×

Co rozumiemy pod pojęciem reinwestycja a Compunding!

Co rozumiemy pod pojęciem reinwestycja a Compunding!

   
 

Zazwyczaj inwestując w program np. typu Hyip korzystamy z opcji reinwestycji. Dzięki niej możemy zwielokrotnić zyski. Najczęściej możemy to robić po zakończeniu danego planu.

Przykład:

Firma w jednym z swoich planów oferuje 8% dziennego zysku przez 15 dni z wkładem minimalnym np. 25$. Łatwo policzyć że dzienny zysk od tej inwestycji to

2$. 25*8%=2$

Po skończonym 15-to dniowym planie uzyskujemy zysk 30$. Nie wypłacamy z programu ale ponownie wkładamy te 30$ na 15 -scie dni na 8%. W tym momencie dokonaliśmy reinwestycji w nasz drugi cykl w programie.

Przeliczmy:

Nasze 30$ wypracowuje dziennie

2,4$ 30*8%=2,4*

Po skończonym kolejnym 15-to dniowym planie uzyskujemy tym razem 36$. Nasz wkład wyniósł 25$ a zarobiliśmy 36$. Mamy więc zarobione “na czysto” 11$

W przypadku “Compunding-u” Nasze działanie możemy ograniczyć do minimum. Jeśli Compunding jest dostępny w danym programie to możemy ustawić go na różnym poziomie w zakresie od 0 do 100%. Biorąc pod uwagę jak jest ustawiony ( zmiany co 10%) wskazuje jaka kwota z bieżących zarobków będzie reinwestowana dnia następnego. Jeżeli ustawimy 0% to cała kwota dziennych zarobków jest do Twojej dyspozycji. Będziesz mógł ją na przykład wypłacić w dogodnym dla siebie czasie. W przypadku ustawienia na 100% cały dochód dzienny dodawany jest do Twojego depozytu głównego i go powiększa, przez co następnego dnia naliczenia są od powiększonej kwoty. W momencie wygaśnięcia depozytu (końca planu) cała kwota, która zostanie naliczona i wszystkie dodane do depozytu naliczenia będziesz mógł również wypłacić.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!

Autor Postu


System handlu AI - Automat BOT!

 
STRZALKA
   
AlgosOne
 
 
AUVESTA
 
Don`t copy text!