22 maja 2024

Giełdy, kryptowaluty, forex, Darmówki!

Wiadomości crypto online!   
 

♨️⏯️ – To już nie wróżenie z fusów, ♨️⏯️ – nie “eksperckie przepowiednie” znafców :).
Historia pokazuje, że halving to swoiste światełko tunelu, które napędza wzrosty. Pytanie, czy tym razem też tak będzie?

Prawie rok przed każdym dotychczasowym halvingiem zaczynał się kształtować trend wzrostowy. Połowa 2019 r. będzie punktem wyjścia dla kolejnego zwyżkowego cyklu, ponieważ rynek zbliża się do długo oczekiwanego halvingu 2020 r.

Czy w związku z halvingiem cena bitcoina przekroczy 100 000 $ do 2021?

Oba halvingi, które Bitcoin miał do tej pory, posłużyły jako potężne katalizatory cenowe i były najlepszym czasem w historii do inwestowania w kryptowalutę.

Bitcoin został stworzony przez człowieka – dla człowieka. Ma być transparentny i dla każdego dostępny bez wpływu z zewnatrz.
Oczywiście “wielkie instytucje” widzą tu potencjał i już robią swoje.
Tylko od Nas zależy w którym miejscu będziemy jak to ruszy z pełną mocą.
 
⁉️ 25 lat temu nieliczni mieli telefon komórkowy
 
⁉️ 20 lat temu nieliczni mieli internet w domu

⁉️ 16 lat temu nieliczni mieli kartę płatniczą

⁉️ 13 lat temu nieliczni mieli Facebooka

⁉️ w 2018 tylko 11% Polaków miało KRYPTOWALUTY

A Ty już masz swoje “wirtualne monety” ⁉️

„Zbieraj kryptowaluty, Kop, kumuluj i dokupuj na „dołkach”” systematycznie i cierpliwie ☀️

Możliwe, że cena BTC już nigdy nie wróci poniżej 10 tys. dolarów!

Taką tezę wysnuł James Todaro. Twierdzi, że analiza historyczna wskazuje, że BTC może już nigdy nie spaść poniżej 10 tys. USD. Po dotarciu w okolice ceny 14 tys. USD nastąpiła 30% korekta. Ale podobne spadki można było zaobserwować również w okresie od połowy 2015 r. do grudnia 2017 r. Po każdym z nich następował potężny trend wzrostowy.

Mark W. Yusko z Morgan Creek Capital przewiduje dojście do 30 tys. USD przed kolejną sporą korektą, a następnie osiągniecie poziomu 100 tysięcy do roku 2021Poniżej chcę dla Ciebie pokazać darmowe projekty w których Bitcoin i kryptowaluty możesz kumulować za free.


1.FreeBitco

Kran FreeBitco działa i sukcesywnie płaci już od dobrych kilku lat. Oferuje minimum 0.00000031 BTC lub maksimum 0.03140482 BTC co 60 minut. Potwierdzone wypłaty.

WIĘCEJ O FREEBITCO – KLIKNIJ!


2.CryptoTab

CryptoTab Browser to szybka i niezawodna przeglądarka oparta na Chromium, o tym samym interfejsie użytkownika i funkcjach co Google Chrome. Ma dodatkową funkcjonalność do efektywnego kopania krypto-walut

WIĘCEJ O CRYPTOTAB – KLIKNIJ!


3.BtcPop

Projekt Btcpop możemy traktować jako kranik crypto POS (otrzymujemy za darmo np. Nexus, Stratis, Pivx, inne krypto). Mamy tu jednak o wiele więcej opcji zarabiania. Dla przykładu wymienię kilka dodatkowych:

– inwestycje kopanie metodą POW  (cloud mining)

-finansowanie obligacji, startupów IPO

-pożyczki crypto

-wymiana krypto

-kopanie kryptowalut metodą POS

WIĘCEJ O BTCPOP – KLIKNIJ!


4.Eobot

Eobot istnieje od 2014 roku.

Serwis pozwala na wydobywanie kryptowalut poprzez nasze urządzenie lub w chmurze.

Jak się możemy dowiedzieć zaraz po rejestracji (e-mail potwierdzający) – robiąc  inwestycję już od  dziesięciu dolarów możemy osiągnąć całkiem zadawalające rezultaty – ale możemy też  rozpocząć bez wkładu własnego.

WIĘCEJ O EOBOT – KLIKNIJ!


5.Stake Cube

Mogliśmy ostatnio zaobserwować coraz większą trudność kopania na typowych koparkach w górnictwie kryptograficznym.

Czy to już koniec miningu?

Niekoniecznie, są inne wydajne sposoby a są nimi metoda POS oraz Masternody.

Dlaczego warto się skupić na tych opcjach?

Projekt Stake Cube który tu przedstawiam  pozwala nam ominąć wszystkie zawiłości techniczne i sprzętowe związane z kopaniem i pomnażaniem naszych kryptowalut.

WIĘCEJ O STAKE CUBE – KLIKNIJ!


6.MinerGate

Kranik (też wer. w PL) w którym możemy sobie zbierać krypto, które potem wymieniamy na Bitcoin i sprzedajemy.

Kto chce, może spróbować się pobawić. Po pewnym czasie dana krypto może skoczyć fajnie w cenie a wtedy…. zrobimy sprzedaż.

MinerGate to program, dzięki któremu możemy wydobywać (kopać) kryptowaluty takie jak: ByteCoin (BCN), Monero (XMR), FantomCoin (FCN), QuazarCoin (QCN), DigitalNote (XDN) czy MonetaVerde (MCN).

Obecnie możemy wydobywać kryptowaluty poprzez darmowe oprogramowanie MinerGate.

WIĘCEJ O MINERGATE – KLIKNIJ!


7.Crex24

Odbieraj darmowe krypto na giełdzie Crex24

Kraniki Crex24 pozwalają zarejestrowanym użytkownikom na otrzymywanie kryptowalut za darmo. Dla każdej dostępnej waluty są określone limity płatności i przedziału czasowego. Kliknij “Odbierz”, gdy przycisk jest dostępny. Kryptowaluta zostanie przyznana na Twoje konto handlowe.

WIĘCEJ O CREX24 – KLIKNIJ!


8.SatoshiLabs

W SatoshiLabs możesz zdobywać Satoshi, nie tylko za pomocą kranika. Pomimo że stronka jest dość prosta a sam projekt na razie nie ma takiego rozmachu jak konkurencyjny Cointiply czy FaucetHub to posiada kilka możliwości zarobku

WIĘCEJ O SATOSHILABS – KLIKNIJ!


9.Allcoins – multi kran

Allcoins to Мulti Faucet a więc zróżnicowany kran do zbierania i kumulowania różnych kryptowalut z kilkoma możliwościami.

WIĘCEJ O ALLCOINS – KLIKNIJ!


10.NetBox

Znasz i korzystasz z przeglądarki Brave? Jest jej następca – Netbox Global. Przeglądarka która Ci zapłaci!!

Dlaczego warto już teraz zainstalować przeglądarkę Netbox?

Po instalacji Netbox Browser odbierzesz 20 Netbox Coins oraz inne bonusy. Oferta jest ograniczona tylko dla pierwszych 125 000 użytkowników przeglądarki. Dodatkowe coiny otrzymasz za założenie walleta a także za codzienną oraz miesięczną aktywność.

WIĘCEJ O NETBOX – KLIKNIJ!


11.Publish0x

To platforma blogowa, która w założeniu ma wynagradzać twórców czyli np. Ciebie. Cały pic polega na tym że zweryfikowani blogerzy mogą pisać wpisy. Ludzie upvotują ich pieniędzmi, które Publish0x ma ze sponsoringu (Ogólnie P0X ma własny token, ale z jakiegoś powodu zarabia się tylko DAI i Hydro). Następnie czytająca osoba Twój wpis, wybiera ile (paskiem) pieniędzy ma iść do autora a więc Ciebie, a ile do niego. Zazwyczaj dla osób zarabiających, najkorzystniejszą ofertą jest przypisanie 20% do autora i 80% głosu dla siebie. I w ten właśnie sposób można na Publish0x zarabiać.

WIĘCEJ O PUBLISH0X – KLIKNIJ!


oraz….Odbieraj Eth, Monero, Dash, Bitcoin Cash, Neo, Ltc, Trx, Chain, Cardano, Bnb i inne w zupełnie pasywny sposób poprzez prosty skrypt – Sprawdź poniżej!

 
 
 
FREE ZARABIANIE
 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. e-pasywnezarabianie.pl 2024 | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex