Giełda GCOX – Airdrop – odbierz 100 ACM (~80 zł) – kontrakt z La Ligą (Liga Hiszpańska), bokserem Manny Pacquiao, piłkarzem Michaelem Owenem   
 

Giełda Global Crypto Offering Exchange (GCOX) założona została w 2017 r. Jest wiodącą giełdą zasobów cyfrowych. Centrala znajduje się w Singapurze i stanowi integralną część ekosystemu GCOX. Współpracuje ze światowej klasy firmami bezpieczeństwa, aby zapewnić odpowiednie środki bezpieczeństwa. GCOX jest prowadzony przez 30-osobowy zespół doradców, założycieli i kadry zarządzającej, posiadający wiedzę specjalistyczną z różnych dziedzin w zakresie doradztwa finansowego, zarządzania majątkiem, kryptowalut oraz technologii finansowej.GCOX to także platforma, która promuje w pełni ekonomiczną tokenową ekonomię, umożliwiającą większą interakcję i zaangażowanie gwiazd i fanów. Ich celem jest wypełnienie luki między branżą rozrywkową o wartości 1,5 bln USD a blockchainem, wykorzystując technologię do zrewolucjonizowania i przedefiniowania popularności.

W Airdropie do zdobycia mamy 100 ACM (~80 zł) za rejestrację z linku polecającego i weryfikację KYC na giełdzie.

Giełda ta ma podpisany kontrakt z La Ligą (Liga Hiszpańska), bokserem Manny Pacquiao, piłkarzem Michaelem Owenem. Można to sprawdzić na ich na Twitterze, FacebookuToken można później wymienić na BTC (przybliżona wartość ~0.002 BTC, ~80 zł).

Airdrop nadal aktualny! Warto póki jeszcze jest aktualny.

Na telegramie widnieje również informacja, że z uwagi na wysokie zainteresowanie może minąć dwa-trzy dni zanim otrzymasz token.

Procedura działania

Zarejestruj się z linku:

https://gcox.com/register?ref=754479

Krok 1: Weryfikacja tożsamości (KYC) – Zaloguj się do swojego konta i w prawym górnym rogu, klikając na swój e-mail dokonaj weryfikacji – Otrzymasz 100 ACM na swoje konto po zakończeniu Airdrop. 100 tokenów ACM będzie odblokowywanych 1% każdego tygodnia. Weryfikacja akceptowana praktycznie natychmiast. Jest opcja załadowania dokumentów poprzez kamerę, ja wybrałem standardowe przesłanie ich w pliku graficznym.
Krok 2: Nagrody za polecenie – Zaloguj się do swojego konta i u góry kliknij zakładkę “Refferal” – Zarób dodatkowe 50 tokenów ACM za polecenie. -Polub stronę na Facebooku i udostępnij (opcjonalnie): https://www.facebook.com/share.airdrop.bounty.campaigns

– Dołącz do grupy i kanału telegramu (opcjonalnie): kanał telegramu i czat telegramu

– Śledź stronę Twittera (opcjonalnie): https://twitter.com/Cryptokiemtien2

Tymi samymi danymi co w GCOX, zalogujesz sie do walleta ACM – https://acm.gcox.com

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating
 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 

Comments

4 odpowiedzi na „Giełda GCOX – Airdrop – odbierz 100 ACM (~80 zł) – kontrakt z La Ligą (Liga Hiszpańska), bokserem Manny Pacquiao, piłkarzem Michaelem Owenem”

 1. Dalej aktualne ?

  1. Na to wygląda że tak. Na stronie piszą:
   “Czas ucieka! Nie przegap tej ostatniej okazji! Zaproś znajomych, aby zarejestrowali się na GCOX Exchange i otrzymali tokeny bonusowe TERAZ !!

   Zespół GCOX

   * Użytkownicy muszą przekazać KYC i powiązać 2FA, aby pomyślnie się zarejestrować. Przypomnij swoim poleconym, aby związali swoje 2FA, aby otrzymać tokeny bonusowe.”

   KYC zrobiłeś ? i 2FA?

   1. Tak zrobiłem wszystko i niestety nic nie dostałem, jutro spróbuję czy otrzymam za polecenie, kwestia co póżniej z tymi pieniędzmi w jaki sposób można je wypłacić nie za bardzo widze na stronie informacji o tym

    1. Można to wypłacić, kopać więcej a więc “stejkować” lub bawić się w ręczny trading sprzedaż/kupno

     gcox

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
4
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex