Sztuczna Inteligencja – Jak przy jej zastosowaniu można zarabiać kilka procent miesięcznie

 
   
 

Sztuczna inteligencja, w skrócie AI

Termin “sztuczna inteligencja” został po raz pierwszy użyty w 1956 roku w Instytucie Dartmouth. Od tego czasu naukowcy opracowali wiele teorii i zasad, a koncepcja sztucznej inteligencji rozszerzyła się.
Sztuczna inteligencja jest gałęzią informatyki, która stara się zrozumieć istotę inteligencji i wytworzyć nową inteligentną maszynę, która reaguje w sposób podobny do ludzkiej inteligencji. Badania w tej dziedzinie obejmują roboty, rozpoznawanie języka, rozpoznawanie obrazu, przetwarzanie języka naturalnego i system ekspercki. Od narodzin sztucznej inteligencji teoria i technologia dojrzewają z dnia na dzień, a obszar zastosowań również się rozszerza. Można sobie wyobrazić, że produkty naukowe i technologiczne przynoszone przez sztuczną inteligencję w przyszłości będą “pojemnikiem” ludzkiej mądrości. Sztuczna inteligencja jest symulacją procesu informacyjnego ludzkiej świadomości i myślenia. Sztuczna inteligencja nie jest ludzką inteligencją, ale umiejętność myślenia jak istota ludzka, może również przekraczać ludzką inteligencję.

Jak wykorzystać sztuczną inteligencję w zarabianiu

Zazwyczaj są to platformy w których na jednej giełdzie kupujemy krypto taniej a na innej sprzedajemy drożej. Robimy to ręcznie lub też automatycznie. W tym projekcie mamy pełny audyt transakcji, język polski, proste działanie, niskie minimum wejścia, brak konieczności weryfikacji PONIŻEJ DOWIESZ SIĘ JAK DZIAŁA TEN PROJEKT!

Proste zasady działania!


 
DualMine
 

Robot określi różnicę cen i wolumen obrotu zasobami cyfrowymi
na różnych platformach transakcyjnych, zdecyduje, czy wykonać
zadanie arbitrażu i sam rozpocznie arbitraż handlowy we
właściwym czasie. Roboty mogą również przechwytywać zasoby cyfrowe w czasie rzeczywistym na każdej z dużych platform transakcyjnych,
decydować, czy wymieniać waluty, itd., aby nasze powierzone
zasoby cyfrowe nie były w ogóle podatne na wahania cen.

Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LinkedIn
Share
YouTube
YouTube
Instagram
0 0 votes
Article Rating