“Automatyzacja BIZNESU w zasięgu Twojej ręki”

Zazwyczaj oczekujemy szybkich i sprawdzonych wysyłek naszej poczty e-mail. Jeżeli cały proces możemy przeprowadzić w sposób zautomatyzowany, to jest to wygodne czasowo a także bardziej efektywne.

 

NETSENDO….

 

 

Baza mailingowa to swojego rodzaju fundament i podpora każdego e-biznesu. Bez względu na to czy jesteś autorem bloga, prowadzisz swój sklep, czy zajmujesz się marketingiem partnerskim – Twoja baza klientów i subskrybentów to twoje najcenniejsze aktywo, które każdego miesiąca może wkładać Ci pieniądze do kieszeni. Budowa bazy mailingowej nie jest skomplikowana. Wystarczy dobry pomysł, prosta strona do przechwytywania kontaktów i NetSendo.

 

Dzięki bocznemu menu, i zakładce Lista adresowa masz dostęp do wszystkich najważniejszych funkcji i informacji na temat wybranej listy. Koniec z szukaniem ustawień po tysiącach zakładek!

Dzięki NetSendo możesz wysłać tysiące wiadomości  w niesamowicie szybkim czasie. Wystarczy wybrać listę, kliknąć Dodaj wiadomość i wysłać.  Możesz również z góry ustawić datę, kiedy wiadomość powinna zostać wysłana. Resztę za Ciebie zrobi nasz automat.

Edytor, który zastosowano w NetSendo jest bardzo intuicyjny i z pewnością będziesz umieć go obsługiwać. Jest podobny do takich programów jak Word, a dzięki temu zaprojektujesz odpowiedni dla siebie wygląd mailingu. Edytor przygotowano w taki sposób, aby był możliwie najbardziej intuicyjny dla Twojej wygody.

Funkcja Strony Zewnętrzne umożliwia przerobienie strony docelowej i spersonalizowanie jej. Dzięki temu kiedy Twój subskrybent kliknie w wiadomość od Ciebie na stronie może zobaczyć np.: “DZIĘKUJĘ [JEGO_IMIĘ] ZA ZAINTERESOWANIE SIĘ MOJĄ OFERTĄ!”

Dodatkowo funkcja lejków z jednorazowymi ofertami pozwoli Ci na tworzenie tuneli sprzedażowych złożonych z wielu stron ofertowych, które dostępne będą tylko jeden raz (opcjonalnie). Po odświeżeniu NetSendo przekieruje na kolejną stronę, którą wcześniej wskażesz.

To potężna funkcjonalność, dzięki której zwiększysz sprzedaż

Funkcja Lejków Sprzedażowych umożliwi Ci na podłączenie kilku stron do NetSendo, z których powstanie tunel sprzedażowy. Przeprowadzi on Twojego Klienta przez proces zakupowy, który będzie dostosowany do jego wcześniejszych działań.

Przykład: Po zapisie na listę mailingową wyświetla się jednorazowa oferta na główny produkt, którą system wygasza po odświeżeniu. Po kolejnym wejściu na tę samą stronę Klient może zobaczyć ofertę tańszego produktu. Wszystko zależy od Ciebie jaki zbudujesz system.

Dzięki zaawansowanym funkcjom NetSendo stworzysz automatyczny system, który wspomoże Twój BIZNES.

-bez abonamentów
-bez żadnych limitów

Możesz zamówić autoresponder NetSendo i wykorzystać pełen potencjał e-mail marketingu w o wiele tańszej opcji.

 

 

UWAGA! Cena tego narzędzia jest “zaporowa”. Kilka tysięcy za jedno narzędzie? Sporo! Dlaczego więc o nim piszę i je przedstawiam?

 

Ponieważ możesz mieć NetSendo a także wiele innych narzędzi do e-marketingu w jednym miejscu za o wiele niższą cenę. Ja np. płacę około 200 zł miesięcznie za Autoresponder, stronę eksperckązobacz!, kreator stron lądowania i niesamowity generator aplikacji mobilnych który pozwoli Ci zaistnieć w sieci ze swoim projektem lub biznesem.
Oszczędzasz czas i pieniądze dzięki pakietom narzędziowym SERVAQ – GUARIUM. W zależności od potrzeb i poziomu zaawansowania w ofercie są 4 zestawy, które umożliwią Ci skuteczną sprzedaż w Internecie oraz budowę wizerunku eksperta.

Całość połączona z ich warsztatami, które otrzymuje każdy  Klient, umożliwi Ci to zdobycie praktycznej wiedzy i umiejętności e-marketera. Dzięki temu dostaniesz na tacy to, na co niektórzy musieli pracować latami, czyli sprawdzony sposób na zarabianie z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy tylko komputer z dostępem do Internetu!

 

ZAPOZNAJ SIĘ Z TĄ OPCJĄ! – MOŻE SPEŁNI TWOJE OCZEKIWANIA!

 

14 dni bezpłatnie! Przetestuj Pakiet!

 

Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+0
Google+
https://e-pasywnezarabianie.pl/w-czym-wysylac-e-maile-do-partnerow-i-klientow/
YouTube291
YouTube
LinkedIn
Instagram