Nawet szczątkowe wartości crypto są ważne. Promocje w OxBtc, już od kilku dolarów na zakup mocy obliczeniowej!

   
 


W kopalni OxBtc możemy zakupić tanie moce obliczeniowe. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jakie korzyści mogą je czekać z tego tytułu za rok, dwa czy kilka lat. Na dziś każdy z Nas myśli że to odległy czas, po co odkładać, coś sobie budować – przecież lepiej coś kupić i zarobioną kasę po prostu wydać na jakieś „pierdułki”. W obecnym czasie widzimy co się dzieje. Nie znamy dnia ani godziny, nie wiemy co się może wydarzyć. Musimy mieć zabezpieczenia na przyszły czas. Wiele osób robi zapasy, inni inwestują w złoto, nieruchomości a jeszcze inni – nie robią zupełnie nic.

Myślę że każda z tych osób ma jakiś „swój argument” na działania które realizuje. Ważne jednak jest to , aby móc przejść przez te czasy w jak najmniej „kolizyjnym efekcie”.

Jeżeli ktoś żyje od przysłowiowego „dziesiątego” – to może mieć nie wesoło. Jeżeli ktoś się zabezpiecza, myśli indywidulnie, robi zapasy finansowe i żywieniowe – może przetrwać.

Dla mnie zabezpieczenie jest bardzo ważne. Zawsze lubie mieć „tylne drzwi”. Daje mi to spokój, możliwość rozwoju i co za tym idzie mniej stresu.

Dlatego też dywersyfikuje środki w różne miejsca. Jednym z nich jest OxBtc.

Skorzystaj z promocji, już od kilku dolarów na zakup w ich „farmie” mocy obliczeniowej


OXBTC uruchamia co jakiś czas wyprzedaże Single’s Day z wieloma ofertami dla każdego. Wszystkie BTC Hashrate korzystają z dotacji na energię elektryczną, a więc przez pierwsze 3 miesiące nie ma opłat za prąd

 
 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
 
 
 
   
 
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.