Parpay. Portal dla każdego 
  
 

Platforma Parpay jest siecią afiliacyjną która udostępnia programy partnerskie najlepszych marek z Polski oraz zagranicy. Oferuje prosty i przejrzysty panel klienta w którym mamy dostęp do rozbudowanych statystyk wraz z dedykowanymi narzędziami dla webmasterów.

Dlaczego Parpay?

Parpay zajmie się optymalizację twojej strony sprawdzając i weryfikując treści wraz z poprawą współczynnika rejestracji. Ich wsparcie pozwoli Ci na zwiększenie efektywności Twoich kampanii. Platforma oferuje również szereg, różnych form płatności. Świetny support który działa 24/7. Dzięki niemu każdy zaistniały problem rozwiążesz online.Przykładowe Programy PartnerskieJak zarabiać w Parpay?

Sieć afiliacyjną Parpay możesz potraktować jako możliwość do zarabiania naprawdę ciekawych pieniędzy.

Jej głównym celem jest otwarcie nowych kanałów sprzedaży produktów lub usług reklamodawców dostępnych w panelu klienta. W zamian za uruchomienie takich kanałów reklamodawca płaci wydawcy określoną wcześniej prowizję. Wydawca za pośrednictwem sieci afiliacyjnej otrzymuje unikalny link wraz z banerami reklamowymi które zamieszcza na swoich stronach internetowych. Jeśli zainteresowany klient przejdzie z naszego linka lub banera na promowaną stronę i dokona zakupu to wówczas dostaje prowizję określoną na samym początku współpracy.

Będąc w posiadaniu swojej strony internetowej lub bloga – możesz zarabiać w kilku prostych krokach.

-Zarejestruj się – KLIKNIJ TU!: Osoby fizyczne oraz firmy

-Wybierz kampanię: Grupa docelowa pod Twoją stronę

– Pobierz baner reklamowy: Grafikę umieść na swojej stronie

Program Partnerski Parpay

System poleconych Parpay umożliwia zarabianie dzięki polecaniu serwisu innym użytkownikom. Każda osoba, która zarejestruje się w serwisie używając Twojego reflinka, zostanie przypisana do Twojego konta.


Weź udział w świetnych konkursach na platformie. Szczegóły po zalogowaniu
Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
YouTube
YouTube
LinkedIn
Share
Instagram
0 0 vote
Article Rating