freebitcion logos

Temat BitCoinów ogarnął cały świat. Crypto waluta staje sie coraz bardziej popularna, a co za tym idzie – Droga!  Myślę że warto spróbować swoich działań w systemach tego typu.  Jednym z nich jest FreeBitco.

Na FBC standardowo musimy się zarejestrować aby zdobywać BitCoiny. Zasada zdobywania BTC jest taka że  w zależności jaką cyfrę komputer wylosował taką dostajemy liczbę BTC.

Kran FreeBitco działa i sukcesywnie płaci już od dobrych kilku lat. Oferuje minimum 0.00000031 BTC lub maksimum 0.03140482 BTC co 60 minut. Wypłaty z tego kranu przelewane są na portfel Bitcoin po uzbieraniu około 0.00034400 BTC. Wypłaty na własny portfel odbywają się bez problemu. Wartości w BTC które otrzymujemy czasem są zmienne.

Bitcoiny można pomnożyć grając w grę, znajdującą się pod zakładką „MULTIPLY BTC”

Wypłaca automatycznie w niedzielę.
W każdym losowaniu  trzeba czekać 60 min i wpisać kod zabezpieczający.

 

Zarejestruj się w FreeBitCo

 

UWAGA! Musisz mieć swój portfel – Wallet do zbierania BitCoinów. Możesz go założyć za darmo w jednym z popularniejszych  “cyfrowo – bitcoinowych portfeli” czyli:

BitBay – Giełda, Portfel – Więcej info o nim!

Co 60 min. wpisujemy kod z obrazka i Bitcoiny lecą na nasze konto:

 

 

Robimy tak jak na obrazku

 

 

 

Tak wyglądają wypłaty na mój portfel BitCoinowy.

 

 

freebitco transakcja

 

W przypadku jeżeli chcesz sprawdzić wartość już zarobionych  BitCoinów w przeliczeniu na złotówki, to możesz skorzystać z kalkulatora. Kliknij – TU

Jak zarabiamy darmowe BTC w FreeBitcoin – video z kanału

ZarabianieprzezinternetPodziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
YouTube295
YouTube
LinkedIn
Instagram