GRAMFREE – Dobra zabawa w połaczeniu z zarabianiem na platformie crypto


GramFree to prawdopodobny scam. W sieci są niby wypłaty, ale wielu użykowników po dojściu do ich progu, wypłat nie otrzymuje. Lub “gramy” są im odejmowane. Nie polecam – zostawiam jednak info dla osób które odwiedzą bloga w celach weryfikacji tej platformy


 
   
 

GRAMFREE to kryptowalutowa platforma, która płaci swoim użytkownikom za wykonywanie prostych zadań.Gram to kryptowaluta oparta na platformie blockchain TON opracowanej przez Telegram. Cechą Gram jest duża szybkość transakcji. Kryptowaluty zaimplementowane na wczesnych platformach blockchain ze względu na niską szybkość transakcji są bardziej odpowiednie do inwestycji niż do wykorzystania jako narzędzie płatności. Na przykład Bitcoin może zapewnić tylko 7 transakcji na sekundę dla wszystkich użytkowników, Ethereum – 15. Oczekuje się, że platforma Gram blockchain będzie miała miliony transakcji na sekundę.


W jaki sposób można zarabiać na platformie GRAMFREE:


Możliwości jest kilka.

1.Losowanie

Możemy losować “gramy” klikając zakładkę Roll. Punkty są ponumerowane 1–980 za 0,1 grama, 981–993 za 1 gram, 994–997 za 10 gramów, 998–999 za 100 gramów i 1000 za 1000 gramów. Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć wspomniany przycisk Roll i czekać na wyniki.

2.Program Partnerski


Program polecający jest bardzo dobrym sposobem na zarabianie w GramFree. Za każde polecenie otrzymasz 5 gramów. Kiedy więc się zarejestrujesz, otrzymasz link polecający, możesz nim się podzielić na FB, Skype czy tym podobnych portalach.


3.Oglądaj i przesyłaj filmy


Zarabiasz oglądając filmy wideo lub przesyłając własne filmy.4.Smart Contract


Inteligentna umowa to protokół komputerowy przeznaczony do cyfrowego ułatwienia, weryfikacji lub egzekwowania negocjacji lub wykonania umowy. Inteligentne umowy umożliwiają przeprowadzanie wiarygodnych transakcji bez stron trzecich. Transakcje te można śledzić i są nieodwracalne. Celem inteligentnych umów jest zapewnienie bezpieczeństwa przewyższającego tradycyjne prawo umów i ograniczenie innych kosztów transakcji związanych z zawieraniem umów. Różne kryptowaluty wdrożyły rodzaje inteligentnych umów.Procedura Działania


Dołączenie do GramFree jest bezpłatne i nie wymaga inwestycji. Wszystko co musisz zrobić to się zarejestrować i wykonywać co pewien okres czasu wymienione powyżej zadania. Po rejestracji otrzymasz natychmiast 10 gramów na swoje konto w gratisie.


Kliknij w poniższy link. Załóż darmowe konto poprzez Facebooka lub Google:


https://GramFree.world/?r=2266215


Wypłaty:


Potrzebujesz 500 gramów, aby zarobki zgłosić do wypłaty. Dostępnych jest kilka opcji wypłat: Bitcoin, Mastercard, VISA, Paypal , American Express, Payoneer, Epayments i Payeer.Ps:.. W sieci o tym projekcie są różne informacje. Z jednej strony pokazywane są wypłaty, z drugiej – program jest uważany za scam. Czas jak zwykle pokaże w którym kierunku ta platforma pójdzie. Zalecam każdemu zrobić, swój własny research projektu GramFree.

Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LinkedIn
Share
YouTube
YouTube
Instagram
0 0 votes
Article Rating