17 kwietnia 2024

Pierwszy na świecie Token z wydobyciem płynności Liquidz oraz nagrodami statycznymi. Kup – Trzymaj – Pomnażaj!

4 min read


Safemoon zarobił dużo, Thoreum ma zarobić jeszcze więcej!
Ponoć lepsze niż wspomniany wyżej Safemoon i inne memowe monety.
Thoreum bo o nim mowa, posiada wiele innowacyjnych funkcji, które pomagają użytkownikom zarabiać i wygrywać więcej

   
 


Projekt połączony z Cerberus więc może być ciekawie. ?? Na tą chwilę opcja – Presale


Wydobycie płynności

THOREUM to moneta o ograniczonej podaży z wieloma narzędziami. Moneta ma twardy limit na 5 miliardów, na początku spalono 2,5 miliarda.
W przeciwieństwie do Safemoon i innych tokenów memów, nie każdą monetę można kupić w dniu premiery. Początkowa dostawa THOREUM wyniesie tylko 500 milionów monet, więc inwestorzy będą musieli wydobyć, aby zebrać pozostałe 2 miliardy monet THOREUM.
Użytkownik może wydobywać THOREUM, obstawiając BNB, BUSD, ETH lub pary płynności, takie jak BNB-BUSD, BNB-ETH.
Proces wydobywczy zakończy się za około 65-90 dni. Po wydobyciu wszystkich 5 miliardów THOREUM nie będzie już bitych monet, a jedynym sposobem na zdobycie THOREUM będzie ich zakup.


Automatyczne nagrody dla posiadaczy

W przypadku przelewu THOREUM, od każdej transakcji opodatkowana jest opłata w wysokości 10%. Z tych 10%, 8% jest redystrybuowane do obecnych posiadaczy THOREUM. Ci, którzy zdecydują się zatrzymać THOREUM, są nagradzani od tych, którzy sprzedają, więc ten mechanizm zachęca posiadaczy i zniechęca do pump and dump traderów. Posiadacze są zachęcani do posiadania monety, ponieważ ich posiadanie będzie z czasem wzrastać. I nawet jeśli inwestorzy THOREUM nie podejmą żadnych działań, nadal zbierają dodatkowe THOREUM, po prostu je trzymając.


Automatyczne spalanie

W każdej transakcji THOREUM, prowizja w wysokości 8% jest redystrybuowana do dotychczasowych posiadaczy, wliczając w to adres Burning. The Burning adres jest największym posiadaczem THOREUM (80% na start). Tak więc 6,4% każdej transakcji zostanie wysłane na adres Burning.
Zarabiaj – nagrody przez Staking

Prowizja transakcyjna w wysokości 8% jest redystrybuowana proporcjonalnie do wszystkich posiadaczy THOREUM. Po prostu trzymaj zakupione żetony i obserwuj, jak saldo Twojego portfela stale rośnie. ? Zarabiaj — nagrody z podwójną stawką

THOREUM to pierwsza tego rodzaju moneta oferująca bezpłatne obstawianie przy użyciu ich specjalnego „ Thunder Boost mechanizmu ”. Umieść swój Thoreum w jednej z pul zarobków, aby zdobywać tokeny innych firm, takie jak BNB, BUSD, CERBERUS… jednocześnie kontynuując zbieranie nagród. ? Zarabiaj – Nagrody za wydobywanie płynności

THOREUM korzysta ze sprawdzonej tokenomiki goCerberus, udanego projektu z 35 mln USD+ TVL i zrównoważonym RRSO 4000%++. Tak więc wydobycie THOREUM będzie miało bardzo wysokie RRSO i utrzyma się przez długi czas, jak goCerberus. ? Zarabiaj – nagrody rolne stron trzecich z zerową opłatą transakcyjną

W przeciwieństwie do Safemoon, Thoreum jest pierwszą „rolną” monetą RFI, którą można hodować na innych farmach plonów bez podatku, korzystając z specjalnego „ Thunder Alliance mechanizmu ”.
Platforma współpracuje z renomowanymi farmami, które znane są ze swojego bezpiecznego środowiska, które nie wymaga stosowania “non-rug pull environment”, dzięki czemu możesz obstawiać Thoreum i zarabiać ich tokeny bez płacenia 10% depozytu/wypłaty/opłaty transakcyjnej, takiej jak Safemoon i inne tokeny RFI ? Jednym słowem – Mechanizm – „Zarabiaj jak diabli”

40% funduszu przedsprzedaży i 50% opłaty depozytowej zostanie przekazane posiadaczom THOREUM za pośrednictwem naszych farmerów Thunder, gdzie możesz postawić THOREUM, aby zdobyć cenny token, taki jak BUSD, BNB… ?

Seria hojnych programów zrzutów pomaga posiadaczom otrzymywać dodatkowe tokeny THOREUM za pośrednictwem zrzutów każdego dnia, co tydzień. ?Zarabiaj – konkursy dla “dużych posiadaczy tokenów”

8 tygodni po uruchomieniu, 1000 najlepszych posiadaczy będzie miało losowanie, jeden szczęśliwy zwycięzca otrzyma DUŻĄ nagrodę o wartości 230 000 $ $2


Procedura działania:

Mamy możliwość odebrania 30 THOREUM wykonując kilka prostych zadań na telegramie. Na końcu jak zrobimy wszystko, należy podać swój adres do Metamaska. Otrzymamy także swój refflink

Jeśli polecisz 10 lub więcej znajomych, możesz wypłacić swój token bez pobierania opłaty.? Nagrody zrzutów (żetony zrzutów THOREUM) zostaną rozdane po wykonaniu wszystkich zadań. (Potrzebujesz trochę BNB w swoim portfelu na opłatę transakcyjną.)?Tokeny zrzutów THOREUM są zablokowane i nie można ich przenosić/handlować do czasu zakończenia przedsprzedaży.?Po przedsprzedaży automatycznie otrzymasz oficjalny token THOREUM, a handel rozpocznie się na PancakeSwap.KLIKNIJ jeżeli chcesz odebrać 30 sztuk tokenów THOREUM za FREE:


https://t.me/thoreum_bot?start=r0511966032

Poniżej opcja zakupu tokenów w Presale. U mnie zakupione kilkaset sztuk...a więc łaczymy się w tym przypadku poprzez portfel Metamask podłączony w sieci BSC. Przechodzimy jak to widać na powyższym obrazku na zakładkę KUP THOREUM.Nie kupuj ani nie sprzedawaj $THOREUMPRE na Pancakeswap. Nie dodawaj płynności $THOREUMPRE na Pancakeswap, NIE będzie ona użyteczna . Jedyny sposób na zakup $THOREUMPRE to thoreum.finanse/przedsprzedaż <<<< Klikamy jeżeli interesuje Nas zakup THOREUM


Dołączamy do białej listy

Aby wziąć udział w przedsprzedaży Thoreum, musisz dołączyć do białej listy! Pośpiesz się ! Dołącz do białej listy, zanim rozpocznie się FULL sprzedaż.


Kup THOREUM z BNB

Rusza przedsprzedaż, THOREUM można kupić za BNB. Po zakupie Twoje tokeny THOREUM są wysyłane bezpośrednio na Twoje konto, Tokeny są zablokowane do końca przedsprzedaży!

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved © e-pasywnezarabianie.pl | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex