Liga BTC. Edukacja o możliwościach jakie stwarza rozwój technologii blockchain oraz pomoc w uzyskiwaniu dochodu pasywnego w tej branży   
 

Wiedza i informacje otwierają drzwi do możliwości które w obecnym czasie mamy dostępne.

LigaBtc (jak sami właściciele twierdzą) to edukacyjno – społecznościowe środowisko wsparcia i edukacji dla wszystkich, którzy nie chcą przegapić możliwości, jakie stwarza jedna z największych rewolucji technologicznych w historii świata. Jeszcze nie jest za późno, aby skorzystać na tym wielkim przełomie i zbudować własne portfolio kapitałowe w najbardziej trendy branży początku XXI wieku. Niezależnie od stopnia wiedzy i zaawansowania które posiadasz, możesz w 100% skorzystać z zasobów wiedzy LigaBtc.

 
LigaBtc
 

Czym jest LigaBtcDostęp w podstawowej wersji jest bezpłatny, za darmo można korzystać z jej podstawowych funkcjonalności, webinarów i wsparcia społeczności.
W ofercie masz możliwość skorzystania z płatnej oferty konta VIP premium, które oferuje dodatkowe korzyści i dostęp do bardziej zaawansowanych narzędzi.
Po prawidłowej rejestracji, w „Panelu użytkownika” należy uzupełnić własne linki partnerskie. Klub biznesowy powstał, żeby skupiać osoby początkujące i zaawansowane, które są zainteresowane kryptowalutami oraz żeby uprościć podstawowe czynności.

W jaki sposób i na czym możemy zarabiać na tej platformie

– giełdy kryptowalut;
– programy partnerskie;
– inwestując w sugerowane przez platformę projekty ICO;
– prowizje z abonamentów w serwisach z autoresponderem

Zapraszaj znajomych do klubu. Swój link referencyjny znajdziesz w zakładce „Profil”. System poleconych ma na celu pozyskanie nowych użytkowników do programu. Udział przynosi korzyść wszystkim uczestnikom projektu. Dla osoby polecającej jest to stały dochód z osób przez nią pozyskanych. Dla Klubu są to nowi użytkownicy, którzy mają możliwość zarobku, o którym wcześniej mogli nie być świadomi.

Wykorzystaj swój smartfon lub komputer i pobierz aplikację Telegram, znajdziesz tam kanały informacyjne oraz grupy wsparcia, gdzie setki osób pomagają sobie nawzajem, odpowiadając na pytania i rozwiązując napotkane problemy.

Liga BTC – aktualności: https://t.me/ligabtc

Liga BTC – grupa dyskusyjna https://t.me/joinchat/GvNHPw913omhIfM7w5GEkw

Aktywnie uczestnicz w cyklicznych webinarach szkoleniowych organizowanych w każdy wtorek o godz. 21:00 i każdą sobotę o godz. 10:30.
W swoim „Panelu” w menu znajduje się zakładka „Dochód pasywny”, w której znajdują się polecane programy inwestycyjne, z których można otrzymywać dochody pasywne.


 
LigaBtc
 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating
 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 

Comments

2 odpowiedzi na „Liga BTC. Edukacja o możliwościach jakie stwarza rozwój technologii blockchain oraz pomoc w uzyskiwaniu dochodu pasywnego w tej branży”

 1. “Pierwsza, a zarazem historyczna konferencja Ligi BTC już za nami! Uczestniczyło w niej ponad 70 osób z 8 krajów (Polska, Szwecja, Norwegia, Niemcy, Słowenia, Holandia, UK, Izrael), w tym przedstawiciele firm: BlockStamps, Mediar, Kanga Exchange, Elevate Group i 4C Trading (wcześniej pod nazwą Crypto Medics).

  Spotkaliśmy się w Radisson Blu Sobieski, czterogwiazdkowym hotelu znajdującym się przy placu Artura Zawiszy na warszawskiej Ochocie, skąd tylko kilka przystanków tramwajem dzieliło naszych gości od Śródmieścia. Wybór miejsca okazał się bardzo trafny, a sam hotel urokliwy i sprzyjający takim wydarzeniom, jak nasza konferencja.

  Konferencja rozpoczęła się od ogłoszenia startu Programu Lojalnościowego VIP oraz wdrożenia unikalnej technologii wewnętrznej sieci Bitcoina, dzięki której mikropłatności oraz transfery BTC pomiędzy użytkownikami Ligi BTC odbywają się w 1 sekundę i bez żadnych opłat transakcyjnych. To właśnie dzięki tej technologii możliwe i całkowicie efektywne stało się wprowadzenie Programu Lojalnościowego, dzięki któremu stale aktywni użytkownicy VIP będą otrzymywać udział w wykopanych przez Ligę w kopalni w Irkucku na Syberii bitcoinach.”

 2. 11.06.2019

  Korzystaj z webinarów Ligii Btc oraz Telegramu informacyjnego.
  Terminy stałych webinarów: każdy wtorek godz. 21:00 i każda sobota godz. 10:30. Z powodów praktyczno-logistycznych czasem mogą odwołać, przesunąć lub zwiększyć liczbę webinarów w danym tygodniu a wszystkie bieżące informacje na ten temat przekazują emailowo oraz w grupach na Telegramie.
  Linki do Telegramu oraz wspomnianych webinarów są po zalogowaniu do swojego biura w Lidze BTC.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
2
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex