Moon Bitcoin – Darmowy kran do zdobywania kryptowaluty

 
   
 

Chociaż istnieje dziś wiele kryptowalut, Bitcoin był pierwszą, w pełni rozwiniętą cyfrową walutą. Została ona stworzona przez anonimową postać pod pseudonimem “Satoshi Nakamoto” i od tego czasu jest czymś w rodzaju zagadki w świecie finansów i kryptografii. Podczas gdy waluta została utworzona w celu zwalczania kwestii centralizacji i braku autonomii finansowej, to od tego czasu bardzo ewoluowała. Zaraz po  “stworzeniu” Bitcoin był  wykorzystywany jako magazyn wartości i sprzedawany na giełdach jako typowa inwestycja.

Stał się jeszcze bardziej popularny na rynku kryptowalut w grudniu 2017 r., w którym osiągnął najwyższą wartość …20 000 USD. W tym okresie odnotowano duży napływ  nowych inwestorów. Było on większy niż w jakimkolwiek innym roku. Doprowadziło to do ewolucji w zastosowaniach tej waluty.

Obecnie stał się czymś więcej niż tylko cyfrowym magazynem wartości. To już cała siła napędowa w wielu branżach. Począwszy od dzieł sztuki po nieruchomości, transport morski czy gry online. Na całym świecie kraje zaczęły integrować kryptowaluty w samą istotę swoich gospodarek. Kraje takie jak Wenezuela stworzyły Petro jako narodowy zasób cyfrowy, Wielka Brytania i USA zaczęły pracować nad opracowaniem przepisów dotyczących ich użycia.

 
 

Jednak ta część świata która obecnie posiada kryptowalutę, jest znikoma w stosunku do populacji światowej. Aby możliwe było powszechne wdrażanie, kilka branż musi wprowadzić tę technologię w swoich regularnych transakcjach a także tworzyć inicjatywy które ją rozpowszechnią.

 

Czym jest Bitcoin Faucet?

 

Bitcoin Faucet – Bitcoinowy kran to twórczy system nagród, zwykle w formie strony internetowej lub aplikacji który daje użytkownikom szansę na zarobienie niewielkich ilości bitcoinów przy wykonywaniu małych zadań. Działają tak jak zwykłe aplikacje, które nagradzają użytkowników za pomocą tokenów lub kart podarunkowych za wypełnianie ankiet lub oglądanie reklam.

Nazywa się je kranami, ponieważ wypełniają się nagrodami i są regularnie opróżniane przez użytkowników. Nagrody te są zwykle mierzone w formie Satoshi, która jest jednostką dla małych kwot Bitcoin (1 Satoshi = 1 setna milionowej wartości BTC). Niektóre krany pozwalają także użytkownikom na zarabianie na innych kryptowalutach. Wszystkie nagrody BTC uzyskane przez użytkowników są przekazywane do portfela Bitcoin do którego ich właściciel może uzyskać dostęp za pomocą klucza prywatnego. Są one zabezpieczone za pomocą złożonych szyfrów, które zapewniają bezpieczeństwo o ile użytkownicy nie udostępniają kluczy prywatnych innym osobom.

Krany Bitcoin istnieją z kilku powodów:

    Wprowadzają ludzi w ideę Bitcoin jako niezależnej waluty. Pozwalają ludziom na zarabianie i przechowywanie własnych tokenów. Krany zapewniają im praktyczne podejście, dzięki czemu gdy kupią tokeny w przyszłości nie będą mieli problemów z ich obsługą. Kryptowaluty są wciąż nowe i wiele osób które są zainteresowane ich posiadaniem, nie ma pojęcia jak je przechowywać lub inwestować.
Dlatego tez krany działają  jako źródła dodatkowych informacji bitcoinowych a także generują ruch na stronach internetowych, kierując użytkowników do wykonywania zadań w celu zarobienia BTC.

Wszystkie te cechy można znaleźć w najlepszych kranikach bitcoinowych, takich jak Moon Bitcoin.

 

Czym jest Moon Bitcoin?

 

Moon Bitcoin to darmowy kran Bitcoin, który pozwala użytkownikom odbierać nagrody tak często, jak im się podoba, w przeciwieństwie do innych istniejących kranów. Większość kranów zezwala  swoim użytkownikom na otrzymywanie nagród przez ograniczony czas, np. raz na godzinę lub dzień.

 
AIOP
 

Zgodnie z oficjalną stroną Księżycowego Bitcoina, kran szybko się zapełnia na początku i powoli pod koniec, dopóki nagrody nie zostaną odebrane. Oznacza to że użytkownicy mogą zdecydować, jak często będą zgłaszać swoje BTC (co 5 minut), czy też będą je gromadzić i odbierać raz dziennie.

Moon Bitcoin to łatwy wybór i oczywiście najlepszy dla tych zupełnie nowych w kryptowalutach. Moon Bitcoin generuje ogromną ilość ruchu na swojej stronie. Pozwala to reklamodawcom płacić więcej za przestrzeń reklamową. To z kolei zapewnia odwiedzającym dostęp do większej ilości darmowych bitcoinów i gwarantowanych wypłat.

Moon Bitcoin pozostaje jednym z najczęściej odwiedzanych kranów w Internecie, a globalna ranga Alexy wynosi 3945.

 

Czym są bonusy Moon Bitcoin Faucet?

 

 

Moon Bitcoin oferuje swoim użytkownikom bonusy i specjalne nagrody aby zachęcić ich do przebywania na stronie i otrzymywania Bitcoin. Te bonusy umożliwiają także użytkownikom zarabianie większych pieniędzy. Są one podzielone na pięć różnych kategorii:

1. Premia lojalnościowa

Użytkownicy którzy otrzymają nagrody Bitcoin co najmniej raz dziennie, mają prawo do dodatkowego 1% za każdy kolejny dzień.

2. Premia za polecenie

 W przypadku każdego skierowania użytkownicy uzyskują punkt procentowy. Będą one się gromadzić aż osiągną 100%. W przypadku 50 rekomendacji użytkownik otrzymaja 50% prowizji od wszystkich swoich osób poleconych. Polecenia są uważane za aktywne tylko wtedy, gdy nowy użytkownik skorzysta z kranu co najmniej 1 raz w ciągu ostatnich 72 godzin.

3. Bonus Mystery

Jest to bonus, który pojawia się nieoczekiwanie u dołu strony.  Nie jest on bezpośrednio ujawniany. Staje się widoczny dopiero wtedy gdy nadejdzie na to odpowiedni moment.

4. Proponowany bonus

Są to specjalne bonusy które użytkownicy mogą zarobić wypełniając oferty i ankiety z kilku różnych opcji. Im więcej ofert zostanie ukończonych, tym więcej może potencjalnie zarobić użytkownik.

W przypadku każdej oferty lub ankiety zrealizowanej w ciągu 30 dni użytkownicy otrzymują premię w wysokości 5% dodaną do każdego wykonanego zadania które wykonają.

 
PARAIBA
 

5. Premia górnicza

Przekłada się to na 100% premię, gdy kran korzysta z komputera użytkownika w celu przeprowadzenia procesu Proof-of-Work który kopie Bitcoin. Jest obliczany na podstawie ilości mocy obliczeniowej jaką wniósł użytkownik. Jednak proces wydobycia pochłania znaczną ilość zużycia procesora na urządzeniu użytkownika.

Końcowe przemyślenia

Bitcoin robi postępy jako niezawodny sposób przechowywania i wymiany wartości. Jednak aby osiągnąć jeszcze większą popularność musi zostać zaakceptowany przez społeczeństwo jako środek wymiany. Niestety nadal jest trudno wprowadzić społeczeństwo do tej technologii.

Pojęcie walut cyfrowych jest nadal dla wielu obce, a osoby które nie są specjalistami od finansowania czy też  informatykami, powinny być wprowadzane do niego w kreatywny sposób który będzie miał pozytywny wpływ na cały rynek kryptowalut. Dobrym sposobem na osiągnięcie tego jest użycie kranów Bitcoin, które nagradzają ludzi za pośrednictwem Bitcoinów, aby zachęcić ich do znajomości i dalszej adopcji. Moon Bitcoin jest jednym z najlepszych kranów tego typu i mam nadzieję że z czasem pojawią się jeszcze bardziej niezawodne portale ukierunkowane na krypto walutę.

 

 

Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LinkedIn
Share
YouTube
YouTube
Instagram
0 0 vote
Article Rating