×

Zarabianie w crypto, pożyczki kryptograficzne, giełda – wszystko w formie pasywnych dochodów!

Zarabianie w crypto, pożyczki kryptograficzne, giełda – wszystko w formie pasywnych dochodów!

   
 

Produkty do crypto + 10$ za polecenie! w YouHodler!

Jeżeli ktoś lubi się pobawić narzędziami inwestycyjnymi do crypto, polecam YouHodler. Platforma rozwija się sukcesywnie już kilka dobrych lat. Dostępne narzędzia można zobaczyć na screenach a są to między innymi:
-pożyczki crypto
-MultiHodl
-Górnik Chmur (Mining)
oraz…Turbodoładowanie


Platforma YouHodler FinTech koncentruje się na pożyczkach zabezpieczonych kryptowalutami za pomocą fiat (USD, EUR, CHF, GBP), pożyczek kryptograficznych (BTC) i stablecoin (USDT, USDC, TUSD, PAX, PAXG, DAI, HUSD), kryptowalut/fiat i kryptowalut konwersje /crypto, a także wysokodochodowe konta kryptograficzne (krypto-nagrody i obstawianie). Platforma obsługuje BTC, BCH, BNB, ETH, LTC, XLM, XRP, DASH, HT, REP i inne popularne kryptowaluty i tokeny. Zasoby cyfrowe użytkownika są bezpiecznie chronione dzięki Ledger Vault zaawansowanym opcjom nadzoru i bezpieczeństwa.


REJESTRACJA YOUHODLER


YouHodler to marka z siedzibą w UE i Szwajcarii, z dwoma głównymi biurami na Cyprze iw Szwajcarii. Aby dowiedzieć się więcej o YouHodler Switzerland odwiedź stronę youhodler-swiss.com

YouHodler jest aktywnym członkiem Blockchain Association of Financial Commission i Crypto Valley Association. Klienci są chronieni przez przez niezależną Komisję Finansową skuteczny proces rozstrzygania sporów .

Zespół YouHodler ma silną i wyjątkową wiedzę w zakresie finansów komercyjnych i handlu FX/CFD; tworzenie platform e-commerce i e-learningowych, Blockchain i Distributed Ledger Technology. Nasz zespół łączy mądrość i praktyki ze świata tradycyjnych finansów ze start-upowym duchem branży cyfrowej.


Ich misja

Pomagają ludziom zatrzymać pasywnie hodling i korzystać z zasobów kryptograficznych

YouHodler tworzy swoje funkcje, aby odblokować wartość aktywów kryptograficznych:

Pożyczki zabezpieczone kryptowalutami pomagają zdobyć gotówkę na regularne potrzeby i jednocześnie utrzymać się w posiadaniu. Ponieważ dzisiejsze wydawanie aktywów kryptograficznych uniemożliwia posiadaczom kryptowaluty zyskanie na przyszłym wzroście wartości aktywów, inwestorzy, którzy kupują tanio, muszą trzymać swoje aktywa, aby czerpać korzyści z wysokiej sprzedaży.

Integracja wszystkich rozwiązań płatniczych – stabilne monety, przelewy bankowe, karty kredytowe – otwiera połączenia ze światem rzeczywistym i umożliwia korzystanie z krypto do „kupowania artykułów spożywczych, rezerwacji lotów i opłacania rachunków”.

Rozwiązania handlowe pomagają użytkownikom bawić się swoimi aktywami i je pomnażać.

Portfele internetowe i mobilne to bezpieczna i łatwa w użyciu alternatywa dla bezsensownych portfeli kryptograficznych.

Konta oszczędnościowe to po prostu zarabianie wysokich odsetek od depozytów.


Pożyczki kryptograficzne

Trzymaj HODLing i otrzymuj natychmiastową gotówkę na codzienne potrzeby. Nie sprzedawaj swoich ulubionych aktywów, ale zamiast tego zdobądź gotówkę.

Użyj swojego krypto jako zabezpieczenia, aby uzyskać natychmiastowe pożyczki gotówkowe i pożyczki kryptowalutowe w EUR, USD, GBP, CHF, Tether (USDT) lub Bitcoin (BTC). YouHodler ma najwyższy stosunek wartości kredytu do wartości (90%), a minimalne kwoty kredytu zaczynają się już od 100 USD. YouHodler akceptuje 20 najlepszych monet jako zabezpieczenie. W cenie natychmiastowe wypłaty kartą kredytową i bankowe.


Poznaj funkcje pożyczek kryptograficznych

Zwiększenie wartości kredytu do wartości. Rozszerz limit w dół ceny. Zarządzaj okresem kredytowania. Zamknij bez spłaty. Ustaw cenę Take Profit. Pożycz Bitcoin.


Giełda

Uniwersalna konwersja pomiędzy wszystkimi kryptowalutami, fiat i stablecoinami

Giełda Bitcoin i wymiana kryptowalut może być myląca, szczególnie dla nowicjuszy. Jednak nie musi tak być. Aplikacja YouHodler przeprowadzi Cię przez proces konwersji kryptowalut, dzięki czemu możesz szybko i łatwo wymieniać środki. Nasz rosnący pulpit nawigacyjny zasobów informuje o wszystkim, od podstaw wymiany kryptowalut po zaawansowane narzędzia wieloaspektowej platformy finansowej YouHodler.


Giełda Bitcoin, której możesz zaufać

Giełda i platforma kryptowalut YouHodler jest przeznaczona dla użytkowników na wszystkich poziomach doświadczenia.

Proste wpłaty i wypłaty kryptowalut otwierają drzwi do zestawu narzędzi, takich jak: wymiana kryptowalut i wiele innych.


Zarabiaj krypto

Zarabiaj wysokie odsetki na swoim krypto. Bądź profesjonalnym Crypto HODLerem.

Zamień swoje zimne aktywa w gorący zysk i zarabiaj do 12% APR + odsetki składane, deponując kryptowaluty na kontach oszczędnościowych YouHodler. Zarabiaj na Bitcoin (BTC), Pax Gold (PAXG) i wszystkich głównych stablecoinach. Dochody z odsetek od kryptowaluty są deponowane bezpośrednio w Twoim portfelu co tydzień.


Oprocentowanie rachunków oszczędnościowych

HODL

Wydajne i innowacyjne narzędzie oparte na pożyczkach zabezpieczonych kryptowalutami, które pomoże Ci wykorzystać zmienność rynku.

Zwiększ swoje oszczędności i zachowaj codzienne zainteresowanie. Stymuluj swoje krypto i znajdź odpowiednią równowagę: podejmij ograniczone ryzyko VS asymetrycznie wysoki poziom potencjalnego zysku.


Strategia ze sztangą

Konto oszczędnościowe. Konserwatywna część Twojego portfela i bezpieczna inwestycja.

80% udział

+ 12% rocznie

Zero ryzyka

Wiele HODL. Małe zakłady, inwestycja z najwyższą nagrodą.

20% udziału

+ 300% potencjalnego zysku

50% potencjalnego ryzyka


Poznaj produkty pasywnego zarabiania w YouHodler i ….Zarabiaj!

REJESTRACJA YOUHODLER
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu AI - Automat BOT!

 
STRZALKA
   
AlgosOne
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex