Sieć udostępniania plików oparta na blockchain

 
   
 


Do kogo skierowany jest Mediacoin?

Uzyskaj dostęp do bezpłatnych treści bez cenzury i reklam. Publikuj unikalne treści i zdobywaj tokeny. Wykorzystaj zasoby komputera, aby wydobywać tokeny.


Jak zarobić Mediacoin?

Nagrody za udostępnianie plików
Użytkownicy zostaną nagrodzeni wewnętrznymi tokenami za każde udostępnienie pliku. Nagroda zależy od rozmiaru udostępnianego pliku.

Nagrody za udostępnianie plików


Tantiemy
Autor oryginalnego pliku hostowanego w sieci otrzyma procent tantiem za każde pobranie pliku przez innych użytkowników, nawet będąc offline

Tantiemy


Program Polecający
Program afiliacyjny umożliwia zapraszanie nowych użytkowników serwisu, zwiększenie limitu darmowego ruchu i otrzymywanie na bieżąco procentu tokenów zarabianych przez Twoich partnerów.

Misja

Ich misją jest stworzenie przyjaznej dla użytkownika zdecentralizowanej sieci udostępniania plików, wolnej od natrętnych reklam i surowej cenzury. Aby proces udostępniania danych był całkowicie poufny i uproszczony.

Mediacoin oferuje autorom możliwość zarabiania pieniędzy na swoich treściach bez korzystania z wbudowanych reklam i innych sposobów zarabiania. Platforma umożliwia uzyskanie godziwej nagrody za zainteresowanie użytkowników, w przeciwieństwie do propozycji współczesnych monopolistycznych systemów reklamowych.

Twórcy usług zdecydowali się wypróbować przełomowy pomysł: usunąć wszelkich pośredników, umożliwiając konsumentom i autorom bezpośrednią interakcję i upublicznienie treści bez cenzury.Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LinkedIn
Share
YouTube
YouTube
Instagram
0 0 votes
Article Rating