20 kwietnia 2024
   
 

Dlaczego? ..lub po co stosować Dywersyfikacje i co to jest…Dywersyfikacja!

Wielu moich partnerów czasem do mnie pisze i zadaje mi pytanie…

– ” Dlaczego Wiesław działasz w tylu firmach?, nie można się skupić na jakiejś  jednej dobrej i w niej pracować i zarabiać?”

Otóż nic bardziej mylnego. Ten sam błąd ja,  jak i wiele innych osób popełniło na samym początku.

Wyjaśnienie terminu “dywersyfikacja” pozwoli Nam łatwiej zrozumieć po co ją stosować i dlaczego.

Poniżej opis “wikopedyjny”

Dywersyfikacja – różnicowanie asortymentu produkcji lub usług w celu zmniejszenia ryzyka w prowadzeniu działalności gospodarczej. Poprzez dywersyfikację nie tylko zmniejsza się prawdopodobieństwo straty, ale zmniejsza się również prawdopodobieństwo najwyższego zysku.

W prostym języku z zastosowaniem do Naszych e-biznesów termin ten oznacza  wkład (naszą inwestycje) w kilka różnych źródeł.

Po co?

Inwestując swój wkład w kilka programów, firm, branż mamy mniejsze ryzyko jego utraty.  Załóżmy że wchodzimy do trzech projektów i swój kapitał dzielimy na nie. W momencie gdy jedna z nich staje się niewypłacalna lub też całkowicie znika z Internetu – jesteśmy w stanie zazwyczaj odbudować kapitał w dwóch pozostałych. Nie tracimy tym samym całości wkładu.


ZA FREE, BEZ WKŁADU, WAŻNA AKTYWNOŚĆ CO 60 MINUT, PŁACI W BITCOINACH!


 

Warto pamiętać aby swój wkład w danej firmie odzyskać jak najszybciej. Obserwować ile czasu projekt istnieje, pytać osobę z którą się współpracuje w  projekcie o wszystko czego nie rozumiemy, dołączyć do tematów na forach związanych z zarabianiem czy też społeczności na Facebook (większość dobrych e-biznesów ma swoje grupy gdzie się rozmawia na temat firmy). Po tych “zabiegach” mamy pełną, jasną i co najważniejsze własną świadomość tego czy warto do niej wejść czy też lepiej sobie odpuścić i zainteresować się czymś innym.

Uwaga! Dywersyfikacja to NIE JEDNA BRANŻA. DYWERSYFIKUJ swoje środki w kryptowaluty, złoto, nieruchomości, projekty inwestycyjne i tym podobne źródła.

 

 

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved © e-pasywnezarabianie.pl | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex