20 maja 2024

Giełdy, kryptowaluty, forex, Darmówki!

Wiadomości crypto online!

Sprzedawca luksusowych samochodów Rolls Royce zaakceptuje Bitcoin!

5 min read
   
 

Post Oak Motor Cars – luksusowy dealer samochodowy, który sprzedaje samochody Rolls-Royce, Bentley i Bugatti, ogłosił plany przyjęcia płatności Bitcoin i Bitcoin Cash w swoim salonie dealerskim. Sprzedawca jest podobno pierwszym w USA który stosuje popularne kryptowaluty do płatności detalicznych.

Post Oak Motor Cars będzie obsługiwał swoją usługę płatności kryptograficznych za pośrednictwem Bitpay, popularnego dostawcy usług płatniczych. Według Tilmana Fertitty, znanego amerykańskiego biznesmena i właściciela Post Oak Motor Cars, firma kontynuuje ten nowy plan, aby zwiększyć satysfakcję klientów którzy są posiadaczami kryptowalut lub chcą korzystać z cyfrowych walut z własnych powodów. Stwierdził też że zakupy w kryptografii ułatwią ludziom kupowanie samochodów od dealera.

Oświadczenie Fertitta brzmi:

“Będąc czołowym dealerem samochodów luksusowych, zawsze chcę oferować moim klientom najlepsze doświadczenia w zakupie, a dzięki tej współpracy każdy na całym świecie będzie mógł szybciej i łatwiej kupować nasze pojazdy”.

 
ALGOSONE
 

W 2017 roku Fertitta przedstawił dla reporterów swoje przemyślenia na temat Bitcoin, twierdząc że ludzie najprawdopodobniej nie kupią go, ponieważ nie jest on odpowiednio zabezpieczony i  ubezpieczony przez Federalną Korporację Ubezpieczeń Depozytów (FDIC). Jednak adopcja bitcoinów znacznie wzrosła od czasu gdy to oświadczenie wygłosił. W związku z tym różne korporacje widząc potencjał w kryptografii,  chcą też dać możliwość zakupu ich produktów poprzez cyfrowe waluty. Obecnie Post Oak Motor Cars nie jest wyjątkiem.

Oświadczenie Sonny’ego Singha, Chief Commercial Officer (CCO) firmy BitPay, brzmi:

“Zauważyliśmy, że ludzie wolą dokonywać większych zakupów za pomocą bitcoin, ponieważ jest to prosty sposób dokonywania płatności. Współpraca ta jest realizowana we właściwym czasie wraz ze wzrostem popularności pojazdów Rolls-Royce, Bentley i Bugatti. Post Oak Motors ma świetną reputację w sprzedaży najlepszych samochodów i cieszymy się że możemy współpracować z Tilmanem. “

 

The Post Oak Motor – Luksusowe auta

 

Świat kryptowalut charakteryzuje się często obecnością milionerów, drogich samochodów i nieruchomości. Post Oaks umożliwiając tej grupie klientów płacenie za pomocą cyfrowej waluty,  otwiera drzwi dla jeszcze większego zainteresowania w tej branży. Firma dąży do stworzenia najkorzystniejszych warunków dla swoich klientów w branży motoryzacyjnej. W przyszłości oznacza to usługi posprzedażowe, w tym główne naprawy, wymiany oleju, naprawy hamulców i wymiany opon.

Tilman Joseph Fertitta jest amerykańskim przedsiębiorcą, a także prezesem, dyrektorem generalnym i właścicielem Landry’s, Inc. Posiadając ponad 3,5 miliarda dolarów aktywów, firma prowadzi ponad 500 restauracji, hoteli i kasyn w różnych międzynarodowych lokalizacjach generując 3,4 USD miliardów w przychodach rocznie.

Fertitta jest także osobowością telewizyjną, dyrektorem naczelnym w firmie Oceanaire, Inc., współprzewodniczącym oraz dyrektorem generalnym Landcadia Holdings, Inc. Obecnie pełni funkcję przewodniczącego w Houston Police Foundation, organizacji charytatywnej Houston Children’s Charity, Golden Nugget, Inc i University of Houston System Board of Regents. Jest też uważany za najbogatszego restauratora na świecie.

 

Inne marki samochodów w branży kryptowalut

 

Liczba użytkowników kryptowalut nadal się powiększa, dlatego też przemysł motoryzacyjny podejmuje działania promujące adopcję i wprowadza technologię blockchain do swoich transakcji. Jednym z przykładów jest Daimler AG, gigant samochodowy z Niemiec odpowiedzialny za wiele luksusowych samochodów w tym Mercedes-Benz.

Firma ostatnio stworzyła MobiCoin, własną cyfrową walutę jako sposób na nagradzanie kierowców za utrzymanie ekologicznych praktyk jazdy, takich jak jazda z niską prędkością. Pojazdy będą przesyłać dane bezpośrednio do Daimler AG która będzie alokować MobiCoiny na podstawie tych danych. Wszystko to będzie wykonane za pomocą aplikacji mobilnej.

 
 

Inne przykłady to BMW, Renault, Ford i General Motors, które należą do 30 firm w ramach Mobility Open Blockchain Initiative (MOBI), w tym IBM i Bosch. Firmy te mają nadzieję na przyspieszenie adopcji blockchain oraz promowanie nowych zastosowań w obszarach takich jak wspólne użytkowanie.

 

Podsumowanie

 

Marki nadal dążą do przyjęcia kryptowalut ze względu na rosnący popyt i bezpieczne sposoby na kupowanie przedmiotów w tych walutach. Z wielu powodów, w tym anonimowości i szybkości transakcji, wielu osobom łatwiej jest wydawać kryptowalutę. Dlatego ważne jest aby firmy opracowywały sposoby integracji z bazą klientów.

Post Oak Motor Cars nie jest amatorem, jeśli chodzi o wygodę swoich klientów. Pod przywództwem Tilmana Fertitty firma pokazuje, że dokłada wszelkich starań aby poprawić jakość zakupów.

 

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. e-pasywnezarabianie.pl 2024 | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex