20 kwietnia 2024

Moon Bitcoin – Darmowy kran do zdobywania kryptowaluty

4 min read
   
 

Chociaż istnieje dziś wiele kryptowalut, Bitcoin był pierwszą, w pełni rozwiniętą cyfrową walutą. Została ona stworzona przez anonimową postać pod pseudonimem “Satoshi Nakamoto” i od tego czasu jest czymś w rodzaju zagadki w świecie finansów i kryptografii. Podczas gdy waluta została utworzona w celu zwalczania kwestii centralizacji i braku autonomii finansowej, to od tego czasu bardzo ewoluowała. Zaraz po  “stworzeniu” Bitcoin był  wykorzystywany jako magazyn wartości i sprzedawany na giełdach jako typowa inwestycja.

Stał się jeszcze bardziej popularny na rynku kryptowalut w grudniu 2017 r., w którym osiągnął najwyższą wartość …20 000 USD. W tym okresie odnotowano duży napływ  nowych inwestorów. Było on większy niż w jakimkolwiek innym roku. Doprowadziło to do ewolucji w zastosowaniach tej waluty.

Obecnie stał się czymś więcej niż tylko cyfrowym magazynem wartości. To już cała siła napędowa w wielu branżach. Począwszy od dzieł sztuki po nieruchomości, transport morski czy gry online. Na całym świecie kraje zaczęły integrować kryptowaluty w samą istotę swoich gospodarek. Kraje takie jak Wenezuela stworzyły Petro jako narodowy zasób cyfrowy, Wielka Brytania i USA zaczęły pracować nad opracowaniem przepisów dotyczących ich użycia.

 
 

Jednak ta część świata która obecnie posiada kryptowalutę, jest znikoma w stosunku do populacji światowej. Aby możliwe było powszechne wdrażanie, kilka branż musi wprowadzić tę technologię w swoich regularnych transakcjach a także tworzyć inicjatywy które ją rozpowszechnią.

Czym jest Bitcoin Faucet?

Bitcoin Faucet – Bitcoinowy kran to twórczy system nagród, zwykle w formie strony internetowej lub aplikacji który daje użytkownikom szansę na zarobienie niewielkich ilości bitcoinów przy wykonywaniu małych zadań. Działają tak jak zwykłe aplikacje, które nagradzają użytkowników za pomocą tokenów lub kart podarunkowych za wypełnianie ankiet lub oglądanie reklam.

Nazywa się je kranami, ponieważ wypełniają się nagrodami i są regularnie opróżniane przez użytkowników. Nagrody te są zwykle mierzone w formie Satoshi, która jest jednostką dla małych kwot Bitcoin (1 Satoshi = 1 setna milionowej wartości BTC). Niektóre krany pozwalają także użytkownikom na zarabianie na innych kryptowalutach. Wszystkie nagrody BTC uzyskane przez użytkowników są przekazywane do portfela Bitcoin do którego ich właściciel może uzyskać dostęp za pomocą klucza prywatnego. Są one zabezpieczone za pomocą złożonych szyfrów, które zapewniają bezpieczeństwo o ile użytkownicy nie udostępniają kluczy prywatnych innym osobom.

Krany Bitcoin istnieją z kilku powodów:

    Wprowadzają ludzi w ideę Bitcoin jako niezależnej waluty. Pozwalają ludziom na zarabianie i przechowywanie własnych tokenów. Krany zapewniają im praktyczne podejście, dzięki czemu gdy kupią tokeny w przyszłości nie będą mieli problemów z ich obsługą. Kryptowaluty są wciąż nowe i wiele osób które są zainteresowane ich posiadaniem, nie ma pojęcia jak je przechowywać lub inwestować.
Dlatego tez krany działają  jako źródła dodatkowych informacji bitcoinowych a także generują ruch na stronach internetowych, kierując użytkowników do wykonywania zadań w celu zarobienia BTC.

Wszystkie te cechy można znaleźć w najlepszych kranikach bitcoinowych, takich jak Moon Bitcoin.

 
WiesPlus
 

Klikając poniżej – znajdziesz sporo różnych kranów do zbierania kryptowalut

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved © e-pasywnezarabianie.pl | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex