Traffic Forces – Robisz (click) i zarabiasz, robisz (credits) i reklamujesz 
  
 

Prosty projekt do którego nie trzeba nic wpłacać.

Darmowa rejestracja

Zarejestruj się za darmo w “wymienniku ruchu” Traffic Forces. Program jest całkowicie darmowy i nie musisz nic kupować aby zarabianiać pieniędze.

Oglądanie reklam

Wystarczy zalogować się do konta Traffic Forces, wybrać reklamę i obejrzeć ją.

Zarabiaj pieniądze

Otrzymujesz wynagrodzenie za każdą reklamę obejrzaną bezpośrednio na koncie.Ciekawe rozwiązania w Traffic Forces

Jak piszą na swojej stronie…….TF to połączenie najbardziej dochodowych i najszybciej rozwijających się rynków internetowych naszych czasów, który oferuje swoim członkom ponad 8 różnych możliwości zarobkowych. Wszystko to dzięki absolutnie unikalnemu systemowi dystrybucji, który wkrótce stanie się wzorem dla nowej generacji firm. Możesz nie tylko kupować i sprzedawać reklamy, ale także nauczyć się, jak zarabiać na reklamach. Na przykład dowiesz się, jak zarobić 16 USD z reklamy za 10 USD. Możesz także dowiedzieć się, jak znaleźć produkty, które możesz sprzedać z zyskiem. Dodatkowo za pomocą tokena Encores można odzyskać część kosztów reklamy (lub więcej) i otrzymywać bieżące zyski od parterów firmy Encores.io. Reklama ma teraz sens dla wszystkich! Traffic Forces to także wsparcie sprzedaży i marketingu dla Twojej firmy! Masz możliwość reklamowania się za darmo za pomocą Kredytów Reklamowych lub po prostu możesz zakupić pakiet który zwiększy oglądalność Twojej reklamy. W swoim innowacyjnym systemie edukacyjnym TF zapewnia wiedzę na temat powielania, budowania zespołu, przywództwa, ruchu internetowego i wielu sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie.
Najbardziej zainteresowała mnie opcja “targetingu”. W związku z tym że dużo się w sieci reklamuję (nie samym Facebook człowiek żyje) to wykorzystuję też inne opcje reklamy, Między innymi – Traffic Forces. W tym przypadku możemy kierować swój ruch (reklamy) na polską społeczność. Wystarczy “komponując” swoją reklamę wybrać społeczność PL.W ofercie oprócz darmowych możliwości, pakiet na rok za 46 $Otrzymane, darmowe około 30 $ możemy wykorzystać na reklamę bannerową oraz tekstowąPoniżej rejestracja w Traffic ForcesPodziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
YouTube
YouTube
LinkedIn
Share
Instagram
0 0 vote
Article Rating