×

Airdrop HandyPick (20$) – natychmiastowe nagrody

Airdrop HandyPick (20$) – natychmiastowe nagrody

   
 


Głównym celem Handy’ego jest dostarczanie treści, z których mogą korzystać użytkownicy, którzy są zainteresowani zasobami wirtualnymi. Dodatkowo platforma dąży do przyciągnięcia innych użytkowników, którzy nie są jeszcze zainteresowani wirtualnymi zasobami, aby byli ich potencjalnymi użytkownikami. Dzięki zawartości Handy użytkownicy mogą cieszyć się grą w przewidywania i mogą otrzymać Handy Tokeny jako nagrody, jeśli zostaną zwycięzcami.

Użytkownicy korzystają z platformy Handy, aby cieszyć się zarówno treściami, jak i grami z przewidywaniami. Dzięki udziałowi partnerów platforma jest ożywiona i może być miejscem ekspozycji reklam. Reklamodawcy i firmy mogą kupować Handy Tokeny na giełdach i używać ich do zakupu boksów reklamowych platformy.

Handy łączy dane CoinMarketCap ze swoją platformą i zapewnia gry predykcyjne na podstawie danych. Udział użytkowników, wybór zwycięzców i dystrybucja nagród są rejestrowane w łańcuchu bloków w czasie rzeczywistym, co zwiększa przejrzystość platformy. Ponieważ wirtualne aktywa są przedmiotem handlu 24 godziny na całym świecie, mogą oni świadczyć swoje usługi w dowolnym miejscu i czasie. Gra w przewidywanie, nagroda, żądanie reklamy i ekspozycja są wykonywane automatycznie za pomocą inteligentnych kontraktów.

Wiarygodność inteligentnych kontraktów i przejrzystość blockchain buduje wiarygodny system nagród, który będzie stale przyciągał nowych użytkowników. Platforma Handy przyczyni się do zwiększenia zainteresowania użytkowników wirtualnym aktywem.


KRÓTKA RECENZJA

Zarejestrowana firma: Handy Labs Limited
Typ : tokena ERC20
Biała lista (WhitePaper): Tak
Krok po kroku

  • Pobierz aplikację HandyPick (Google Play) i utwórz konto.
  • Aby otrzymać nagrodę, wpisz kod – G1MY2E
  • Otrzymasz 100 tokenów HANDY (20$).
  • Udostępniaj swój kod i zdobywaj 10 HANDY tokenów za każde ważne polecenie.


Uwaga: HANDY jest notowany na Coinmarketcap i można nim handlować na Coinone

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu AI - Automat BOT!

 
STRZALKA
   
AlgosOne
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex