23 maja 2024

Giełdy, kryptowaluty, forex, Darmówki!

Wiadomości crypto online!

Traffic Forces – Robisz (click) i zarabiasz, robisz (credits) i reklamujesz

3 min read


   
 

Prosty projekt do którego nie trzeba nic wpłacać.

Darmowa rejestracja

Zarejestruj się za darmo w “wymienniku ruchu” Traffic Forces. Program jest całkowicie darmowy i nie musisz nic kupować aby zarabianiać pieniędze.

Oglądanie reklam

Wystarczy zalogować się do konta Traffic Forces, wybrać reklamę i obejrzeć ją.

Zarabiaj pieniądze

Otrzymujesz wynagrodzenie za każdą reklamę obejrzaną bezpośrednio na koncie.Ciekawe rozwiązania w Traffic Forces

Jak piszą na swojej stronie…….TF to połączenie najbardziej dochodowych i najszybciej rozwijających się rynków internetowych naszych czasów, który oferuje swoim członkom ponad 8 różnych możliwości zarobkowych. Wszystko to dzięki absolutnie unikalnemu systemowi dystrybucji, który wkrótce stanie się wzorem dla nowej generacji firm. Możesz nie tylko kupować i sprzedawać reklamy, ale także nauczyć się, jak zarabiać na reklamach. Na przykład dowiesz się, jak zarobić 16 USD z reklamy za 10 USD. Możesz także dowiedzieć się, jak znaleźć produkty, które możesz sprzedać z zyskiem. Dodatkowo za pomocą tokena Encores można odzyskać część kosztów reklamy (lub więcej) i otrzymywać bieżące zyski od parterów firmy Encores.io. Reklama ma teraz sens dla wszystkich! Traffic Forces to także wsparcie sprzedaży i marketingu dla Twojej firmy! Masz możliwość reklamowania się za darmo za pomocą Kredytów Reklamowych lub po prostu możesz zakupić pakiet który zwiększy oglądalność Twojej reklamy. W swoim innowacyjnym systemie edukacyjnym TF zapewnia wiedzę na temat powielania, budowania zespołu, przywództwa, ruchu internetowego i wielu sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie.
Najbardziej zainteresowała mnie opcja “targetingu”. W związku z tym że dużo się w sieci reklamuję (nie samym Facebook człowiek żyje) to wykorzystuję też inne opcje reklamy, Między innymi – Traffic Forces. W tym przypadku możemy kierować swój ruch (reklamy) na polską społeczność. Wystarczy “komponując” swoją reklamę wybrać społeczność PL.W ofercie oprócz darmowych możliwości, pakiet na rok za 46 $Otrzymane, darmowe około 30 $ możemy wykorzystać na reklamę bannerową oraz tekstowąPoniżej rejestracja w Traffic ForcesPomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Marek
Marek
4 lat temu

Czesc czy działa nadal ten panel/serwis?pozdro

Marek
Marek
4 lat temu
Reply to  Wiesław

super a jaki typ konta wybrac bo są dwa: member(członek)i customer(klient)?chcę tylko zarabiać bez wkładu własnego-czym te konta sie różnią?pozdro

Marek
Marek
4 lat temu
Reply to  Wiesław

ok dzięki a czy wiesz jakie jest minimum do wypłaty i na jaki procesor?i czy jak zerejestruję się z banera na twoim opisie czy jest to twój link referencyjny?przynajmniej tak mogę podziekować Tobie za odpowiedzi na moje pytania-pozdrawiam

 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. e-pasywnezarabianie.pl 2024 | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
6
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex