Jakie kopalnie lub koparki wybrać. Trzy przedziały cenowe.

Jakie kopalnie lub koparki wybrać. Trzy przedziały cenowe.

Jak wiemy kopalnie przechodzą swoisty „rekonesans”. Wiele osób szuka opcji, szuka możliwości dogodnej dla siebie cenowo jak i technicznie.

Poniżej pokaże dla Ciebie trzy zróżnicowane możliwości „kopania”.

Jeżeli czytasz ten wpis to myślę że jesteś zainteresowany, zainteresowana taką formą działalności i też masz świadomość jakie korzyści za tym idą.

1 Opcja. Sporo czasu się zastanawiałem, czytałem , badałem, sprawdzałem i w końcu podjąłem decyzję. Na rynku powstaje dużo projektów inwestycyjnych opartych o kryptowaluty a też i ICO. Firma Ice Rock Mining jest jednym z takich projektów.
Mają kopalnie w Kazachstanie a jak wiemy jest to kraj dość przyjaźnie nastawiony do krypto. Kopalnia znajduje się w nietypowym miejscu ..Skale. Co ciekawe może to mieć dobry wpływ na nasze inwestycje ponieważ koszt energii jest tam niski …10 groszy za KW/h a stała temperatura góry lodowej to 12 stopni cały rok, a więc wstępnie ZERO kosztów za chłodzenie. W obecnej fazie ICO ➡️ (WhitePaper oczywiście dostępny) mamy możliwość zakupienia w promocjach do końca maja 2018 roku ich tokenów – Rock 2. Im więcej ich mamy – to tym lepiej. Będą one miały realny wpływ na nasze zyski. Zyski które będziemy mieć prawdopodobnie na początku czerwca 2018 roku. Do tego czasu – nasza inwestycja jest zamrożona. Start od 100$.

➡️Względem innych opcji kopalń Ice Rock Mining powinien się sprawdzić rewelacyjnie, nie ponosząc kosztów chłodzenia oraz sporych kosztów energii mogą efektywnie wykorzystywać kapitał inwestorów.
Jak będzie ? ‼️ zobaczymy – Pamiętaj że każda decyzja , to Twoja decyzja. ‼️ Zawsze rób indywidualny „research” i na nim opieraj swoje wnioski i działania.‼️

 

KONTRAKT W ROCK2

 

 

 

Ps:… W Ice Rock Mining z inwestycjami bym nie szalał. Projekt jest „młody”, obecnie faza ICO a start w czerwcu 2018 roku. Wtedy będzie widać na „żywo” jak firma pracuje i generuje Nam zyski. Mam tu zakupiony jeden kontrakt.

ICE ROCK MINING – ZOBACZ!

 

2 Opcja. BitClub Network.

Kopalnia która swoją farmę koparek ma w Islandii. Można tam pojechać, kopalnię zobaczyć czy też pogawędzić z właścicielem.

Pula udziałowa na np. Bitcoin to 500 $. Można również wykupić pule GPU (1000 $) na Zcash, Monero, Dash i inne, mocno skapitalizowane kryptowaluty. W tym przypadku również nie interesuje nas prąd, problemy czy psucie się sprzętu ponieważ to zadanie dla BitCluba – my musimy jedynie zarabiać. W powyższym a także w tym i trzecim przypadku który opiszę, zarabiamy na wzroście krypto. Dodatkowy argument.

 

PULE UDZIAŁOWE W BTC

 

 

PULA UDZIAŁOWA GPU W ZCASH

 

 

Ps:… BitClub Network działa od 2014 roku. Firma pracuje w Islandii, wypłaca i daje pasywne dochody dla inwestorów. Co pewien okres czasu grupy osób w tym też z Polski jadą do kopalni, zwiedzają farmę i  rozmawiają z właścicielem. Mam tu zakupionych kilka pul BTC oraz pulę GPU Zcas’a

BitClub Network – Dlaczego tu jestem? Zobacz!

 

3 Opcja. Najtańsza i równie ciekawa. Polska firma Rockwall Investments oferuje kilka sposobów zarabiania a dokładnie jest ich aż…cztery.

Jedną z nich jest zakup udziałów w ich koparkach.

Koszt? 23 $.

Udziały możemy zakupić na:

 

 

Jest to najtańsza opcja przy której możemy rozpocząć swój biznes. Reinwestując lub od czasu do czasu dodając nową inwestycję możemy dojść do fajnych efektów.

KONTRAKTY W MOC OBLICZENIOWĄ:

 

 

 

 

 

Ps:… Rockwall Investments stoworzyło dwóch Polaków. Jak sami mówią na konferencjach online – mieli dość upadających projektów i postanowili stworzyć „coś swojego”. Pomimo że firma powstała nie dawno to mają ciekawe plany rozwoju na 2018 rok

Rockwall Investments – ZOBACZ!

 

Która opcja jest dla Ciebie?

To już Twoja decyzja. Jeżeli masz pytania, chcesz pogadać – zapraszam do KONTAKTU

Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+0
Google+
http://e-pasywnezarabianie.pl/jakie-kopalnie-lub-koparki-wybrac-trzy-przedzialy-cenowe/
YouTube251
YouTube
LinkedIn
Instagram

About Author

Wiesław

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii technologii, innowacji oraz zarabiania online. Informacje zawarte na blogu e-pasywnezarabianie.pl oraz załącznikach oparte są na danych uzyskanych z ogólnie dostępnych źródeł , nie gwarantują osiągnięcia jakichkolwiek rezultatów i właściciel bloga nie ponosi odpowiedzialności za skutki powstałe w wyniku wykorzystania informacji zawartych na stronie.

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

INFORMACJE BIZNESOWE NA TWÓJ E-MAIL

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


Bądź na bieżąco. Otrzymuj nowe wpisy przez e-mail:

PAMIĘTAJ ABY OD CZASU DO CZASU SIEBIE WYNAGRADZAĆ

„NOWINKI” W TEJ FIRMIE NA 2018 – MOGĄ CIEBIE ZASKOCZYĆ!

JEDEN PROJEKT – KILKA MOŻLIWOŚCI

 

Anonimowa karta debetowa – Dobra opcja dla kryptowalutowiczów

ZABEZPIECZ SWOJE KRYPTO

OSTATNIE DNI NA ODEBRANIE BONUSU. ODBIERZ SWOJE TOKENY GUAR

NARZĘDZIA DO MARKETINGU


KTO BY POMYŚLAŁ…..

PRODUKTY FINANSOWE

PORADY PRAWNE

X12 – INNOWACYJNA KRYPTOWALUTA

POLSKA FIRMA – KONTRAKTY MINING

BITCOIN INDIA – KONTRAKTY MINING

INWESTYCJE – AKTYWA – ZABEZPIECZENIE

FAJNE – BO DARMOWE

O ryzyku

Z Kim E-Pasywni Współpracują? Zobacz poniżej


legiobiznes

kryptoholik

8 MOŻLIWOŚCI ZAROBKOWYCH W 1 FIRMIE


 

NEXUS

ŚWIETNY EVENT – ŚWIETNA FIRMA – THE GCC GROUP

Rockwall Investments – Polska Firma

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 21511

Dzisiejsze Wizyty: 261

Użytkownicy Online: 10

Jestem też na......

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
➡ Teraz jest właściwy czas na podjęcie AKCJI!

Ktoś kto nie kupił swoich pierwszych Bitcoinów w 2009 roku - mocno żałuje. Jestem jedną z takich osób. Dlatego też...

Zamknij