×

Co dzieje się dzisiaj w kryptowalutach? Codzienny przegląd wiadomości o kryptowalutach – 19.05.2024!

Co dzieje się dzisiaj w kryptowalutach? Codzienny przegląd wiadomości o kryptowalutach – 19.05.2024!


Dlaczego kryptowaluty dzisiaj są na topie?

   
 

Po bardzo zielonym dniu kapitalizacja światowego rynku kryptowalut spadła o 0,6% w ciągu ostatnich 24 godzin. Obecnie wynosi 2,49 biliona dolarów.

Ceny wielu spośród 100 najlepszych monet pod względem kapitalizacji rynkowej spadły w tym okresie.

stosy (STX) , spadając o 9% do 1,97 USD. Największy spadek odnotowały

BONK znajduje się na drugim miejscu tej czerwonej listy. Jego cena spadła o 7%, osiągając poziom 0,00002396 USD.

 
 
REKLAMA
 

Chainlink (LINK) jest najlepszym wykonawcą. Aprecjacja o 14% do 15,94 USD. Następna jest Arweave (AR) ze wzrostem o 9% do 47,43 USD. Kolejne 22 monety są zielone, a każda z nich ma wzrost poniżej 6%.

Jeśli chodzi o 10 monet o największej kapitalizacji rynkowej, dzisiaj tylko jedna moneta zyskała na wartości.

Solana (SOL) wzrosła o niecałe 0,5% do 162,82 USD. Z drugiej strony Dogecoin (DOGE) najbardziej spadła . Spadł o 3,8% do 0,14988 USD. Ceny pozostałych monet spadły o 2,6% ( BNB ) i mniej.

Ethereum (ETH) spadło o 2,5%, osiągając cenę 2945 dolarów. W tym samym czasie Bitcoin (BTC) spadł o 0,7%, zmieniając właściciela po cenie 65 651 USD. Tymczasem Depository Trust and Clearing Corporation (DTCC), największy na świecie system rozliczeniowy, nawiązał współpracę z blockchain Oracle Chainlink , aby zakończyć program pilotażowy obejmujący kilka największych firm bankowych w USA.

Stwierdzili, że głównym celem pilota Smart NAV jest usprawnienie tokenizacji tradycyjnych funduszy finansowych.


PancakeSwap zaprasza użytkowników do odzyskania aż do 8 milionów dolarów opłat za interfejs Uniswap

W dzisiejszych wiadomościach kryptograficznych popularna wielołańcuchowa zdecentralizowana giełda (DEX) PancakeSwap wprowadziła kampanię zwrotu opłat za interfejs, która umożliwia użytkownikom odzyskanie do 8 milionów dolarów opłat za interfejs poniesionych u konkurencyjnego Uniswapa .

PancakeSwap Ta inicjatywa jest jedną z największych w ramach . Potrwa od 16 maja do 15 sierpnia.

Celem kampanii jest rozwianie obaw związanych z ostatnimi zmianami w strukturze opłat Uniswap. Podwyższyła opłatę interfejsową z 0,15% do 0,25%. Zgodnie z ogłoszeniem inwestorzy mogą wziąć udział, dopasowując swój wolumen Uniswap 1:1 na PancakeSwap v3. Według zespołu:

„Replikując ten wolumen na Ethereum PancakeSwap v3 w kwalifikujących się parach (WBTC i/lub WETH), uczestnicy otrzymają zwrot wszystkich opłat za interfejs Uniswap od PancakeSwap.”

Aby się zakwalifikować, uczestnicy muszą posiadać minimalny skumulowany wolumen wynoszący 5000 USD w parach WBTC i/lub WETH będących przedmiotem obrotu na interfejsie Ethereum Uniswap w okresie od 1 stycznia do 31 marca tego roku.

 
ROYALQ!
 

PancakeSwap zauważył również niektóre z kluczowych korzyści płynących z handlu z nimi.

Jednym z nich jest to, że inwestorzy nie płacą żadnych opłat za interfejs podczas handlu na PancakeSwap. Ponadto oferuje „jedną z najniższych opłat w branży” – zaczynającą się od zaledwie 0,01%.

Dodatkowo, oprócz zwrotu opłaty interfejsowej, wszyscy zakwalifikowani uczestnicy otrzymają punkty, które w przyszłości będą mogli wymienić na „wyjątkowe możliwości”.


SKUx i Visa ogłaszają umowę dotyczącą płatności cyfrowych

Platforma płatności cyfrowych SKUx ogłosiła, że ​​podpisała umowę z gigantem płatności Visa .

Jak wynika z komunikatu prasowego, umowa przyspieszy transformację cyfrową wybranych sprzedawców i firm zajmujących się towarami konsumenckimi (CPG), które korzystają z rozwiązań w zakresie ofert płatniczych SKUx.

Ponadto umożliwi klientom Visa bezpośrednią współpracę z SKUx. Będzie to stymulować tworzenie wartości w przepływach płatności B2B i B2C dla sprzedawców i producentów.

Pomoże także sprzedawcom w pozyskiwaniu klientów, digitalizacji obsługi i odzyskiwania klientów oraz ukierunkowaniu wydatków na poziomie produktu.

„Wspólnie nasze połączone rozwiązania zwiększają wartość klientów i klientów na wcześniejszych etapach, zapewniając bardziej spersonalizowane doświadczenie handlowe o niskim tarciu” – czytamy w komunikacie prasowym.

Tymczasem SKUx twierdzi, że za pośrednictwem swojej wieloopatentowanej platformy płatności cyfrowych rozwija przestarzały proces fizyczny na cyfrowy w zakresie czeków, kuponów, rabatów i ofert promocyjnych.

 
Boty Crypto
 

Stwierdzono, że rozwiązuje to długoterminowe wyzwania branżowe stojące przed sprzedawcami, markami konsumenckimi, platformami lojalnościowymi, biurami podróży, podmiotami świadczącymi opiekę zdrowotną i innymi. Już kilka „wiodących marek CPG” korzysta z platformy SKUx.

„Wyniki testów porównawczych wykazały aż do 85% redukcję czeków papierowych dzięki cyfrowemu dostarczaniu płatności do klientów w czasie zbliżonym do rzeczywistego, w przeciwieństwie do dni lub tygodni w przypadku ofert fizycznych, co radykalnie zmniejsza koszty, wysiłek i oszustwa” – dodał.


Publiczny górnik zebrał 2 miliardy dolarów w ostatnim kwartale poprzedzającym halving

Bitcoin dziesięć publicznych spółek wydobywających pozyskało prawie 2 miliardy dolarów wpływów brutto z działalności w zakresie finansowania kapitałowego w pierwszym kwartale 2024 r. przed halvingiem. Jak wynika z najnowszego raportu Miner Weekly autorstwa BlocksBridge Consulting , Dla porównania, w czwartym kwartale 2023 roku firmy te zebrały 1,25 miliarda dolarów.

Marathon , CleanSpark i Riot , największe firmy pod względem kapitalizacji rynkowej, odpowiadały za 73% środków zebranych przez te 10 firm. Ta trójka posiadała 1,33 miliarda dolarów w gotówce i ponad 32 200 BTC o wartości ponad 2,2 miliarda dolarów na dzień 31 marca.

Źródło: Tygodnik Górniczy

W raporcie zauważono jednak, że w II kwartale działalność finansowa „ochłodziła się”.

„Według stanu na środę w subskrypcję głównych publicznych spółek wydobywczych przeznaczono mniej niż 500 milionów dolarów. To powiedziawszy, liczba ta jest już wyższa niż w trzecim kwartale ubiegłego roku” – twierdzą analitycy.

 
HASH7 - Auto Bot!
 

Co więcej, większość publicznych spółek wydobywczych zdecydowała się utrzymać swoje udziały w BTC. Na dzień 30 kwietnia posiadali łącznie ponad 48 000 BTC.

„Chociaż wpływy z finansowania kapitałowego są zazwyczaj wykorzystywane do finansowania rozbudowy hashrate i infrastruktury […], obfitość rezerw gotówkowych może również wyjaśniać, dlaczego większość publicznych spółek wydobywczych zdecydowała się utrzymać swoje udziały w bitcoinach.”

źródło: https://cryptonews.com

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
5 1 vote
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex