Kilka mądrości od Steve’a Jobsa

   
 


W 2011 roku Steve Jobs zmarł w wieku 56 lat na raka trzustki, pozostawiając majątek w wysokości 7 miliardów dolarów. Poniżej, tylko niektóre z jego ostatnich słów…

„Z wiekiem zdałem sobie sprawę, że zegarek za 300 $ i zegarek za 3 000 000 $ pokazują ten sam czas. Że samochodem za 150 000 $ i samochodem za 15 000 000 $ możemy dotrzeć do tego samego celu. Że wino za 150 dolarów lub jedno za 1500 powoduje tego samego „kaca”. Że w domu o powierzchni 300 metrów kwadratowych lub w jednym z 3000 samotność jest taka sama”.

„Prawdziwe szczęście nie pochodzi z rzeczy materialnych, pochodzi z miłości, którą obdarzają nas nasi bliscy”. Mam więc nadzieję, że rozumiesz, że kiedy masz przyjaciół lub kogoś, z kim możesz porozmawiać, to jest to prawdziwe szczęście! Pięć niezaprzeczalnych faktów

 
REVENUEBOT
 

1️⃣ Nie ucz swoich dzieci, aby były bogate. Ucz ich, by byli szczęśliwi. – Wtedy, gdy dorosną, będą znali wartość rzeczy, a nie cenę.

2️⃣ Jedz swoje jedzenie jako lekarstwo, w przeciwnym razie musisz spożywać lekarstwo jako pożywienie.

3️⃣ Kto cię kocha, nigdy cię nie opuści, nawet jeśli ma 100 powodów, by się poddać. On / Ona zawsze znajdzie powód, by się trzymać.

4️⃣ Istnieje duża różnica między byciem człowiekiem a byciem człowiekiem.

5️⃣ Jeśli chcesz iść szybko, idź sam! Ale jeśli chcesz zajść daleko, idźcie razem.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
 
 
 
   
 
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.