Weź sprawy w swoje ręce, czekanie na emeryturę – to kiepski pomysł   
 

Do poniższego postu, natchnął mnie wpis mojego znajomego na FB. Zgadzam się z nim w 100%.

Dbajmy o swoją przyszłość poszukując nowych rozwiązań. W dobie nowych technologi, naprawdę mamy ich wiele. Inwestuj, dywersyfikuj swoje środki. Twórz parasol ochronny dla siebie i swojej rodziny. Nikt inny o to nie zadba, a na pewno nie państwo.


Nie warto biernie czekać, warto wziąć sprawy w swoje ręce


NIK ( Najwyższa Izba Kontroli – najwyższy organ kontroli Rzeczypospolitej Polskiej ) niejednokrotnie już ostrzegał, że może zabraknąć pieniędzy na wypłacanie emerytur. Pogłębiający się deficyt Funduszu Ubezpieczeń Społecznych wskazuje, że w dłuższej perspektywie, bez wsparcia z budżetu państwa, może nie wystarczyć środków na wypłatę świadczeń emerytalnych. Głównymi przyczynami są z jednej strony niski wskaźnik urodzeń i emigracja, a z drugiej wchodzenie w wiek emerytalny roczników z wyżu demograficznego po 1945 roku oraz wydłużanie się długości życia.

Myślę jednak że nie warto się przejmować. Wystarczy poszukać rozwiązań. Czy są one ryzykowne? Oczywiście – jak przechodzenie po „białych pasach” na ulicy. Nie znamy dnia ani godziny. Niestety – taka prawda.

 

"Trzeba mieć wielkie cele, by nie poddać się przygnębieniu z powodu małych niepowodzeń" Buduj, oszczędzaj, zabezpieczaj, inwestuj! Osoby posiadające tylko jedno źródło dochodu, które nie robią dywersyfikacji powinny się liczyć z tym, że kiedyś: – mogą stracić pracę – ich firma może upaść – warunki zdrowotne mogą nie pozwolić na pracę. Sprawdź już teraz jak możesz rozpocząć swoją przygodę z inwestycjami w złoto już od ...15 zł miesięcznie!

 
 
 

Wiele osób żyje marzeniami. Kiedyś ludzie czekali na „godną emeryturę”, teraz żyją…nadzieją na godną emeryturę. Nigdzie nie ma gwarancji, emerytura dziś jest, a za jakiś czas? już niekoniecznie. Obecnie jest to, świadczenie, do niczego nie zobowiązujące – rządzących.


Stwierdzenie – „Włącz myślenie, wyłącz TV” świetnie tu się sprawdza


Obejrzyj do końca i daj znać w komentarzu co o tym myślisz

Szokująca przyszłość Polaków i polskich emerytów (koniec Polski jaką znamy) z kanału You Tube Phil Konieczny 
 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
 
 
 
   
 
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.