×

EXPI – współczesne rozwiązanie arbitrażowe. Handluj na giełdach, odbierz profity z różnicy cen!

EXPI – współczesne rozwiązanie arbitrażowe. Handluj na giełdach, odbierz profity z różnicy cen!

   
 

EXPI Bot to nowe rozwiązanie do natychmiastowej wymiany kryptowalut z uproszczoną strategią arbitrażu. Rejestrujesz się na EXPI i pracujesz bezpośrednio z dostawcą wymiany, korzystając z portfela kryptowalut w tranzycie.

Zasada arbitrażu na EXPI Bot jest bardzo prosta: analizujesz i porównujesz kursy wymiany kryptowalut w różnych dostępnych parach, od różnych dostawców wymiany i w różnych krajach, ustalasz kurs wymiany korzystny dla Ciebie, potwierdzasz operację. Rozpoczynasz wymianę, wysyłasz i odbierasz wynik z zyskiem.

EXPI Bot to nie tylko inteligentny agregator do wymiany kryptowalut, ale także dostawca usług wymiany. EXPI Bot dostarcza użytkownikom wszystkie niezbędne informacje do wymiany kryptowalut, dzięki czemu możesz wybrać najlepszą opcję. Możesz korzystać z listy usług wymiany na EXPI Bot i samodzielnie wybrać, do którego serwisu wysłać aktywa, aby przeprowadzić operację wymiany po najkorzystniejszej cenie.

EXPI Bot to dostawca usług oferujący bezpośrednie usługi wymiany (kupno i sprzedaż aktywów) w celu generowania zysku z nierówności cen na usługach wymiany dostawców, wykorzystując nieefektywne i efektywne rynki na całym świecie.

EXPI jest zaprojektowany do arbitrażu bez ryzyka – natychmiastowego zakupu i sprzedaży aktywa z zyskiem z różnicy cen. Arbitraż bez ryzyka nie wymaga inwestycji i nie ma normy zysku, ponieważ aktywo jest natychmiast sprzedawane w serwisie wymiany po stałym kursie, uwzględniając wszystkie opłaty.

EXPI działa na płatnej lub darmowej subskrypcji i otwiera możliwość wymiany poza giełdą:

  • Klienci widzą dynamikę kursów wymiany dla każdej usługi wymiany, które są transmitowane na panelu ustalania cen za pośrednictwem połączenia API.
  • Klienci przeprowadzają wymiany ręcznie lub w trybie automatycznym i korzystają z adresów portfeli kryptowalut przejściowych, tradycyjną metodą wymiany jednego rodzaju kryptowaluty na inny.
  • Usługa monitoruje i oferuje najlepszą ofertę kupna i sprzedaży przez dostawców usług wymiany w czasie rzeczywistym.

EXPI Bot oferuje społeczności krypto wygodne, postępowe i transparentne usługi. Subskrypcja EXPI Bot sprawia, że proces wymiany jest opłacalny i oszczędza Twój czas. Wybór najlepszej oferty wymiany kryptowalut nigdy nie jest łatwym zadaniem, ale EXPI Bot może pomóc nie tylko rozwiązać to zadanie, ale także obliczyć najlepszą deltę arbitrażu wymiany za jednym kliknięciem myszy.

Rejestracja w Expi odbywa się poprzez Klucz prywatny – twój niezawodny dostęp do systemu wymiany. Pobierz klucz i wejdź do systemu EXPI, korzystając z hasła.

Rejestrując się na EXPI Bot, otrzymujesz Klucz Prywatny i pracujesz z portfelem płatności EXPI – przekazujesz dostawcy i otrzymujesz od niego wymienne aktywa zgodnie z powszechnie przyjętą zasadą usługi wymiany kryptowalut. Nie zbierają żadnych danych innych niż Twój adres e-mail podczas otrzymywania klucza dostępu do usług EXPI Bot.


Usługa EXPI zapewnia bezpośrednią wymianę kryptowalut, w wyniku której osiągany jest zysk

Po zarejestrowaniu się i uzyskaniu dostępu do usług EXPI, otrzymujesz nie tylko agregator usług wymiany kryptowalut, który pomoże Ci łatwo znaleźć najlepszą ofertę, ale także zautomatyzowane rozwiązanie do arbitrażu, które działa za pośrednictwem połączenia API z pięćdziesięcioma sześcioma wymieniaczami w różnych krajach i wykonuje bezpośrednie operacje wymiany na tych stronach. Warto zauważyć, że EXPI współpracuje na mocy umowy licencyjnej PaaS z licencjonowaną usługą SdbS Group, która współpracuje z najbardziej niezawodnymi giełdami kryptowalut. Aby ułatwić użytkownikom wybór najlepszych ofert cenowych wymienianego aktywa, wszystkie usługi wymiany mają oceny z najlepszymi ofertami

Dzięki wygodnemu interfejsowi i niezawodnym partnerom, EXPI znacznie uprościło wymianę aktywów krypto i zapewniło dostęp do nowego formatu generowania zysków. Zawsze kontrolujesz swoje pieniądze na portfelach tranzytowych, a każda wymiana jest przeprowadzana na zasadzie wysyłania aktywa do wymiany i otrzymywania wymienianego aktywa na adresie tranzytowym.


EXPI ma również surową politykę prywatności, a wszystkie poufne informacje są szyfrowane. EXPI integruje się tylko z najbardziej niezawodnymi partnerami. Dzięki ich protokołowi “Znaj swoją firmę” do sprawdzania partnerów wymiany, możesz być pewien, że partnerzy wymiany zintegrowani z EXPI są niezawodni.

Możesz zaufać ocenom i recenzjom EXPI, a także rozważyć wszystkie inne czynniki przed skorzystaniem z płatnych usług EXPI. EXPI dostarcza Ci szacowany czas wymiany i kursy wymiany dla każdego partnera wymiany. Z tym wszystkim i wieloma innymi przydatnymi narzędziami, EXPI sprawia, że wymiana aktywów krypto jest niezawodną operacją z gwarantowanym zyskownym delta.

Zespół EXPI Bot rozumie, że wybór platformy wymiany może być trudny dla entuzjastów kryptowalut, traderów i inwestorów. Niemniej jednak, EXPI Bot uprościł proces wymiany kryptowalut dla wszystkich; co więcej, EXPI Bot dostarczył narzędzie do wydobycia zysku z każdej operacji wymiany.

Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać kryptowalutę, którą chcesz wymienić i otrzymać oferty od różnych platform wymiany – dostawców wymiany w różnych krajach. Wybierz ofertę wymiany, aby kupić aktywa w parze z USDT, która najlepiej spełnia Twoje oczekiwania, oraz ofertę sprzedaży aktywów, aby otrzymać USDT na portfelu tranzytowym z zyskowną deltą wymiany. Po ustaleniu ofert sprzedaży i kupna zobaczysz transmisję oczekiwanej delty wymiany i wielkości Twojego zysku z bieżącej operacji wymiany.

EXPI Bot dostarcza Ci kurs wymiany uwzględniający wszystkie prowizje i ustalenie kursu, przybliżony czas potrzebny do wykonania pełnej operacji wymiany, oceny i recenzje platform wymiany, a także narzędzia do transmisji online wymiany i sprawdzania statusu każdej wymiany. To, co ułatwia klientom znalezienie najlepszych ofert, to fakt, że oferty wymiany z najlepszym kursem wymiany są oznaczone na górze tabel ofert.


EXPI Bot nie tylko upraszcza procesy wymiany, ale także daje klientowi możliwość zarabiania na wymianach, pomnażania pieniędzy i oszczędzania czasu.


Współpracują na mocy licencjonowanej umowy PaaS i SaaS oraz Umów o korzystanie z agregującego API SdbS Exchange i API SdbS Pay, z ponad pięćdziesięcioma sześcioma platformami wymiany w różnych krajach. EXPI agreguje oferty wymiany kryptowalut z wielu par kryptowalut za pośrednictwem API niezawodnych usług wymiany. SdbS Exchange to licencjonowana sieć platform wymiany kryptowalut, które świadczą niezawodne usługi i obsługują szeroki zakres aktywów krypto.

EXPI Bot oferuje usługi niezwiązane z przechowywaniem aktywów, a ich użytkownicy nie muszą rezygnować z kontroli nad swoimi funduszami; mają do nich dostęp w każdym momencie. EXPI Bot gwarantuje również współpracę tylko z niezawodnymi i bezpiecznymi platformami wymiany dla szybkich usług wymiany i stabilnego wydobycia zysków.

Wypłata jest dostępna w dowolnym momencie, dla kwot, które nie są obecnie zaangażowane w operację wymiany.

Podczas operacji wymiany, wypłata wymienialnej kwoty nie jest możliwa. W trybie automatycznym, musisz zatrzymać auto-wymianę i poczekać, aż bieżąca operacja wymiany dobiegnie końca. Po zakończeniu bieżącej operacji wymiany i zwróceniu kwoty na adres tranzytowy, każdy użytkownik może wypłacić dowolne kwoty znajdujące się na ich tranzytowym adresie EXPI.


Samouczki, video potrzebne do rozpoczęcia współpracy z platformą znajdziesz na ich stronie


Gdy zalogujesz się do systemu EXPI Bot, określ, z jakim typem subskrypcji będziesz pracować. Obecnie masz status Darmowej Subskrypcji, która pozwala na przeprowadzanie transakcji od 50 USDT do 1000 USDT, korzystając z 5 par kryptowalut. Dla Auto-wymian, doładuj swój portfel przejściowy. Aby to zrobić, kliknij przycisk ‘Doładuj’ i dokonaj przelewu. Następnie aktywuj automatyczną wymianę, wprowadź kwotę wymiany w polu wymiany i kliknij przycisk ‘Rozpocznij Auto-Wymianę’. Rozpocznie się automatyczny proces wyboru par do wymiany i usług wymiany z najlepszymi ofertami. W dowolnym momencie możesz ‘Zatrzymać Auto-Wymianę’.


Jak przeprowadzić arbitrażową wymianę na EXPI Bot?

Po rejestracji, aktywacji darmowego abonamentu i otrzymaniu klucza prywatnego, klienci mogą rozpocząć wymianę kryptowalut.

Aby aktywować portfel tranzytowy, wyślij na niego kwotę co najmniej minimalną (50 USDT). Wybierz potrzebną parę krypto w zakładce ‘Dostępne Pary’.

Ustal potrzebny serwis wymiany do sprzedaży i odpowiednio do zakupu aktywów.

Wprowadź ilość aktywów do wymiany.

Oceń rentowność transakcji i oczekiwany zysk, a następnie możesz rozpocząć wymianę.

Po naciśnięciu przycisku ‘Rozpocznij wymianę’, system wyśle aktywa do portfela serwisu wymiany, a Bot przeprowadzi określoną operację wymiany.

Po wysłaniu środków z konta tranzytowego wszystko, co klienci muszą zrobić, to czekać na przetworzenie ich prośby przez dostawców usług wymiany. Możesz śledzić operację wymiany w trybie online transmisji wymian, przez konto dostawcy wymiany, za pomocą wszystkich identyfikatorów statusu ścieżki wymiany u dostawców wymiany. Gdy tylko dostawca wyśle wymienioną kwotę do twojego portfela tranzytowego, a transakcja zostanie otrzymana, zostanie wykonana operacja arbitrażowa.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu AI - Automat BOT!

 
STRZALKA
   
AlgosOne
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex