Initiative Q – Ponoć projekt kilku osób wcześniej związanych z PayPal   
 

W Internecie nie ma zbyt wiele informacji w kwestii powiązania “byłych ludzi z Paypala” z Initiative Q. Wszelkie jednak działania są za free, więc stracimy najwyżej swój cenny czas. Jeżeli jednak projekt w przyszłości się sprawdzi, to być może potencjał zarobku Nam to wynagrodzi.

Na stronie platformy mamy dostępny RoadMap na kilka przyszłych lat, oraz całkiem sporą dawkę wiadomości o założycielach.

Inicjatywa Q jest pomysłem Saara Wilfa, przedsiębiorcy, który rozpoczął swoje pierwsze uruchomienie płatności w 1997 r., później założył Fraud Sciences, która na nowo zdefiniowała przestrzeń bezpieczeństwa płatności i została nabyta przez PayPal w 2008 roku. Wilf opracował zespół ekspertów z różnych dziedzin, w tym matematyki, ekonomii i innych nauk społecznych. Modele ekonomiczne i monetarne zostały opracowane wspólnie z ekonomistą Lawrence’em White’em, profesorem teorii monetarnej i polityki na Uniwersytecie George’a Masona.

Czym jest Initiative Q

Zamiarem platformy jest stworzenie systemu płatności, który zastąpi karty płatnicze wymyślone jeszcze w latach 50-tych. System będzie korzystał ze swojej własnej waluty pod nazwą Q. Żeby zachęcić ludzi do korzystania z niej oraz stworzyć jak największą grupę użytkowników – aktualnie rozdają tę walutę za free. Rejestrację warto zrobić wcześniej, ponieważ darmowa pula jest tylko do wyczerpania zapasów.  Zapisać się można podając swoje imię, nazwisko oraz adres e-mail.

Na stronie projektu jest spora dawka informacji o ich działaniach. Platforma jest w początkowej fazie rozwoju i planowane osiągnięcie ceny za 1 Qs (1 $) jest narazie bardzo odległe. Plan działania Inicjatywy Q opiera się na szeregu kroków zmierzających do powszechnego wykorzystania waluty Q. Czy będzie nią zainteresowanie? Zobaczymy z czasem.

Jak sami piszą (i to mi się bardzo podoba)…….

“Mimo to ten plan niesie ze sobą wiele zagrożeń i wyzwań, i nie ma gwarancji, że którykolwiek z tych kroków zostanie pomyślnie zakończony.”Więcej o Initiative Q w Social Mediach

Mają swoją apkę na Google Play oraz App Store
– KLIKNIJ W OBRAZEKInitiative Q na FB – KLIKNIJ W OBRAZEKObecna wartość Q?

Wynosi zero. Celem firmy jest, by jedna jednostka Q w przyszłości była równa 1 USD.

Osoby stojące za tym projektemPrzeprowadzony wywiad z założycielem Initiative Q, Saarem Wilfem, aby dowiedzieć się więcej o projekcie cyfrowej walutyProces Rejestracji

Kliknij w LINK PARTNERSKI – następnie podaj imię nazwisko, swój e-mail oraz hasłoMożesz powiadomić mnie w komentarzu poniżej o swojej rejestracji, ponieważ muszę Ciebie aktywować w swoim panelu. Z drugiej strony otrzymam e-mail o Twojej rejestracji i będę pilnował Twojej aktywacji. Po tym jak Ciebie aktywuję, otrzymasz na swoim balance Q1,687. Za zaproszone przez siebie osoby możesz otrzymać dodatkowe Q6.745.

Wyjaśnienie: Przez następne 14 dni możesz zaprosić i zweryfikować maksymalnie 5 znajomych i zabezpieczyć po Q1,334 za każdą z nich.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu Arbitrage Automat. Zbudowany na TECHNOLOGII BLOCKCHAIN. Pracuje na Smart Contract Protocol. Posiada dowód PŁYNNOŚCI tzw. BASEN. Start od 20 USDT TRC20!

 
STRZALKA
   
AAS
 
Subscribe
Powiadom o
guest

7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Piotr
Piotr
3 lat temu
Reply to  Wiesław

proszę o weryfikacje

Adrian
Adrian
3 lat temu

prosze o weryfikacje 🙂

Artur
Artur
3 lat temu

Proszę o weryfikację

 
AUVESTA
 
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
7
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex