24 maja 2024

Giełdy, kryptowaluty, forex, Darmówki!

Wiadomości crypto online!

Ethereum bardzo mocno skoczy z ATH. Dlaczego?

2 min read
   
 


W tej chwili wiele oczu obserwuje ruchy Ethereum. W 2017 roku, kiedy ETH zaczęło wznosić się ponad swoje maksima, altcoiny zaczęły osiągać niesamowite wzrosty.

Myślę, że tym razem powtórzy się to samo. Kiedy Ethereum zbliża się do 1400 $, nie ma wątpliwości, że “sezon altcoinów” się rozpoczął. A FOMO zacznie się wszechobecnie rozprzestrzeniać.

Jeśli miałbym przewidzieć cenę Ethereum, to myślę że gdy przekroczy 1400 USD – przeskoczy do 1800 USD w mniej niż 24 godziny. A wtedy zobaczymy naprawdę duże świece na wykresach.

 
WiesPlus
 Myślę że nowe ATH w Ethereum, może być jego – krokiem milowym. Może to się zdarzyć w każdej chwili, bądź na to przygotowany!

eth ath jump.jpgJestem sentymentalnie przywiązany do tego projektu. Myślę że nadchodzą naprawdę ekscytujące rzeczy a po trzech długich latach bessy, wszyscy zasługujemy na dobrą zabawę na rynku crypto z udziałem ETH.


Co stało się ostatnim razem, gdy Ethereum pobiło rekord wszechczasów?:

image.pngEthereum zdecydowanie będzie podążać za Bitcoinem, a nawet go przewyższać. Zobaczymy dokładnie to samo, co widzieliśmy w przypadku Bitcoina po przełamaniu 20 000 $.

 
Crypto - Boty!
 

Obecnie użytkownicy wykazują niechęć do sprzedaży swoich Etherów, mimo iż kurs znajduje się w fazie wzrostowej. Oznacza to, że inwestorzy liczą na wzrost wartości tego projektu i nie chcą realizować zysków przy obecnej cenie.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. e-pasywnezarabianie.pl 2024 | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex