20 kwietnia 2024


   
 

Platforma Parpay jest siecią afiliacyjną która udostępnia programy partnerskie najlepszych marek z Polski oraz zagranicy. Oferuje prosty i przejrzysty panel klienta w którym mamy dostęp do rozbudowanych statystyk wraz z dedykowanymi narzędziami dla webmasterów.

Dlaczego Parpay?

Parpay zajmie się optymalizację twojej strony sprawdzając i weryfikując treści wraz z poprawą współczynnika rejestracji. Ich wsparcie pozwoli Ci na zwiększenie efektywności Twoich kampanii. Platforma oferuje również szereg, różnych form płatności. Świetny support który działa 24/7. Dzięki niemu każdy zaistniały problem rozwiążesz online.Przykładowe Programy PartnerskieJak zarabiać w Parpay?

Sieć afiliacyjną Parpay możesz potraktować jako możliwość do zarabiania naprawdę ciekawych pieniędzy.

Jej głównym celem jest otwarcie nowych kanałów sprzedaży produktów lub usług reklamodawców dostępnych w panelu klienta. W zamian za uruchomienie takich kanałów reklamodawca płaci wydawcy określoną wcześniej prowizję. Wydawca za pośrednictwem sieci afiliacyjnej otrzymuje unikalny link wraz z banerami reklamowymi które zamieszcza na swoich stronach internetowych. Jeśli zainteresowany klient przejdzie z naszego linka lub banera na promowaną stronę i dokona zakupu to wówczas dostaje prowizję określoną na samym początku współpracy.

Będąc w posiadaniu swojej strony internetowej lub bloga – możesz zarabiać w kilku prostych krokach.

-Zarejestruj się – KLIKNIJ TU!: Osoby fizyczne oraz firmy

-Wybierz kampanię: Grupa docelowa pod Twoją stronę

– Pobierz baner reklamowy: Grafikę umieść na swojej stronie

Program Partnerski Parpay

System poleconych Parpay umożliwia zarabianie dzięki polecaniu serwisu innym użytkownikom. Każda osoba, która zarejestruje się w serwisie używając Twojego reflinka, zostanie przypisana do Twojego konta.


Weź udział w świetnych konkursach na platformie. Szczegóły po zalogowaniu
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved © e-pasywnezarabianie.pl | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex