Żeby nie było że cały czas jest tak słodko! Bitcoin za 2000 tys $ w 2020 roku? 
   
 

Czas upływa, a wraz z nim niejeden obserwator zaczyna wątpić w powodzenie niebotycznego rajdu „króla”. Bitcoin w cenie 2000$ w 2020 roku? O co konkretnie chodzi?

Jedna z osób na Twitterze, okresliła dość konkretnie swoje stanowisko odnośnie tej informacji. Stwierdził on, że w obliczu kontynuacji spadków ceny na rynku bitcoina, górnicy ruszą ze sprzedażą swoich cyfrowych monet. Wspomniany analityk zauważył ponadto, że kurs bitcoina wykazuje oznaki „odrzucenia” przy wyższych, kluczowych poziomach oporu.

Są inwestorzy którzy uważają że po ostatnich spadkach rynek kryptowalut sięgnął dna.

 
 
Projekt "Asysty Inwestycyjniej" w postaci Zautomatyzowanego Bota Do Zadań - Specjalnych!
 
EkosystemCrypto
 

Inni, wchodzą bardziej w retorykę apokalipsy, która mówi, że cena BTC może spaść w przyszłym roku nawet do poziomów rzędu 2000$.

Bitcoin za 2000$ | Sprawy mają się „źle”?

Spadający rynek może stać się przyczyną większego poruszenia wśród górników, którzy zechcą sprzedawać swoje bitcoiny. Taka potencjalna wyprzedaż wiodącej kryptowaluty przez jej minerów może stać się katalizatorem jeszcze głębszego wycofania rynku. Z taką sytuacją mieliśmy już przecież do czynienia w 2018 roku.

Obserwacje analityka prowadzą do wniosków, że w ciągu ostatnich kilku dni cena BTC wykazywała oznaki „odrzucenia” przy wyższych kluczowych poziomach oporu, po niewielkim odrodzeniu z poziomu 6 000 $.

 
Publish0x
 

Powrót do przeszłości? @icoexplorer napisał:Wykres pokazuje, że postrzeganie wartości znajduje się w tendencji spadkowej. Jeśli takowa nadal będzie się utrzymywać i cena powróci do poziomów, które wcześniej miały miejsce w 2018 r., spodziewam się kolejnego trendu spadkowego. Bitcoin znany jest z nieprzewidywalnego zachowania i wielu postrzega nadchodzące zmniejszenie nagrody za wydobycie bloku o połowę jako usprawiedliwienie wzrostu cen, aby znaleźć równowagę po jednoczesnym zmniejszeniu wymiaru produkcyjnego sieci. Myślę, że bardziej sensownym jest szukanie równowagi przy jednoczesnej redukcji spekulacyjnego wymiaru rynku.

żródło:bithub.pl

Osobiście, aż tak bym się tym nie przejmował. Niejednokrotnie „nasz król” miał się wzbić do nebotycznych cen, a to się nie wydarzyło. Prawdopodobnie 2000 $ za 1 Btc – też jest „przekalkulowane”. Wykres, statystyki, humor inwestorów – to nie wszystko. Spokojnie czekam na 20 tys $, tak jak to było w grudniu 2017 roku. To na początek 🙂 . Marzenia ponoć się spełniają. Może halving coś dodatkowo namiesza :), może coś innego 🙂

 
 
Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LinkedIn
Share
YouTube
YouTube
Instagram
0 0 votes
Article Rating