17 kwietnia 2024

Giełdy kryptograficzne w okresie sankcji + RevenueBot Trading Crypto!

9 min read
   
 


Obecnie wiele firm nałożyło sankcje na swoich rosyjskich użytkowników. Giełdy kryptograficzne nie są wyjątkiem. Ostatnie wiadomości o Binance, największej giełdzie kryptowalut, zakazującej wypłat przez Rosjan, mogły spowodować spadek sentymentu zarówno inwestorów, jak i traderów. Niektórzy użytkownicy mogą się zastanawiać: jak będą działały ich boty, biorąc pod uwagę ograniczenia nałożone również przez inne giełdy? Podjęto decyzję o zbadaniu tego problemu, poprzez kontakt z platformami, z którymi jest połączony RevenueBot, aby rozwiać wszelkie wątpliwości.

 
 

Nie wszyscy odpowiedzieli, jednak platformy, które się z nimi skontaktowały, zostały wymienione poniżej.


KuCoin

KuCoin to giełda kryptograficzna z siedzibą w Hongkongu. Jej użytkownicy mogą handlować szeroką gamą zasobów cyfrowych. Ponadto platforma oferuje ponad tysiąc różnych par transakcyjnych.

Giełda została założona w 2017 roku. Twórcy KuCoin nie boją się dać do zrozumienia, że ​​idą w ślady Binance. Mimo to nie oznacza to, że platforma jest jedyna w swoim rodzaju.

Początkowo platforma istniała jako platforma wymiany o nazwie Kubi. Od tego czasu twórcy zdecydowali się rozszerzyć funkcjonalność, tworząc w ten sposób pełnoprawną giełdę kryptowalut.

Nie musisz weryfikować swojej tożsamości na giełdzie, chociaż będą pewne ograniczenia, jeśli tego nie zrobisz. Na przykład możesz wypłacić nie więcej niż 2 BTC dziennie. Procedura rejestracji jest taka sama jak w przypadku wielu innych giełd, z wyjątkiem tego, że musisz potwierdzić swój adres e-mail i rozpocząć handel. Aby Twoje konto było bezpieczniejsze, powinieneś włączyć uwierzytelnianie dwuskładnikowe, a nawet lepiej – przejść weryfikację tożsamości.

Co więc na ich prośbę odpowiedzieli przedstawiciele platformy.

„Drogi użytkowniku KuCoin. Dziękujemy za skontaktowanie się z obsługą klienta KuCoin. Zapraszamy do handlu na platformie, jeśli nastąpią jakieś zmiany, z wyprzedzeniem opublikujemy ogłoszenie. Proszę się tym nie martwić. Z góry dziękujemy za zrozumienie. Jeśli masz inne pytania lub wątpliwości, daj nam znać! Z poważaniem, Dział Obsługi Klienta KuCoin”.

Oznacza to, że tutaj nie trzeba się martwić o żadne ograniczenia.


Poloniex

Poloniex to duża anglojęzyczna giełda kryptograficzna z siedzibą w Stanach Zjednoczonych. Początkowo skoncentrowana wyłącznie na rynku amerykańskim, Poloniex obecnie świadczy swoje usługi na całym świecie, a liczba zarejestrowanych użytkowników stale rośnie.

Poloniex nie obsługuje fiat: wpłaty i wypłaty są możliwe tylko w kryptowalucie. Zamiast tego istnieje USDT, który jest analogiczny do dolara amerykańskiego. Dzięki niemu, są ogromne możliwości handlu aktywami cyfrowymi. Giełda ma dostępnych 514 par handlowych.

Jednak w Rosji ta kryptogiełda nie jest zbyt popularna. Wynika to częściowo z braku interfejsu użytkownika w języku rosyjskim.

Giełda Poloniex powstała w 2014 roku. Jej założycielem i prezesem jest Tristan d’Agosta, czyli Busoni.

Miał odwagę założyć platformę handlową w kraju, w którym kryptowaluty wciąż są częścią podziemnej gospodarki. To z powodu nielegalnego statusu walut cyfrowych w USA, wielu pracowników firmy musi ukrywać swoje nazwiska.

 
Boty Crypto
 

Poloniex został zhakowany i 12,3% wszystkich bitcoinów jego użytkowników zostało skradzionych w ciągu pierwszego roku jego działania. W tak krytycznej sytuacji Tristan d’Agosta postąpił słusznie: przyznał się do kradzieży i zapłacił użytkownikom odszkodowanie.

Udało się uzyskać odpowiedź na pytanie dotyczące sankcji:

“Witam. Od teraz możesz handlować na naszej giełdzie. Niemniej jednak, biorąc pod uwagę obecne wydarzenia na świecie, nie ma gwarancji, że w przyszłości nic się nie zmieni. Powiadomimy naszych użytkowników, jeśli i kiedy sytuacja się zmieni. Jeśli masz inne pytania, skontaktuj się z nami. Poloniex”.


Kraken

Kraken to międzynarodowa giełda kryptowalut, należąca do największych na świecie pod względem wolumenu obrotów w euro. Kraken jest powszechnie uznawany za jedno z najlepszych miejsc online do kupowania i sprzedawania kryptowalut. Ich misją jest udostępnienie kryptowalut całemu światu, a także umożliwienie użytkownikom z różnymi budżetami startowymi inwestowania w niezależność finansową, jaką zapewniają fundusze cyfrowe.

Od handlu pozagiełdowego (OTC) po spersonalizowane zarządzanie kontem, Kraken dostarcza niezawodne rozwiązania dla firm każdej skali.

Kraken jest ceniony zarówno przez nowych, jak i profesjonalnych traderów kryptowalut, renomowanych inwestorów i doświadczonych spekulantów.

Wymiana pojawiła się w 2011 roku w USA. Jesse Powell, założyciel i dyrektor generalny Kraken, dostrzegł znaczenie Bitcoina i Blockchain od samego początku ekosystemu kryptowalut i docenił jego ogromny potencjał niezależności finansowej.

W pierwszych latach działalności giełda pozostawała w tyle za konkurentami, ale od połowy 2014 r. jej sukces zaczął wykazywać wzrost. Pod wieloma względami wiąże się to z bankructwem giełdy MtGox, co następnie wpłynęło na rynkową równowagę sił.

Oto, co powiedzieli przedstawiciele Krakena:

“Pozdrowienia! Kraken świadczy kompleksowe usługi dla klientów z Rosji. Jesteśmy zobowiązani do przestrzegania wymogów prawnych i regulacyjnych na wszystkich terytoriach, na których prowadzimy działalność. Nasz zespół ds. zgodności korporacyjnej jest zawsze świadomy nadchodzących nowych zasad i podejmujemy kroki, przygotowując się do nich. Jeśli jest coś, czego potrzebujemy od naszych klientów, poinformujemy ich o tym. Należy pamiętać, że w celu zasilenia konta i wypłaty środków, bank nie może podlegać sankcjom USA i nadal być w stanie przeprowadzać transakcje za pomocą technologii SWIFT lub w inny sposób znajdować się w odległym obszarze Rosji. Pamiętaj, że wszelkie dalsze szczegóły lub ograniczenia można omówić dopiero po utworzeniu i zweryfikowaniu konta. Jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy, nie wahaj się z nami skontaktować. Chętnie Ci pomożemy! Z poważaniem, Wsparcie Krakena.”


OKX

Giełda kryptograficzna OKX (wcześniej znana jako OKEx) jest uważana za „najbardziej zaufaną giełdę aktywów cyfrowych”. Od 2013 roku platforma dostarcza zaawansowany zestaw narzędzi do handlu kryptowalutami. Został lubiany przez profesjonalnych traderów z całego świata: ma obszerną listę obsługiwanych walut, w tym ponad 80 walut fiducjarnych, narzędzia do handlu spot i futures, swapy, opcje z których wszystkie ułatwiają uzyskanie najwięcej z rynku kryptowalut.

W styczniu 2022 r. nastąpił rebranding giełdy: OKEX ewoluował w OKX. Rebranding spowodowany jest rozszerzeniem funkcjonalności platformy handlowej.

OKX oznacza światowej klasy giełdę, która obsługuje miliony klientów na całym świecie i jest znana z niezmiennie wysokich obrotów, które sięgają 122 479 BTC.

 
Peer2Profit
 

Założyciele OKX opracowują produkty nowej generacji do globalnej promocji kryptowalut, są pewni, że technologia Blockchain i kryptowaluty będą podstawą nowej gospodarki cyfrowej. Niezabezpieczony portfel MetaX i rynek NFT zostały już przez nich uruchomione, a ponadto pracują nad możliwością integracji w sferach Metaverse i GameFi.

A teraz, oto jak dział obsługi klienta OKX odpowiedział:

„Witamy w dziale obsługi klienta OKX. Dziękujemy za skontaktowanie się z nami. Rozumiemy, że możesz być zaniepokojony sankcjami nałożonymi na Twój kraj. Proszę się jednak nie martwić, w tej chwili OKX nie zamierza wprowadzać żadnych środków przeciwko rosyjskim użytkownikom. W późniejszym terminie poinformujemy Cię o nowych wydarzeniach. Możesz sprawdzić naszą stronę z ogłoszeniami, aby zapoznać się z najnowszymi aktualizacjami platformy. Pamiętaj, aby zapytać ponownie, jeśli masz dodatkowe pytania. Miłego dnia! Wsparcie klienta OKX.”


ByBit

Bybit to platforma do handlu derywatami kryptograficznymi uruchomiona w 2018 roku.

Giełda kryptowalut oferuje kontrakty wieczyste z udziałem najlepszych kryptowalut na korzystnych warunkach (również handel lewarowany) i zapewnia szybką wydajność.

Bybit zajmuje się aktywami cyfrowymi, takimi jak Bitcoin, EOS, Ethereum i Ripple, a także USDT, od lipca 2020 r. Giełda obsługuje bramkę fiat za pośrednictwem dostawców zewnętrznych, takich jak Banxa, Simplex itp.

Zespół projektu koncentruje się na utrzymaniu klientów o różnym doświadczeniu handlowym: od indywidualnych klientów detalicznych po doświadczonych traderów. Wśród nich są handlowcy z całego świata, w tym z Ameryki Północnej, Europy, Rosji, Japonii, Korei Południowej i Azji Południowo-Wschodniej.

W chwili obecnej do firmy należy około 250 pracowników, a personel stale się powiększa. Zespół jest gotowy do komunikacji z użytkownikami, aktywnie zaangażowany w sieci społecznościowe i fora. Możesz osobiście skontaktować się z dyrektorem generalnym Bybit na Twitterze.

W międzyczasie mieliśmy okazję uzyskać odpowiedź od obsługi klienta:

„Dziękujemy za skontaktowanie się z naszą obsługą klienta. Dokładnie sprawdziliśmy szczegóły i na tej podstawie nie masz problemu z wykonaniem jakiejkolwiek transakcji. Miejmy nadzieję, że to odpowiedź na Twoje pierwotne zapytanie. Chcielibyśmy, abyś wrócił do nas, jeśli potrzebujesz pomocy. Dziękuję Ci.”


Bitfinex

Bitfinex reprezentuje dużą giełdę kryptograficzną z siedzibą w Hongkongu, która powstała w 2014 roku w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie handlem kryptowalutami.

Na początku była to największa platforma do handlu Bitcoinami, która stanowiła 10% całego rynku. Tak jak poprzednio, Bitcoin jest najważniejszą walutą na platformie, ponieważ jest główną walutą używaną w większości transakcji handlowych.

Ta giełda jest zorientowana przede wszystkim na rodzimy rynek azjatycki, ale zapewnia cały zakres usług dla swojego segmentu rosyjskojęzycznego.

Oprócz języka angielskiego i dwóch wersji języka chińskiego, bitfinex.com jest również dostępny w języku rosyjskim, dlatego wielu traderów z Rosji używa go jako głównej giełdy do profesjonalnego handlu kryptowalutami.

 
 

Dzięki zaawansowanym możliwościom handlowym, w tym unikalnym ofertom dla przedsiębiorstw, wizualizacji danych i dostępowi do handlu depozytami zabezpieczającymi dla szerokiej gamy aktywów cyfrowych, zespół Bitfinex ma na celu zapewnienie najwyższej jakości usług i skutecznych narzędzi dla aktywnych traderów na całym świecie.

W ciągu 8 lat Bitfinex zyskał sławę i doskonałą reputację wśród handlowców i firm, które chcą dokonywać transakcji na aktywach cyfrowych.

“Drogi Użytkowniku. Ponieważ nasza platforma trzyma się opinii, że użytkownicy z Rosji nie są odpowiedzialni za trwający konflikt, nie są planowane żadne ograniczenia. Daj nam znać, jeśli masz więcej pytań. Dziękuję Ci.”


Wnioski

Niestety kilka giełd połączonych z platformą RevenueBot nie spełniło ich prośby. Nie oznacza to jednak, że nie możesz już korzystać z ich usług. Niezależnie od przypadku, jeśli pojawią się jakieś aktualizacje zasad firm, poinformują o tym swoich użytkowników z dużym wyprzedzeniem, aby nie zaszkodzić ich reputacji i wiarygodności.

Inwestorom na rynku kryptowalut RevenueBot oferuje zautomatyzowany interfejs handlu. Użytkownik może handlować na najlepszych giełdach kryptowalut, w tym: Binance, Bittrex, FTX, OKX i innych. RevenueBot zapewnia traderom możliwość tworzenia botów handlowych, które pozwalają im otrzymywać stabilne pasywne zarobki. Do głównych zalet usługi należą:

  1. Opłaty za usługę pobierane są dopiero po pierwszym zysku, nie jest wymagana przedpłata;
  2. Natywny rynek RevenueBot to świetny sposób na zakup gotowego bota, a także na sprzedaż lukratywnej konfiguracji;
  3. Program poleceń RevenueBot umożliwia zarabianie bez konieczności samodzielnego handlowania;
  4. RevenueBot wykorzystuje strategię uśredniania kosztów w dolarach (DCA), dzięki której możesz z powodzeniem handlować i osiągać zyski w dłuższej perspektywie;
  5. Automatyczne przełączanie par handlowych umożliwia czerpanie korzyści z handlu w dowolnym momencie. Sam bot przełączy się na inną parę handlową, jeśli główna nie będzie w stanie zarabiać.


Możesz dowiedzieć się więcej o funkcjach platformy na oficjalnej stronie RevenueBot

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved © e-pasywnezarabianie.pl | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex