24 maja 2024

Giełdy, kryptowaluty, forex, Darmówki!

Wiadomości crypto online!

Weź sprawy w swoje ręce, czekanie na emeryturę – to kiepski pomysł

3 min read


   
 

Do poniższego postu, natchnął mnie wpis mojego znajomego na FB. Zgadzam się z nim w 100%.

Dbajmy o swoją przyszłość poszukując nowych rozwiązań. W dobie nowych technologi, naprawdę mamy ich wiele. Inwestuj, dywersyfikuj swoje środki. Twórz parasol ochronny dla siebie i swojej rodziny. Nikt inny o to nie zadba, a na pewno nie państwo.


Nie warto biernie czekać, warto wziąć sprawy w swoje ręce


NIK ( Najwyższa Izba Kontroli – najwyższy organ kontroli Rzeczypospolitej Polskiej ) niejednokrotnie już ostrzegał, że może zabraknąć pieniędzy na wypłacanie emerytur. Pogłębiający się deficyt Funduszu Ubezpieczeń Społecznych wskazuje, że w dłuższej perspektywie, bez wsparcia z budżetu państwa, może nie wystarczyć środków na wypłatę świadczeń emerytalnych. Głównymi przyczynami są z jednej strony niski wskaźnik urodzeń i emigracja, a z drugiej wchodzenie w wiek emerytalny roczników z wyżu demograficznego po 1945 roku oraz wydłużanie się długości życia.

Myślę jednak że nie warto się przejmować. Wystarczy poszukać rozwiązań. Czy są one ryzykowne? Oczywiście – jak przechodzenie po “białych pasach” na ulicy. Nie znamy dnia ani godziny. Niestety – taka prawda.

 

"Trzeba mieć wielkie cele, by nie poddać się przygnębieniu z powodu małych niepowodzeń" Buduj, oszczędzaj, zabezpieczaj, inwestuj! Osoby posiadające tylko jedno źródło dochodu, które nie robią dywersyfikacji powinny się liczyć z tym, że kiedyś: – mogą stracić pracę – ich firma może upaść – warunki zdrowotne mogą nie pozwolić na pracę. Sprawdź już teraz jak możesz rozpocząć swoją przygodę z inwestycjami w złoto już od ...15 zł miesięcznie!

 
 
 

Wiele osób żyje marzeniami. Kiedyś ludzie czekali na “godną emeryturę”, teraz żyją…nadzieją na godną emeryturę. Nigdzie nie ma gwarancji, emerytura dziś jest, a za jakiś czas? już niekoniecznie. Obecnie jest to, świadczenie, do niczego nie zobowiązujące – rządzących.


Stwierdzenie – “Włącz myślenie, wyłącz TV” świetnie tu się sprawdza


Obejrzyj do końca i daj znać w komentarzu co o tym myślisz

Szokująca przyszłość Polaków i polskich emerytów (koniec Polski jaką znamy) z kanału You Tube Phil Konieczny 
 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Jakub
4 lat temu

Świetnie to podsumowałeś, myślę, że większość naszego społeczeństwa nie zdaje sobie sprawy, że składki emerytalne nie idą na ich emeryturę, tylko na obecnych emerytów a i tak tych pieniędzy z roku na rok coraz więcej brakuje. Niestety ta dziura się powiększa i niedługo może nas w całości pochłonąć doprowadzając do nieuchronnej tragedii wielu osób. Czas coś zmienić w swoim życiu i samemu zadbać o spokojną starość oraz przyszłość naszych pokoleń.

 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. e-pasywnezarabianie.pl 2024 | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
2
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex