×

ROZWIJAJ SWÓJ BIZNES DZIĘKI EMAIL MARKETINGOWI

ROZWIJAJ SWÓJ BIZNES DZIĘKI EMAIL MARKETINGOWI


ŁATWE NARZĘDZIA EMAIL MARKETINGOWE ŁĄCZĄCE CIĘ Z ODBIORCAMI

   
 

Nieograniczone autorespondery, nieograniczone kampanie, nieograniczona liczba subskrybentów.

PO CO AUTOMATYZOWAĆ SWÓJ EMAIL MARKETING?

Statystyki pokazują, że 80% sprzedaży następuje po piątym kontakcie z potencjalnym klientem. AIOP Response zautomatyzuje to żmudne zadanie za Ciebie!

Wszystkie odnoszące sukcesy firmy internetowe korzystają z autoresponderów. Zwiększ sprzedaż dzięki AIOP Response, profesjonalnej usłudze autorespondera.

EFEKTYWNA AUTOMATYZACJA E-MAIL MARKETINGU

Czy Twoja publiczność rośnie? Nie martw się o koszty, nie musisz płacić więcej.

Platforma po to, aby pomóc Ci rozwinąć Twój biznes. Możesz wysłać 10 lub 100 000 e-maili bez dodatkowych kosztów.

AIOP Response to ekonomiczna i przyjazna dla użytkownika aplikacja do e-mail marketingu, oparta na przeglądarce.

Hostują wszystko dla Ciebie, nie musisz wykonywać żmudnych zadań związanych z pobieraniem i hostingiem swojego systemu e-mail marketingu.

ŁATWE ROZWIĄZANIE EMAIL MARKETINGOWE DLA KAŻDEJ FIRMY

  • AUTORESPONDERY Twórz i edytuj nieograniczoną liczbę autoresponderów. Sprzedawaj swoje usługi i produkty wybranym grupom klientów. Zautomatyzuj swój marketing i buduj relacje z odbiorcami i klientami.
  • NIEOGRANICZONE KAMPANIE Twórz nieograniczone listy subskrybentów, nieograniczone autorespondery, nieograniczone kampanie bez dodatkowych kosztów. Automatycznie kontaktuj się z klientami i utrzymuj ich zaangażowanie.
  • NEWSLETTERY I Audycje Utrzymuj zaangażowanie odbiorców dzięki biuletynom i transmisjom. Wyślij wiadomość od razu lub zaplanuj transmisję w przyszłości.
  • INTEGRACJA I MOBILNOŚĆ Rozwiń swoją listę w krótkim czasie, uzyskując dostęp do biznesowego systemu e-mail marketingu na dowolnym urządzeniu mobilnym. Łatwa integracja formularza rejestracji z dowolnym skryptem w celu wsparcia Twoich programów marketingowych.
  • PODZIEL INFORMACJĘ, ŚLEDŹ, ZARZĄDZAJ SWOIMI LISTAMI Konsola zarządzania kontaktami umożliwia śledzenie i testowanie kampanii i stron w celu sprawdzenia, które z nich działają lepiej, zarządzanie listami aktywnymi, nieaktywnymi i listami usuniętymi, importowanie list z jednej kampanii do innej.
  • MIESIĘCZNE CENY RYCZAŁTOWE Rozwijaj swój biznes, buduj ogromną publiczność w tej samej cenie. Wraz ze wzrostem Twojej listy ceny pozostają takie same co miesiąc. Wybierz pakiet Basic za 11,50 USD lub pakiet Pro za 21,76 USD, nie musisz płacić więcej bez względu na to, jak duża będzie Twoja lista.

ZOBACZ WSZYSTKIE FUNKCJE

Twórz i wysyłaj profesjonalny marketing e-mailowy!
Złoto internetu a więc lista mailinogowa – w kilka minut!

Wykorzystaj potencjał swojego biznesu, przekazując swoje wiadomości właściwym osobom.

Twórz, edytuj, wysyłaj e-maile marketingowe dosłownie w kilka minut. Prowadź kampanie marketingowe, kursy, szkolenia edukacyjne lub rozwoju osobistego lub cokolwiek, czym zajmuje się Twoja firma.

AIOP Response to profesjonalne internetowe oprogramowanie do e-mail marketingu, zarządzania kontaktami i autoresponderem, które zapewnia wszystkie narzędzia potrzebne do prowadzenia skutecznych kampanii e-mail marketingowych, śledzenia i testowania kampanii.

Hostują wszystko dla Ciebie, nie musisz się martwić o pobieranie oprogramowania lub problemy z hostingiem. Dzięki systemowi double opt-in AIOP Response możesz zbudować listę Real Ouality, czyli ludzi, którzy są naprawdę zainteresowani Twoją firmą.


Świetne zarobki dzięki tej firmie, sprawiają że już na zawsze z nią zostaniesz i będziesz z nią współpracował!

 
AIOP
 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu AI - Automat BOT!

 
STRZALKA
   
AlgosOne
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex