×

Trade Like Crazy – unikalne podejście do handlu kryptowalutami, które obejmuje koncepcję „handlu kopiami”.

Trade Like Crazy – unikalne podejście do handlu kryptowalutami, które obejmuje koncepcję „handlu kopiami”.


Unikalne podejście Trade Like Crazy

   
 

Najnowocześniejsza sztuczna inteligencja sprawia, że ​​handel kryptowalutami jest dla Ciebie bardziej dostępny i wydajny. Kupując jeden z pakietów w Tradelikecrazy w cenie np. min. 20$, ustawiasz sztuczną inteligencję na działanie z sumą od 5 razy większą na Twoim koncie.




Czym jest „handel kopiami”

Oznacza to, że każda transakcja dokonana przez ich sztuczną inteligencję np. na giełdzie Bybit jest odzwierciedlana na Twoim koncie, co daje dokładnie taki zwrot, jaki dla Ciebie generują.


Zyski

Pakiet generuje 300% ROI (Zwrot z inwestycji). Średnie miesięczne zyski z ostatnich 12 miesięcy: 15-30%. Wypłaty prowizji i zysków są dostępne natychmiast po trafieniu do portfela zarobków. Firma generuje zyski sześć dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty. Łącząc prowizje i zarobki, możesz zarobić nawet 5-krotność kwoty, którą masz w pakiecie. Maksymalne dzienne zarobki z wartości Twojego pakietu są ograniczone do 50% posiadanego pakietu. Na przykład, jeśli masz pakiet o wartości 100 USD, maksymalne dzienne zarobki wyniosą 50 USD. Jeśli masz pakiet o wartości 25 000 USD, maksymalna kwota wyniesie 12 500 USD.


Start na platformie od 20 USDT TRC20 – Jak rozpocząć współpracę? – Kliknij Prezentacja!


Ich przyszłe projekty obejmują uruchomienie własnej stabilnej monety, rozwój autorskiego procesora płatności z możliwością wymiany kryptowalut, stworzenie portfela kryptowalut zintegrowanego z Mastercard oraz wprowadzenie unikalnej kryptowaluty popartej realną wartością.


Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex