Parpay. Portal dla każdego   
 

Platforma Parpay jest siecią afiliacyjną która udostępnia programy partnerskie najlepszych marek z Polski oraz zagranicy. Oferuje prosty i przejrzysty panel klienta w którym mamy dostęp do rozbudowanych statystyk wraz z dedykowanymi narzędziami dla webmasterów.

Dlaczego Parpay?

Parpay zajmie się optymalizację twojej strony sprawdzając i weryfikując treści wraz z poprawą współczynnika rejestracji. Ich wsparcie pozwoli Ci na zwiększenie efektywności Twoich kampanii. Platforma oferuje również szereg, różnych form płatności. Świetny support który działa 24/7. Dzięki niemu każdy zaistniały problem rozwiążesz online.Przykładowe Programy PartnerskieJak zarabiać w Parpay?

Sieć afiliacyjną Parpay możesz potraktować jako możliwość do zarabiania naprawdę ciekawych pieniędzy.

Jej głównym celem jest otwarcie nowych kanałów sprzedaży produktów lub usług reklamodawców dostępnych w panelu klienta. W zamian za uruchomienie takich kanałów reklamodawca płaci wydawcy określoną wcześniej prowizję. Wydawca za pośrednictwem sieci afiliacyjnej otrzymuje unikalny link wraz z banerami reklamowymi które zamieszcza na swoich stronach internetowych. Jeśli zainteresowany klient przejdzie z naszego linka lub banera na promowaną stronę i dokona zakupu to wówczas dostaje prowizję określoną na samym początku współpracy.

Będąc w posiadaniu swojej strony internetowej lub bloga – możesz zarabiać w kilku prostych krokach.

-Zarejestruj się – KLIKNIJ TU!: Osoby fizyczne oraz firmy

-Wybierz kampanię: Grupa docelowa pod Twoją stronę

– Pobierz baner reklamowy: Grafikę umieść na swojej stronie

Program Partnerski Parpay

System poleconych Parpay umożliwia zarabianie dzięki polecaniu serwisu innym użytkownikom. Każda osoba, która zarejestruje się w serwisie używając Twojego reflinka, zostanie przypisana do Twojego konta.


Weź udział w świetnych konkursach na platformie. Szczegóły po zalogowaniu
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu Arbitrage Automat. Zbudowany na TECHNOLOGII BLOCKCHAIN. Pracuje na Smart Contract Protocol. Posiada dowód PŁYNNOŚCI tzw. BASEN. Start od 20 USDT TRC20!

 
STRZALKA
   
AAS
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex