×

Dealerify to profesjonalna platforma, kopiowania i automatycznego handlu

Dealerify to profesjonalna platforma, kopiowania i automatycznego handlu

   
 


Co to jest Dealerify?

Dealerify to Trading, Copy Trading i Auto Trading czyli narzędzie służące do rozwoju branży social trading w kryptowalutach, dzięki którym platforma zamierza pomóc dostarczając różnorodne i atrakcyjne usługi w tym zakresie wszystkim traderom działającym w atrakcyjnym świecie walut cyfrowych. Korzystaj z nowoczesnych technologii oraz atrakcyjnych i ciekawych udogodnień dla bardziej udanych transakcji.

Kto może korzystać z Dealerify?

Dealerify ma wiele możliwości dla ludzi i handlowców na różnych poziomach.

Na tej platformie jest tak wiele różnorodnych i znaczących usług, które mogą być przydatne na każdym poziomie handlu. Dealerify chce, aby handel w świecie kryptowalut był przyjemny i opłacalny dla wszystkich ludzi i traderów na każdym poziomie. Paper-Trading: Dealerify pozwala osobom, które nie mają jeszcze odpowiedniego doświadczenia w handlu i chcą handlować w prawdziwej przestrzeni, na wykorzystanie handlu papierowego na rynku rzeczywistym, aby sprawdzić, czy jest to dla nich możliwe. Auto-Trading: Auto-handel jest jednym z tych przydatnych narzędzi dla wszystkich użytkowników, którzy nie mają czasu ani cierpliwości na handel. Możesz użyć tego narzędzia, aby połączyć się z dostawcą i łatwo wykorzystać jego strategię i sygnały.

Copy-Trading: Jedną z najlepszych usług Dealerify dla profesjonalnych traderów, jest to możliwość handlu i zarządzania do 20 kont jednocześnie poprzez dostęp do jednego konta zamiast wielu kont w bardzo prostej i praktycznej przestrzeni oraz poprzez zarządzanie pozycją 20 kont. Ważną cechą Dealerify jest to, że przekształca całą przestrzeń handlową …. w skoordynowaną przestrzeń. Aby podejmować najlepsze decyzje, potrzebujesz dokładnych i szczegółowych informacji.

Ułatwiają Ci monitorowanie każdego ruchu cenowego, nawet niewielkich zmian i polowanie na każdą zyskowną transakcję na rynku kryptowalut w każdej sekundzie. Platforma Dealerify zapewnia dokładne dane na wykresach w sekundowych ramach czasowych. Ten przedział czasowy jest jednym z najważniejszych przedziałów, ponieważ umożliwia traderom śledzenie każdego ruchu, który może zostać zignorowany przez kogoś innego. Masz swobodę wyboru dowolnego przedziału czasowego, dzięki czemu możesz dokonywać dokładniejszych wpisów i wyjść oraz podejmować najlepsze decyzje.

Dla bezpieczeństwa i wygody swoich użytkowników Dealerify nie ma dostępu do Twojego konta wymiany ani portfela, a Ty podłączasz tylko swoje API wymiany do platformy. Klucze API są bezpieczne i nie mają dostępu do kont użytkowników, więc możesz bezpiecznie handlować i upewnić się, że Twoje środki są bezpieczne na giełdzie.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
5 1 vote
Article Rating

Autor Postu


System handlu AI - Automat BOT!

 
STRZALKA
   
AlgosOne
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex