
Allcoins to Мulti Faucet a więc zróżnicowany kran do zbierania i kumulowania różnych kryptowalut z kilkoma możliwościami.

Zbierać kryptowaluty możemy ręcznie lub automatycznie.
- Bitcoin Faucet
- Dogecoin Faucet
- Litecoin Faucet
- Potcoin Faucet
- BlackCoin Faucet
- PrimeCoin Faucet
- Ethereum Faucet
- BitCore Faucet
- Dash Faucet
- Monero Faucet
- PeerCoin Faucet
- BitcoinCash Faucet
- Zcash Faucet
- Ethereum Classic Faucet
- Groestlcoin Faucet
- Verge Faucet
- Pivx Faucet
- Stratis Faucet
- GameCredits Faucet
- Komodo Faucet
- DigiByte Faucet
- PinkCoin Faucet
- ReddCoin Faucet
- Electroneum Faucet
- Bitcoin Gold Faucet
- Minexcoin Faucet
- Syscoin Faucet
- Bitcoin Diamond Faucet
- Stellar Lumens Faucet
- Ripple Faucet
- Tron Faucet
- More coins soon…

Inne dostępne opcje:
CMD MINER
Oprogramowanie które może używać procesora i / lub procesora graficznego (do wyboru!), aby kopać monety kryptograficzne z dużą prędkością.


AutoFaucet
Można automatycznie zarobić na autopilocie (zwanym “called floodgate”), bez klikania za każdym razem. Otrzymasz 2 darmowe zrzuty AutoClaims codziennie po zalogowaniu się do Allcoins. Możesz uzyskać więcej AutoClaims odwiedzając niektóre linki w swoim biurze. Po otrzymaniu AutoClaims, możesz przesłać je do AutoFaucet i wypłacić.

Web Miner – uruchamiany w zależności od stabilizacji hashrate

Dodatkowo:



Dostępne są także bannery do promocji Allcoins. Nie ma minimum do wypłat. Z poleconych 25%. Wypłaty na FaucetHub, wallet. Claim co 4 minuty
UWAGA! Jest sporo bocznych reklam (też wyskakujących), niekoniecznie związanych z kryptografią. Może to dla niektórych przeszkadzać. Z drugiej strony projekt na nich pewnie sporo zarabia, a to dobra informacja dla Nas. Ma dodatkowo z czego nam płacić.
