20 maja 2024

Giełdy, kryptowaluty, forex, Darmówki!

Wiadomości crypto online!

Browser Mine – Najłatwiejsze a przede wszystkim darmowe kopanie kryptowalut

3 min read
   
 

Uruchom aplikację lub rozpocznij kopanie w przeglądarce i obserwuj, jak rośnie Twoje saldo.

  • Wydobywanie przez CPU, GPU lub w przeglądarce
  • Zdalnie steruj górnikami na miejscu
  • API dla programistów
  • Dwupoziomowy program partnerski
  • Szybka wypłata na kryptowalutę, USD lub RUB
  • I wiele więcej


Miner dla Windows

Koparka została opracowana dla 64-bitowego systemu Windows 10 i jest kompatybilna z niektórymi innymi wersjami systemu Windows. Działa w tle, sterowana z serwisu. Kopalnia na procesorze, kartach graficznych AMD i NVIDIA. Wszystkie pliki koparki są tworzone i przechowywane w tym samym folderze, z którego uruchomiono instalator. Autostart jest zarejestrowany w rejestrze.
Ważne! Przy pierwszym uruchomieniu Miner uruchomi testy optymalnego doboru algorytmu w przyszłości. Aby poprawić dokładność testu, zaleca się zamknięcie wszystkich innych programów przed pierwszym uruchomieniem koparki. Test może potrwać do 10 minut. W okresie testowym górnik nie pojawi się na liście aktywnych połączeń.
Przed pobraniem instalatora zalecamy zapoznanie się ze szczegółową instrukcją instalacji.


Program partnerski

Zaproś nowych członków i uzyskaj procent ich dochodów z wydobycia. Płacą 8% z pierwszego poziomu i 2% z drugiego poziomu. Pierwszy poziom to poleceni, których osobiście zaprosiłeś. Drugi poziom to miejsce, w którym poleceni zostali zaproszeni przez poleconych, których zaprosiłeś. Naliczenia od zaproszonych poleconych są otrzymywane natychmiast na Twoje saldo.


Aktualności

2021-09-27 13:54:20 Dodano nowe algorytmy dla eksploratora przeglądarki. Wydobycie w przeglądarce stało się teraz również bardziej opłacalne niż dotychczas.

2021-09-26 19:51:24 Wdrożono obsługę dużej liczby nowych algorytmów. Rentowność niektórych urządzeń wzrosła do 500%. Dzięki dodaniu nowych algorytmów wydłużył się również czas testowania ich programów do kopania. Testowanie trwa teraz średnio od 3 do 5 minut, w rzadkich przypadkach może potrwać do 20 minut. Testowanie przeprowadza się podczas początkowej instalacji koparki, ze znaczną zmianą ustawień za pomocą pilota, po instalacji koparka może być automatycznie ponownie testowana nie częściej niż raz w tygodniu. Optymalny dobór najbardziej opłacalnego algorytmu następuje tylko przy korzystaniu z ich programów górniczych (dobór algorytmów dla oprogramowania firm trzecich nie zawsze jest optymalny).

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. e-pasywnezarabianie.pl 2024 | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex