20 maja 2024

Giełdy, kryptowaluty, forex, Darmówki!

Wiadomości crypto online!

GRAMFREE – Dobra zabawa w połaczeniu z zarabianiem na platformie crypto

3 min read

GramFree to prawdopodobny scam. W sieci są niby wypłaty, ale wielu użykowników po dojściu do ich progu, wypłat nie otrzymuje. Lub “gramy” są im odejmowane. Nie polecam – zostawiam jednak info dla osób które odwiedzą bloga w celach weryfikacji tej platformy


   
 

GRAMFREE to kryptowalutowa platforma, która płaci swoim użytkownikom za wykonywanie prostych zadań.Gram to kryptowaluta oparta na platformie blockchain TON opracowanej przez Telegram. Cechą Gram jest duża szybkość transakcji. Kryptowaluty zaimplementowane na wczesnych platformach blockchain ze względu na niską szybkość transakcji są bardziej odpowiednie do inwestycji niż do wykorzystania jako narzędzie płatności. Na przykład Bitcoin może zapewnić tylko 7 transakcji na sekundę dla wszystkich użytkowników, Ethereum – 15. Oczekuje się, że platforma Gram blockchain będzie miała miliony transakcji na sekundę.


W jaki sposób można zarabiać na platformie GRAMFREE:


Możliwości jest kilka.

1.Losowanie

Możemy losować “gramy” klikając zakładkę Roll. Punkty są ponumerowane 1–980 za 0,1 grama, 981–993 za 1 gram, 994–997 za 10 gramów, 998–999 za 100 gramów i 1000 za 1000 gramów. Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć wspomniany przycisk Roll i czekać na wyniki.

2.Program Partnerski


Program polecający jest bardzo dobrym sposobem na zarabianie w GramFree. Za każde polecenie otrzymasz 5 gramów. Kiedy więc się zarejestrujesz, otrzymasz link polecający, możesz nim się podzielić na FB, Skype czy tym podobnych portalach.


3.Oglądaj i przesyłaj filmy


Zarabiasz oglądając filmy wideo lub przesyłając własne filmy.4.Smart Contract


Inteligentna umowa to protokół komputerowy przeznaczony do cyfrowego ułatwienia, weryfikacji lub egzekwowania negocjacji lub wykonania umowy. Inteligentne umowy umożliwiają przeprowadzanie wiarygodnych transakcji bez stron trzecich. Transakcje te można śledzić i są nieodwracalne. Celem inteligentnych umów jest zapewnienie bezpieczeństwa przewyższającego tradycyjne prawo umów i ograniczenie innych kosztów transakcji związanych z zawieraniem umów. Różne kryptowaluty wdrożyły rodzaje inteligentnych umów.Procedura Działania


Dołączenie do GramFree jest bezpłatne i nie wymaga inwestycji. Wszystko co musisz zrobić to się zarejestrować i wykonywać co pewien okres czasu wymienione powyżej zadania. Po rejestracji otrzymasz natychmiast 10 gramów na swoje konto w gratisie.


Kliknij w poniższy link. Załóż darmowe konto poprzez Facebooka lub Google:


https://GramFree.world/?r=2266215


Wypłaty:


Potrzebujesz 500 gramów, aby zarobki zgłosić do wypłaty. Dostępnych jest kilka opcji wypłat: Bitcoin, Mastercard, VISA, Paypal , American Express, Payoneer, Epayments i Payeer.Ps:.. W sieci o tym projekcie są różne informacje. Z jednej strony pokazywane są wypłaty, z drugiej – program jest uważany za scam. Czas jak zwykle pokaże w którym kierunku ta platforma pójdzie. Zalecam każdemu zrobić, swój własny research projektu GramFree.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Tosia
Tosia
3 lat temu

to jakieś oszustwo, teraz po przekroczeniu300gram zaczęli mi odejmować po 10 gram za każdą rolkę .Od 1-500 odejmują 10 g, a od 500-700 odejmują 1 gram. To jakiś szfindel a pieniędzy nigdy się nie doczekasz. Chodzi im chyba o wchodzenie na stronę

 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. e-pasywnezarabianie.pl 2024 | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
2
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex