×

Czy wiesz, że możesz rankingować swoją stronę internetową, oferować (promować ją za darmo)… wysoko w Google “szybko” i dość łatwo dzięki YouTube?

Czy wiesz, że możesz rankingować swoją stronę internetową, oferować (promować ją za darmo)… wysoko w Google “szybko” i dość łatwo dzięki YouTube?


Wskazówka marketingowa ?

   
 

Czy wiesz, że możesz zdobyć popularność swojej strony internetowej, zupełnie za darmo stawiając ją… wysoko w Google dzięki YouTube?Możesz to zrobić w prosty sposób:

Wystarczy nagrać film (o swoim produkcie, ofercie, blogu, stronie itp. ), wrzuć na YouTube, użyć głównego słowa kluczowego w tytule, opisie i obszarze słów kluczowych, umieść pod nim link do swojej ′′ oferty ′′ i czekać……

Twój film może stać się jednym z pierwszych filmów / stron internetowych na pierwszej stronie Google (dla tego konkretnego słowa kluczowego) czasem w minutach, czasem w godzinach lub dniach… Otrzymasz darmowy ruch do Twojego filmu lub linku z opisu… Znając tę ′′ tajną ′′ wskazówkę, warto pójść trochę dalej – skorzystać z niej wykorzystując do tego narzędzia / usługi AIOP?

– możesz zbudować stronę docelową za pomocą narzędzia AIOP Spalsh Builder (lub innego) i połączyć ją z Twoją listą / kampanią pocztową w autoresponderze AIOP Response… umieścić ten link w opisie filmu na YouTube i zbudować sobie bazę subskrybentów…

– możesz napisać swój artykuł na platformie AIOP Press (który przekieruje osoby na Twoją stronę lub ofertę…) i umieścić link do tego artykułu w opisie swojego filmu

– możesz zbudować w prosty sposób swój lejek marketingowy w autoresponderze AIOP Response (strona docelowa + komunikaty automatycznie wysyłane przez autoresponder do subskrybentów) i umieścić ten link w opisie filmu… (ta opcja jest dla PRO i VIP AIOP ‘s klienci)

– skorzystaj z platformy AIOP Video, aby przesłać tam film z ofertą firmy. YouTube jest świetną platformą, która może bardzo pomóc Ci w działaniach marketingowych, …

..Istnieje wiele sposobów, aby wykorzystać tę wskazówkę marketingową, aby promować dowolne produkty, usługi, po to by zbudować swój biznes. Pomyśl o tym i rozpocznij swoje działania.

 
AIOP
 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu AI - Automat BOT!

 
STRZALKA
   
AlgosOne
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex