Odbieraj kilkanaście darmowych Top Crypto w trybie pasywnym

 
   
 


Świat altcoinów ciągle rośnie. Patrząc z punktu widzenia ich ceny oraz kapitalizacji – jest to tym bardziej widoczne i opłacalne.

Pora wykorzystać ten moment i kumulować ich jak najwięcej. W związku z tym że jestem pasjonatem zautomatyzowanych rozwiązań, poniżej mam dla Ciebie prostą, szybką akcję na zdobywanie darmowych i topowych kryptowalut.


Odbieraj Eth, Monero, Dash, Bitcoin Cash, Neo, Ltc, Trx, Chain, Cardano, Bnb i inne w zupełnie pasywny sposób poprzez prosty skrypt


DARMOWY BOT do kraników Kryptowalut – z kanału You Tube Czas na KryptowalutyCały proces sprowadza się do zarejestrowania w poniższych kranikach (Faucet). Następnie należy uruchomić dwie wtyczki w przeglądarce Chrome oraz skrypt, który automatycznie będzie co 10 minut odświeżał powyższe strony i zdobywał dla Ciebie crypto.


Procedura Działania:

1.Rejestrujemy się w poniższych kranikach. Można w kilku …a najlepiej we wszystkich. Im więcej – tym lepiej, ponieważ będzie nam wpadać większa ilość cyfrowych monet.

BNB: https://freebinancecoin.com/?ref=75597

Nem: https://freenem.com/?ref=253527

Cardano: https://freecardano.com/?ref=252009

Neo: https://freeneo.io/?ref=41777

Chain: https://freechain.link/?ref=37143

LTC: https://free-ltc.com/?ref=34881

Dash: https://freedash.io/?ref=57681

ETH: https://freeethereum.com/?ref=104150

DOGE: https://evedoge.xyz/?ref=57181

TRX: https://evetrx.xyz/?ref=59564

Bitcoin Cash: https://evebch.xyz/?ref=64638

Monero: https://evexmr.xyz/?ref=44800

2.Do aktywacji wtyczek oraz skryptu potrzebujemy przeglądarki Chrome. W niej klikamy w poniższe linki:

Wtyczka Autorefresh: https://bit.ly/37sMZJa

Wtyczka Tampermonkey: https://bit.ly/2WsKS1K

oraz skrypt ❗❗ https://bit.ly/3rac6s4


Aby wtyczki współpracowały z darmowymi kranikami ważne jest aby były odpalone w przeglądarce Chrome. Dodatkowo Twój laptop musi być cały czas włączony.


3.Po dodaniu wtyczek, wchodzimy na każdy kranik i ustawiamy odświeżanie strony co 10 minut ! Musimy to zrobić na każdym kraniku na którym się zarejestrowaliśmy❗❗ Pokazuje to poniższy obrazek w przypadku kranika Trx – Tron.


4.Kopiujemy cały skrypt z https://bit.ly/3rac6s4 i wchodzimy na nasze rozszerzenie “Tampermonkey” i klikamy “dodaj nowy skrypt”. Następnie przekieruje nas do okienka, w którym kasujemy zawartość jego okna i wklejamy nasz skrypt ! Klikamy z lewej strony pliki i zapisz. Kod skryptu musi być w oryginalnym angielskim języku. Jeżeli więc przeglądarka ci go przetłumaczy (bo np. masz włączony translator) to wyskoczy błąd. Warto zwrócić na to uwagę.To wszystko. Od tej pory z kraników będą dla Ciebie wpadać “szczątkowe” wartości kryptowalut które możesz wypłacać bezpośrednio na swój portfel. A wszystko to…w 100% za darmo


Ważne dodatkowe uwagi:

Na stronie głównej w każdym z pierwszych 8 faucetów mamy dwie dodatkowe możliwości losowania od razu: -poprzez wpisywanie kodów promocyjnych od nich z głównej strony twittera: https://twitter.com/cryptosfaucets radzę więc co jakiś czas tam wchodzić i wbić kod, oczywiście jeżeli ktoś chce. Prawdziwą pasywną moc zarobku tworzy tutaj polecanie. Mamy z tego 50% za każde losowanie, oczywiście istnieje szansa na wylosowanie lepszego przedziału. Będę w tym wpisie aktualizował informacje oraz kraniki. Zaglądaj więc lub dołącz też do mojej grupy na Facebook.

 
NASZ TEAM FB
 
Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LinkedIn
Share
YouTube
YouTube
Instagram
0 0 vote
Article Rating