24 maja 2024

Giełdy, kryptowaluty, forex, Darmówki!

Wiadomości crypto online!

Liga BTC. Edukacja o możliwościach jakie stwarza rozwój technologii blockchain oraz pomoc w uzyskiwaniu dochodu pasywnego w tej branży

3 min read


   
 

Wiedza i informacje otwierają drzwi do możliwości które w obecnym czasie mamy dostępne.

LigaBtc (jak sami właściciele twierdzą) to edukacyjno – społecznościowe środowisko wsparcia i edukacji dla wszystkich, którzy nie chcą przegapić możliwości, jakie stwarza jedna z największych rewolucji technologicznych w historii świata. Jeszcze nie jest za późno, aby skorzystać na tym wielkim przełomie i zbudować własne portfolio kapitałowe w najbardziej trendy branży początku XXI wieku. Niezależnie od stopnia wiedzy i zaawansowania które posiadasz, możesz w 100% skorzystać z zasobów wiedzy LigaBtc.

 
LigaBtc
 

Czym jest LigaBtcDostęp w podstawowej wersji jest bezpłatny, za darmo można korzystać z jej podstawowych funkcjonalności, webinarów i wsparcia społeczności.
W ofercie masz możliwość skorzystania z płatnej oferty konta VIP premium, które oferuje dodatkowe korzyści i dostęp do bardziej zaawansowanych narzędzi.
Po prawidłowej rejestracji, w „Panelu użytkownika” należy uzupełnić własne linki partnerskie. Klub biznesowy powstał, żeby skupiać osoby początkujące i zaawansowane, które są zainteresowane kryptowalutami oraz żeby uprościć podstawowe czynności.

W jaki sposób i na czym możemy zarabiać na tej platformie

– giełdy kryptowalut;
– programy partnerskie;
– inwestując w sugerowane przez platformę projekty ICO;
– prowizje z abonamentów w serwisach z autoresponderem

Zapraszaj znajomych do klubu. Swój link referencyjny znajdziesz w zakładce „Profil”. System poleconych ma na celu pozyskanie nowych użytkowników do programu. Udział przynosi korzyść wszystkim uczestnikom projektu. Dla osoby polecającej jest to stały dochód z osób przez nią pozyskanych. Dla Klubu są to nowi użytkownicy, którzy mają możliwość zarobku, o którym wcześniej mogli nie być świadomi.

Wykorzystaj swój smartfon lub komputer i pobierz aplikację Telegram, znajdziesz tam kanały informacyjne oraz grupy wsparcia, gdzie setki osób pomagają sobie nawzajem, odpowiadając na pytania i rozwiązując napotkane problemy.

Liga BTC – aktualności: https://t.me/ligabtc

Liga BTC – grupa dyskusyjna https://t.me/joinchat/GvNHPw913omhIfM7w5GEkw

Aktywnie uczestnicz w cyklicznych webinarach szkoleniowych organizowanych w każdy wtorek o godz. 21:00 i każdą sobotę o godz. 10:30.
W swoim „Panelu” w menu znajduje się zakładka „Dochód pasywny”, w której znajdują się polecane programy inwestycyjne, z których można otrzymywać dochody pasywne.


 
LigaBtc
 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. e-pasywnezarabianie.pl 2024 | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
2
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex