24 maja 2024

Giełdy, kryptowaluty, forex, Darmówki!

Wiadomości crypto online!

Sieć udostępniania plików oparta na blockchain

2 min read
   
 


Do kogo skierowany jest Mediacoin?

Uzyskaj dostęp do bezpłatnych treści bez cenzury i reklam. Publikuj unikalne treści i zdobywaj tokeny. Wykorzystaj zasoby komputera, aby wydobywać tokeny.


Jak zarobić Mediacoin?

Nagrody za udostępnianie plików
Użytkownicy zostaną nagrodzeni wewnętrznymi tokenami za każde udostępnienie pliku. Nagroda zależy od rozmiaru udostępnianego pliku.

Nagrody za udostępnianie plików


Tantiemy
Autor oryginalnego pliku hostowanego w sieci otrzyma procent tantiem za każde pobranie pliku przez innych użytkowników, nawet będąc offline

Tantiemy


Program Polecający
Program afiliacyjny umożliwia zapraszanie nowych użytkowników serwisu, zwiększenie limitu darmowego ruchu i otrzymywanie na bieżąco procentu tokenów zarabianych przez Twoich partnerów.

Misja

Ich misją jest stworzenie przyjaznej dla użytkownika zdecentralizowanej sieci udostępniania plików, wolnej od natrętnych reklam i surowej cenzury. Aby proces udostępniania danych był całkowicie poufny i uproszczony.

Mediacoin oferuje autorom możliwość zarabiania pieniędzy na swoich treściach bez korzystania z wbudowanych reklam i innych sposobów zarabiania. Platforma umożliwia uzyskanie godziwej nagrody za zainteresowanie użytkowników, w przeciwieństwie do propozycji współczesnych monopolistycznych systemów reklamowych.

Twórcy usług zdecydowali się wypróbować przełomowy pomysł: usunąć wszelkich pośredników, umożliwiając konsumentom i autorom bezpośrednią interakcję i upublicznienie treści bez cenzury.Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. e-pasywnezarabianie.pl 2024 | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex