19 kwietnia 2024

Initiative Q – Ponoć projekt kilku osób wcześniej związanych z PayPal

3 min read


   
 

W Internecie nie ma zbyt wiele informacji w kwestii powiązania “byłych ludzi z Paypala” z Initiative Q. Wszelkie jednak działania są za free, więc stracimy najwyżej swój cenny czas. Jeżeli jednak projekt w przyszłości się sprawdzi, to być może potencjał zarobku Nam to wynagrodzi.

Na stronie platformy mamy dostępny RoadMap na kilka przyszłych lat, oraz całkiem sporą dawkę wiadomości o założycielach.

Inicjatywa Q jest pomysłem Saara Wilfa, przedsiębiorcy, który rozpoczął swoje pierwsze uruchomienie płatności w 1997 r., później założył Fraud Sciences, która na nowo zdefiniowała przestrzeń bezpieczeństwa płatności i została nabyta przez PayPal w 2008 roku. Wilf opracował zespół ekspertów z różnych dziedzin, w tym matematyki, ekonomii i innych nauk społecznych. Modele ekonomiczne i monetarne zostały opracowane wspólnie z ekonomistą Lawrence’em White’em, profesorem teorii monetarnej i polityki na Uniwersytecie George’a Masona.

Czym jest Initiative Q

Zamiarem platformy jest stworzenie systemu płatności, który zastąpi karty płatnicze wymyślone jeszcze w latach 50-tych. System będzie korzystał ze swojej własnej waluty pod nazwą Q. Żeby zachęcić ludzi do korzystania z niej oraz stworzyć jak największą grupę użytkowników – aktualnie rozdają tę walutę za free. Rejestrację warto zrobić wcześniej, ponieważ darmowa pula jest tylko do wyczerpania zapasów.  Zapisać się można podając swoje imię, nazwisko oraz adres e-mail.

Na stronie projektu jest spora dawka informacji o ich działaniach. Platforma jest w początkowej fazie rozwoju i planowane osiągnięcie ceny za 1 Qs (1 $) jest narazie bardzo odległe. Plan działania Inicjatywy Q opiera się na szeregu kroków zmierzających do powszechnego wykorzystania waluty Q. Czy będzie nią zainteresowanie? Zobaczymy z czasem.

Jak sami piszą (i to mi się bardzo podoba)…….

“Mimo to ten plan niesie ze sobą wiele zagrożeń i wyzwań, i nie ma gwarancji, że którykolwiek z tych kroków zostanie pomyślnie zakończony.”Więcej o Initiative Q w Social Mediach

Mają swoją apkę na Google Play oraz App Store
– KLIKNIJ W OBRAZEKInitiative Q na FB – KLIKNIJ W OBRAZEKObecna wartość Q?

Wynosi zero. Celem firmy jest, by jedna jednostka Q w przyszłości była równa 1 USD.

Osoby stojące za tym projektemPrzeprowadzony wywiad z założycielem Initiative Q, Saarem Wilfem, aby dowiedzieć się więcej o projekcie cyfrowej walutyProces Rejestracji

Kliknij w LINK PARTNERSKI – następnie podaj imię nazwisko, swój e-mail oraz hasłoMożesz powiadomić mnie w komentarzu poniżej o swojej rejestracji, ponieważ muszę Ciebie aktywować w swoim panelu. Z drugiej strony otrzymam e-mail o Twojej rejestracji i będę pilnował Twojej aktywacji. Po tym jak Ciebie aktywuję, otrzymasz na swoim balance Q1,687. Za zaproszone przez siebie osoby możesz otrzymać dodatkowe Q6.745.

Wyjaśnienie: Przez następne 14 dni możesz zaprosić i zweryfikować maksymalnie 5 znajomych i zabezpieczyć po Q1,334 za każdą z nich.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Piotr
Piotr
4 lat temu
Reply to  Wiesław

proszę o weryfikacje

Adrian
Adrian
4 lat temu

prosze o weryfikacje 🙂

Artur
Artur
4 lat temu

Proszę o weryfikację

 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved © e-pasywnezarabianie.pl | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
7
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex