×

Najnowsze wiadomości o kryptowalutach: 14.10.2022

Najnowsze wiadomości o kryptowalutach: 14.10.2022

   
 

Zobaczmy, co wydarzyło się w ciągu ostatnich kilku dni.

Mastercard sprawia, że ​​kupowanie kryptowalut jest bezpieczniejsze

Mastercard, firma zajmująca się technologią płatności, wprowadziła na rynek nowe rozwiązanie technologiczne zapewniające dodatkowe bezpieczeństwo w ekosystemie kryptowalut. Prezentowane oprogramowanie zabezpieczające nosi nazwę Crypto Secure i zostało zaprojektowane, aby pomóc bankom i innym wydawcom kart debetowych w wykrywaniu potencjalnych nieuczciwych transakcji kryptograficznych. Wiadomość wprowadzająca do produktu cytuje słowa Ajay Bhalla, prezesa Mastercard Cyber ​​and Intelligence: „ W Mastercard zaufanie jest naszym biznesem, a dzięki kryptowalutom bardziej powiązanym z naszym codziennym życiem jest to ekscytujący kolejny krok w naszej podróży ” – powiedział.

Warto dodać, że kupowanie kryptowalut za pomocą kart kredytowych to jeden z najpopularniejszych i najprostszych sposobów na zdobycie kryptowalut. Dlatego już zadbaliśmy, aby nasi klienci mogli kupować lub sprzedawać kryptowaluty za pomocą karty Visa/Mastercard za pomocą kilku kliknięć.

 
STRZALKA
   
Zautomatyzowane Boty Crypto!
 

Posłowie przyjęli rezolucję o jednolitym wykorzystaniu blockchain w opodatkowaniu i opodatkowaniu aktywów kryptograficznych

4 października posłowie do Parlamentu Europejskiego głosowali za przyjęciem rezolucji w sprawie wykorzystania blockchain i jednolitej polityki kryptowalut w opodatkowaniu. Jedno z zaleceń dotyczących rezolucji zawiera propozycję, aby organy państw członkowskich rozważyły ​​uproszczone opodatkowanie małych transakcji kryptograficznych, a także małych handlowców kryptowalutowych. Pełny tekst rezolucji można znaleźć na stronie internetowej Parlamentu Europejskiego .

 
 

Raport Komitetu Bazylejskiego: 19 banków posiada około 9,4 miliarda euro kryptoaktywów

Bazylejski Komitet Nadzoru Bankowego, organizacja, która opracowuje wytyczne i standardy w obszarach bankowych, opublikował raport monitorujący , który zawiera nowatorski zestaw danych związanych z kryptowalutami. Na całym świecie 19 ze 182 banków nadzorowanych przez Komitet Bazylejski zgłosiło dane dotyczące posiadanych aktywów kryptograficznych. Większość z nich to banki z Ameryki i Europy. Całkowita zgłoszona kwota kryptoaktywów wynosi około 9,4 miliarda euro, a Bitcoin (BTC) z udziałem 31% znajduje się na szczycie tej listy aktywów.

 
AUVESTA
 

Dyskusje na temat trudności obstawiania Ethereum

Po Ethereum Merge niektórym użytkownikom trudno było zacząć obstawiać Ether. Dyskusja rozpoczęła się od wpisu w społeczności Ethereum na Reddicie . Początkujący temat twierdził, że nawet osobom z wiedzą techniczną migracja i debugowanie własnych walidatorów zajęło im weekend. Wielu zgodziło się z tą opinią. Użytkownicy zwrócili również uwagę na inne problemy, takie jak szybkie zużycie dysków SSD używanych do walidacji oraz minimalna wymagana ilość tyczenia. Przypomnijmy, że do samodzielnego obstawiania Ethereum konieczne jest posiadanie co najmniej 32 ETH, co przy obecnym kursie NiceX wynosi ponad 40 tys. USDT.

 

Zarabiaj z świetną giełda BINANCE! Kliknij, aby otworzyć DARMOWE konto!

   
   
 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu AI - Automat BOT!

 
STRZALKA
   
AlgosOne
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex