Co rozumiemy pod pojęciem reinwestycja a Compunding!

   
 

Zazwyczaj inwestując w program np. typu Hyip korzystamy z opcji reinwestycji. Dzięki niej możemy zwielokrotnić zyski. Najczęściej możemy to robić po zakończeniu danego planu.

Przykład:

Firma w jednym z swoich planów oferuje 8% dziennego zysku przez 15 dni z wkładem minimalnym np. 25$. Łatwo policzyć że dzienny zysk od tej inwestycji to

2$. 25*8%=2$

Po skończonym 15-to dniowym planie uzyskujemy zysk 30$. Nie wypłacamy z programu ale ponownie wkładamy te 30$ na 15 -scie dni na 8%. W tym momencie dokonaliśmy reinwestycji w nasz drugi cykl w programie.

Przeliczmy:

Nasze 30$ wypracowuje dziennie

2,4$ 30*8%=2,4*

Po skończonym kolejnym 15-to dniowym planie uzyskujemy tym razem 36$. Nasz wkład wyniósł 25$ a zarobiliśmy 36$. Mamy więc zarobione “na czysto” 11$

W przypadku “Compunding-u” Nasze działanie możemy ograniczyć do minimum. Jeśli Compunding jest dostępny w danym programie to możemy ustawić go na różnym poziomie w zakresie od 0 do 100%. Biorąc pod uwagę jak jest ustawiony ( zmiany co 10%) wskazuje jaka kwota z bieżących zarobków będzie reinwestowana dnia następnego. Jeżeli ustawimy 0% to cała kwota dziennych zarobków jest do Twojej dyspozycji. Będziesz mógł ją na przykład wypłacić w dogodnym dla siebie czasie. W przypadku ustawienia na 100% cały dochód dzienny dodawany jest do Twojego depozytu głównego i go powiększa, przez co następnego dnia naliczenia są od powiększonej kwoty. W momencie wygaśnięcia depozytu (końca planu) cała kwota, która zostanie naliczona i wszystkie dodane do depozytu naliczenia będziesz mógł również wypłacić.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!

Autor Postu


System handlu Arbitrage Automat. Zbudowany na TECHNOLOGII BLOCKCHAIN. Pracuje na Smart Contract Protocol. Posiada dowód PŁYNNOŚCI tzw. BASEN. Start od 20 USDT TRC20!

 
STRZALKA
   
AAS
 
 
AUVESTA
 
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.