20 maja 2024

Giełdy, kryptowaluty, forex, Darmówki!

Wiadomości crypto online!

Stake Cube – kopanie kryptowalut metodą POS lub Masternode w połączeniu z darmową opcją

6 min read

Czy znasz bank który da ci 60 zł odsetek w krótkim czasie
W StakeCube Twoja kwota inwestycji zwiększa się co miesiąc. Dodatkowo
Twoje odsetki rosną systematycznie.
System POS w tym projekcie, działa już rewelacyjnie od dłuższego czasu na rynku finansowym.
To “internetowy bank” który pracuje 24/7
Posiadasz kryptowaluty? możesz więc je wrzucić na większe obroty oraz… na dogodny %? Plus tani zakup mocy obliczeniowej – Mining w BTC, DASH, ETH.

 

   
 

Mogliśmy ostatnio zaobserwować coraz większą trudność kopania na typowych koparkach w górnictwie kryptograficznym.

Czy to już koniec miningu?

Niekoniecznie, są inne wydajne sposoby a są nimi metoda POS oraz Masternody.

Dlaczego warto się skupić na tych opcjach?

Projekt Stake Cube który tu przedstawiam  pozwala nam ominąć wszystkie zawiłości techniczne i sprzętowe związane z kopaniem i pomnażaniem naszych kryptowalut.

 • Intuicyjny interfejs użytkownika do zarządzania monetami i sprawdzania puli depozytów, łatwy i wydajny.
 • Czas nagród jest znacznie krótszy, gdy grasz na wspólnej puli depozytów.
 • Razem zarabiamy wyższe nagrody niż indywidualnie.
 • Posiadają lukratywny system rekomendacji.
 • Projekty transparentne.
 • Niezależne baseny.
 • Brak ograniczeń dotyczących wpłat i wypłat.
 • Brak kosztów sprzętu dla Ciebie.
 • Brak kosztów za prąd, komputer lub serwer.
 • Całkowicie bezpieczny i bezstresowy.
 • Ze względu na większą wagę portfeli basenów w sieci czas między stawkami jest o wiele krótszy, dając jeszcze większe odsetki niż rekomendowane indywidualnie. Użytkownicy w omawianych powyżej pulach projektów mogą zdobywać o wiele wyższe nagrody w porównaniu do stawiania portfeli i masternodów solo.Jedną z opcji w Stake Cube jest wykorzystywanie swoich monet do stakowania. Przy odpowiedniej ich ilości można nawet uruchomić własny Masternode. Dla osób które nie chcą się martwić o aspekty techniczne takie jak VPS, skrypty, aktualizacje lub komendy CLI jest to świetne rozwiązanie.

Wykorzystaj WebMiner – oprogramowanie pokładowe do wydobywania SCC. Następnie kup za nie moc obliczeniową do wydobycia BTC, ETH, DASH

 Zakup mocy obliczeniowej na StakeCube do kopania BTC – z kanału You Tube cryptominingcompl

 

 

 

W  Stake Cube dzięki wdrożeniu “One-Click Masternode” masz wiele dodatkowych korzyści:

 • Super prosta konfiguracja jednym kliknięciem (i wyjście) bez technicznych wymagań. Aktywacja wciągu kilku godzin. Online 24/7.
 • Portfele są natychmiast aktualizowane, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo.
 • Brak umów – możesz zrezygnować w dowolnym momencie.
 • Opłacasz tylko niewielką opłatę za wykonane zyski: Brak stałych kosztów sprzętu = Bez ryzyka.
 • A co najlepsze: Chmura Stake jest bezpośrednio połączona z pulą serwisów. Przegląd wydobycia, wszystko w jednym miejscu. Ponadto możesz korzystać ze wszystkich funkcji platformy.

 

Koncepcją Stake Cube jest to że 97% każdej wygenerowanej nagrody za udział jest automatycznie dystrybuowana do członków serwisu. 1% trafia do puli na loterie, gdzie regularnie zwracana jest wszystkim użytkownikom platformy. 2% Nagród służy do pokrycia kosztów Partnerów, Serwera i Pracowników.

“Pos-Pool” – zalety:

 • Nie musisz się o nic martwić. Z wyjątkiem: obserwowania wzrostu twojego salda. Firma wykonuje dla Ciebie wszystkie aktualizacje.
 • Płaci za wszystkie opłaty transakcyjne. (wypłaty i kontrola monet). Zawsze dostajesz to, co widzisz. Bez ukrytych kosztów opłat za tx.
 • Brak kosztów sprzętu i zasilania. Pool działa 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.
 • Bezpieczeństwo Twoich monet w firmie ma najwyższy priorytet. Serwery są chronione przez najnowsze technologie i trwałe kopie zapasowe.
 • Zespół z przyjemnością zapewni  Ci najlepsze wsparcie w języku angielskim lub niemieckim


Jak zarabiać w Stake Cube bez inwestycji

 

W serwisie możemy wystartować bez wkładu własnego i też kopiemy krypto. Na stronie znajdziemy kranik (FAUCETS) w którym co 24 godziny klikając w przycisk CLAIM otrzymujemy darmowe coiny. Zostają one automatycznie  dodane do naszego portfela i zaczynają dla Nas automatycznie zarabiać. Coś adekwatnego do  kopalni EOBOT opisanej w artykule „Zabianie Eobot – Darmowe i nie tylko”, tylko tu automatycznie w ciągu kilku minut zaczynają być pomnażane po dołączeniu do POOL-i, co nie wymaga Twojego żadnego udziału – masz COINY w portfelu a więc już zaczęły dla Ciebie pracować ? .

 

 

 

Cały projekt wspomaga też otrzymywanie darmowych crypto z airdopów oraz z loterii (co tydzień), co pozwala nam na zasilanie kryptowalutami naszych portfeli. Airdropy otrzymamy również w obszarze menu Bounty-Wall, gdzie głosując na dana crypto na stronie aiodex.com otrzymujemy darmowe nagrody w postaci tokenów.

 

 

Zakładki, biuro w Stake Cube

 

Obsługa strony jest bardzo intuicyjna, adekwatna do wcześniej opisanych kopalni kryptowalut, które wykorzystują metody POS i Masternode.

Dashboard

Strona główna panelu, tu po kliknięciu danej crypto otrzymujemy informację o niej oraz generowany jest dla nas adres depozytowy na który przesyłamy nasze coiny.

Activity

Tutaj widzimy zakładki Satkes (aktualne wydobycie), Deposits (nasze aktualnie przesłane kryptowaluty),  Withdraws (nasze wypłaty)

Withdraw

Ten obszar pozwala nam na wypłacanie naszych coinów, gdzie z zakładki górnej wybieramy daną kryptowalutę, w polu Amount wpisujemy ile chcemy wypłacić danej crypto. Pole Adress jest do podania adresu portfela do przesłania naszych coinów (np.: giełdy kryptowalut).

Masternode

Tutaj widzimy listę obecnie uruchomionych Masternodów.  Kryptowaluty na końcu których znajduje się zielone kółko z ze znakiem „+” pozwala nam na przyłączenie się do pool-i, co pozwala na szybsze wydobywanie monet. Oczywiście wymagana jest od nas odpowiednia liczba coinów, by wystartować w wydobyciu tą metodą.

FAQ / Help / Support

Tu znajdziemy pomoc i kontakt z suportem firmy, proponuje założyć sobie konto https://discord.gg co pozwoli na szybki kontakt z pracownikami firmy.

Roadmap & News

W tym obszarze możemy pooglądać poczynania firmy w rozwoju projektu oraz najnowsze informacje. Informacje również znajdziemy w przyklejonych paskach na głównej stronie systemu.

Settings/Security

Ustawienia i zabezpieczenia konta, jakie crypto mają być wyświetlane, kolorystyka panelu, ustawienie Discord-ID, zmiana hasła, ustawienie dwuskładnikowego zabezpieczenia konta Google 2FA.

Możemy również przeglądać statystyki wydobycia na żywo we własnym panelu oraz globalne wydobycie pooli. Zarobki są generowane „LIVE”

Procedura działania w StakeCube

Utwórz konto

Rejestrujemy się  (całkowicie za darmo). Możesz to zrobić  klikając link tutaj.

Na następnym ekranie podajesz swój adres e-mail, tworzysz nazwę użytkownika i ustawiasz swoje konto silnym hasłem.

jeśli wszystkie pola mają zielony znacznik wyboru,  możesz wcisnąć przycisk “Create Account” .

Wygeneruj swój adres depozytowy

Po zalogowaniu się przy użyciu nazwy użytkownika i hasła  pojawi się osobisty Coin -Cockpit (Dashboard). Tam znajdziesz wszystkie monety, które są obsługiwane przez pulę.

Teraz nadszedł czas, aby wygenerować osobisty adres depozytowy dla monety, którą chcesz postawić. Najlepiej zweryfikować wszystkie adresy portfeli, klikamy przyciskiem myszy dany alt i czekamy.

Jeśli pojawi się nam okno taka jak poniżej, wszystko jest w porządku, własnie poprawnie zweryfikowaliśmy adres portfela.

 

 

Wyślij monety do puli i zdobądź nagrody

Wyślij swoje monety (nieważne ile) do adresu, który właśnie utworzyłeś. Możesz wysłać je z dowolnej giełdy lub lokalnego portfela.

W ciągu kilku minut otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem, a monety zostaną przelane bezpośrednio na saldo Twojego konta. Gotowe! – Twoje Monety zaczynają mnożyć się automatycznie.

Jak tylko pula punktów sprzedaży wygeneruje stawkę, otrzymasz swój udział z nagrody.

Możesz wypłacić swoje monety w pełni automatycznie, w dowolnym momencie (bez ręcznego potwierdzania)

 

 

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. e-pasywnezarabianie.pl 2024 | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex