17 kwietnia 2024

Wolności Finansowej Nie Uzyskuje Się Dzięki Bogatemu Tatusiowi Albo Wygranej w Lotto…

3 min read
   
 Ludzie bogaci są mocno napiętnowani w Polsce przez media oraz przez innych ludzi, których myślenie jest archaiczne. Mówi się często, że dana osoba jest bogata “bo ma tatusia bogatego”, że “dorobiła się, bo starzy mają kasę”… ale w wielu przypadkach ma to niewiele wspólnego z rzeczywistością.

Zwróć uwagę na to, co się dzieje, jak “zwykły Kowalski” wygrywa np. kilka milionów złotych w Lotto – w większości przypadków radość nie trwa długo, bo osoby te nie potrafią zarządzać takimi kwotami pieniędzy i wydają je bardzo szybko… i z ludzi “bogatych”, stają się w krótkim czasie znów biedakami, a czasem nawet dłużnikami.

Podobnie sytuacja wygląda w przypadku osób, które mają bogatych rodziców i nagle dostają od tych rodziców dużą kwotę pieniędzy. Te osoby przeważnie tracą wszystkie pieniądze “szybciej niż je otrzymali”, bo nie wiedzą, jak dobrze zainwestować te środki, aby na nich pracowały…

Fakty są takie, że większość obecnie bogatych ludzi, zapracowało sobie na ten sukces ciężką pracą nad sobą i swoim biznesem. Wielu z tych ludzi, pochodzi z bardzo biednych rodzin, gdzie nie mieli żadnego przykładu, autorytetu…, który pomógłby im wejść na tę “właściwą drogę”, ale tam są – DZIĘKI WŁASNYM MARZENIOM, PRAGNIENIOM, DECYZJOM ORAZ NIEUSTANNYM DZIAŁANIOM.

 
AIOP
 

Wielu też myśli że to mit, wielu też uważa że się nie da, wiele też osób zadaje sobie pytanie “czy ja się do tego nadaję”. Jednak tak naprawdę pracować w Internecie może każdy bez względu na wiek, wykształcenie, płeć i …czas. Kwestia organizacji, chęci, determinacji i samozaparcia. Osobiście bardzo często stosuję porównanie wolności “duchowej” – do wolności “finansowej”. Nie jest to “parcie” za kasą a po prostu “spokój duchowy” że na emeryturze będę miał “coś obok niej”. Zobacz jak ja to widzę w wpisie na swoim blogu:


http://e-pasywnezarabianie.pl/category/emerytura

Wracając jednak do tematu Zarabiania Online. Myślę że w zarabianiu Online jedną z podstawowych rzeczy są: stabilizacja firmy lub programu partnerskiego, możliwości rozwoju, produkt oraz… statystyki zarobków. Mamy wtedy w pewnym sensie potwierdzenie że dana firma w 100% z nami współpracuje i nam płaci. Większość z nas już ma, lub chciałaby mieć swój blog, forum, stronę przechwytującą, bazę mailingową czyli narzędzia dzięki którym możliwości zarabiania diametralnie się zwiększają. A w przypadku gdy mamy jeszcze 100% prowizji partnerskiej to już w ogóle rzecz jest bardzo fajna.

Możliwości, rozwój, etyka oraz wiedza!

Wszystko to mamy w ALL IN ONE PROFITS. W firmie w której narzędzia są jednymi z najlepszych w Internecie za bardzo przystępną cenę.

 
AIOP
 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved © e-pasywnezarabianie.pl | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex