Hejter?..czy nie ..!

   
 

Często na forach lub różnych stronach , blogach, Facebooku możemy spotkać wpisy “niezadowolnych” internautów którzy swoim narzekaniem potrafią nie jednej osobie  “ostudzić” – emocje.

Ogólna definicja “Hejtera”:

Z angielskiego “Hejter” to  “hater”. W prostym języku jest to osobnik  który nie potrafi cieszyć sie sukcesem kogoś innego, dlatego próbuje wytknąć w nim wszystkie możliwe wady poprzez swoją “natarczywą” zazdrość. Używa różnych “nicków” aby swoimi uszczypliwymi uwagami dogryzać  wszystkim a najczęściej ludziom popularnym którzy w życiu coś już osiągnęli. Dodatkowo swoimi “informacjami” zaśmieca sieć.

Wpis ten przyszedł mi do głowy podczas prowadzenia jednego z moich tematów odnośnie pewnej firmy i związany jest z wypowiedziami w nim. Są przeróżne,  jak wszędzie są osoby zadowolone i też  te..nie zadowolone. Bardzo normalna sytuacja która jednak zasadniczo pasuje do terminu który teraz tu poruszam a w szczególności do wypowiedzi pewnych osób. Były zazwyczaj nie na temat oraz bardzo aroganckie. W takich przypadkach to już nie dyskusja – to hejt.

Dlatego też nie zrażajmy się tego typu słownictwem, czasami lepiej odpuścić – wyluzować. Ludzie takiego pokroju “karmią się” naszymi nerwami, stresem – więc nie warto wchodzić w dyskusje w której stracimy jedynie swój cenny czas.

Poniżej zapraszam do obejrzenia bardzo ciekawej prowokacji dla…”Hejterów”. Uwaga! Filmik może wywołać – niezdrowe emocje!

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating
 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex