19 kwietnia 2024

Cex.io – Portfel, Giełda, Kantor i Kopalnia BitCoinów w jednym

4 min read
   
 

CEX.io

Zbierając BitCoiny np. w FreeBitCo  musisz mieć swój “cyfrowy – wirtualny portfel”.  Do tego celu możesz wykorzystać CEX.  Możesz kierować zarobione BTC z programów do CEX po uzbieraniu np. 300MHz/s.

Zarejestruj się w CEX

W CEX dobrym  rozwiązaniem jest również rozpoczęcie kopania BitCoinów .  CEX.IO gwarantujące stabilną pracę w chmurze przez 24h/7/365 , które umożliwia kopanie Bitcoin bez konieczności kupowania stacjonarnej koparki , sporych rachunków za prąd i nieustannej pracy komputera. Chodzi tu więc o  zakup wirtualnej koparki BTC a dokładniej,  zakup mocy obliczeniowej funkcjonującej już kopalni.

Zasada jest prosta i polega na tym że włożoną przez siebie kwotę wyrażoną w BTC zamiast kupować fizyczny sprzęt , kupujesz na wewnętrznej giełdzie programu wybraną przez siebie wielkość kopalni (mocy obliczeniowej), automatycznie po zakupie Ghs/z tworzony jest  tzw. Worker ( pracownik), który rozpoczyna wydobycie Bitcoin na polu Ghsch.io a przy okazji jeszcze kilka innych kryptowalut.

Obecnie cena 1GH/s mocy obliczeniowej kształtowała się w granicach 0,079 – 0,082 BTC. Jest też możliwość kupienia części gigahasha np 500 MH/s czy 30MH/s. Wszystko zależy od tego,  jakimi dysponujesz wolnymi środkami i na ile możesz sobie pozwolić, zawsze możesz zwiększyć moc swojej kopaki w dowolnym momencie .

Jednym z ciekawych “produktów” przygotowanych przez CEX.IO jest:

Zarabianie Na Handlu Mocą Obliczeniową:

W odpowiedniej  dla siebie  chwili możesz sprzedać posiadaną przez siebie moc obliczeniową innym użytkownikom giełdy. Tak więc śmiało możesz zarabiać na wahaniach kursu tej mocy, albo stale zwiększać moc swojej kopalni , systematyczne dokupując GHs/z ze środków pochodzących z urobku.

“Założona” przez Nas kopalnia  wydobywa:

BTC (Bitcoin) NMC (Namecoin) IXC (IxCoin) DVC (Devcoin)

Zapraszam do rejestracji i założenia “portfela” do Bitcoinów oraz  zapoznaniem się od wewnątrz z  funkcjonowaniem i budową Cex.io. Jak się zdecydujesz to potem możesz bez problemu zainwestować i zacząć zarabiać na BitCoinach.

   Zbierając BitCoiny musisz mieć swój “cyfrowy – wirtualny portfel”.  Do tego celu możesz wykorzystać CEX.  Możesz kierować zarobione BTC z programów do CEX po uzbieraniu np. 300MHz/s.Zarejestruj się w CEXW CEX dobrym  rozwiązaniem jest również rozpoczęcie kopania BitCoinów .  CEX.IO gwarantujące stabilną pracę w chmurze przez 24h/7/365 , które umożliwia kopanie Bitcoin bez konieczności kupowania stacjonarnej koparki , sporych rachunków za prąd i nieustannej pracy komputera. Chodzi tu więc o  zakup wirtualnej koparki BTC a dokładniej,  zakup mocy obliczeniowej funkcjonującej już kopalni.

 System do polecania dla partnerów:

cex polecony

Jak zakupić moc obliczeniową GHS w Cex

Jeżeli w Cex masz już BTC np. uzbierane za darmo z programów KLIKNIJ to możesz za nie wykupić moc obliczeniową i pracować w “chmurze”.

1. Kliknij  w zakładce “Trade”  w GHS/BTC

1 moc ghs

Następnie podajesz jaką ilość i za jaką cenę chcesz kupić

2 buy ghs

Gdy  podasz cenę trochę wyższą od tej położonej najwyżej w tabeli to zapewne kupisz choćby część zamówionej mocy. Możesz też ustawić cenę niższą licząc, że uda Ci się kupić tę moc taniej.

Teraz możesz przejść do   GHash.io gdzie po kliku minutach zobaczysz,  że Twoja moc zaczęła pracować.

3 ghas io

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved © e-pasywnezarabianie.pl | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex