×

Revenuebot – Zaprojektowany, aby zarabiać dla Ciebie na najlepszych giełdach kryptowalut

Revenuebot – Zaprojektowany, aby zarabiać dla Ciebie na najlepszych giełdach kryptowalut


Tylko w kilku prostych krokach

Otrzymasz dostęp do najlepszej maszyny do robienia pieniędzy!

   
 

Robot, który handluje dla Ciebie na giełdzie BINANCE oraz innych, nawet jeśli śpisz!
Zysk robota ok. 1% / 3% ! Uwaga: robot zawsze doprowadzi Cię tylko na plus, nigdy na minus! Robot działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zawsze masz dostęp do swoich pieniędzy na giełdzie Binance, więc nigdy nie stracisz swoich pieniędzy !!! <<<< Pamiętaj! Nikomu nie wierz na słowo – zawsze sprawdź wszelkie informacje indywidualnie, celem upewnienia się !Zrób bezpłatną rejestrację na RevenueBot (rejestracja opisana poniżej)

Wybierz giełdę kryptowalut i parę handlową

Utwórz klucz API na swoim koncie wymiany i dodaj go w menu API-Keys na RevenueBot.io

Określ depozyt portfela, z którym chcesz pracować w RevenueBot

Wybierz dowolną domyślną konfigurację handlu lub stwórz własne ustawienia

Uruchom RevenueBot


Domena aktywności Bota:


Platforma działa automatycznie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Oparta jest na systemie zakładów Martingale – prostej strategii, z której korzystają tysiące traderów na całym świecie


Prosty sposób na zysk

Ta platforma nie ma abonamentu i pomaga pomnożyć Twoje pieniądze w: BINANCE, BITFINEX, BITTREX, POLONIEX, EXMO, FTX, CEX.IO, HITBTC, OKEX, BITMAX, KRAKEN, KUCOIN, BINANCE FUTURES. RevenueBot działa tylko w odniesieniu do procentu zysku, który zarabiasz, i nie ma żadnych ukrytych opłat ani prowizji.Praca 24/7 W pełni zautomatyzowany handel w chmurze Bot, postępując zgodnie z podanym algorytmem i ustawieniami, będzie tworzył, anulował i monitorował realizację zamówień.

Elastyczne ustawienia bota. Możesz skonfigurować dowolny aspekt działania bota za pomocą wygodnego panelu sterowania. Wszystkie ustawienia zostały szczegółowo opisane w FAQ

Jesteś bezpieczny. Nie przechowują ani nie przyjmują depozytów Twojej kryptowaluty. Wszystkie środki są przechowywane na Twoich kontach na giełdach kryptowalut.

Jednoczesny handel na kilku rynkach giełdowych. Możesz jednocześnie handlować kilkoma parami kryptowalut na kilku giełdach.

Pełne statystyki handlowe. Statystyki cykli bota. Statystyki zamówień. Statystyki zysków. Statystyki skierowań.


Ogólne statystyki systemu na 14.03.2021


Ile to kosztuje?

  • Nie mamy żadnych miesięcznych opłat handlowych.
  • Nie pobierają żadnych pieniędzy, dopóki RevenueBot nie zarobi dla Ciebie pieniędzy.
  • Prowizja jest wypłacana z salda RevenueBot za każdym razem, gdy osiągasz zysk.
  • Zobaczysz każdą transakcję płatności na rzecz RevenueBot w historii salda konta.

Utrzymuj saldo na poziomie 0 lub dodatnim. RevenueBot przestanie działać, jeśli saldo spadnie poniżej 0. Będziesz miał 3 dni na zapłacenie ich 20% prowizji, w przeciwnym razie będą musieli zawiesić Twoje konto.


Szczegółowe funkcje

Inteligentna macierz zamówień Matryca zamówień, którą bot umieszcza na giełdzie i służy do handlu.

1. Wielkość zamówień w macierzy.

Wielkość zamówień macierzowych jest określana przez system martyngałów. Pierwsze zlecenie w macierzy ma najmniejszy wolumen i jest najbliższe aktualnej cenie giełdowej.
Każde kolejne zlecenie ma większy wolumen i jest dalej od aktualnej ceny giełdowej. Dodatkowo wielkość zamówień macierzowych można regulować ręcznie, określając procent całkowitego depozytu zapasów przydzielonego botowi.

2. Matryca cen zamówień.

Ceny zamówień macierzowych są przydzielane zgodnie z procentem nakładania się zmian cen, przypisanym w ustawieniach bota.
Alokacja cen może być liniowa lub logarytmiczna.
Alokacja liniowa oznacza, że ​​ceny zleceń są rozmieszczone równomiernie względem siebie w ramach nakładania się zmian cen.
Alokacja logarytmiczna oznacza, że ​​zlecenia są umiejscowione bardziej gęsto zgodnie z aktualną ceną giełdową, co wiąże się z większym depozytem w handlu przy niewielkiej zmienności. Ochrona handlu w nieodpowiednim czasie Handluj tylko wtedy, gdy nadejdzie odpowiedni czas. Użyj filtrów startu botów, aby uniknąć zbyt wczesnego kupowania po wysokich cenach lub zbyt wczesnej sprzedaży po niskich cenach. Symulacja działania botów Sprawdź ostatnie 60 dni symulacji działania bota w dowolnej z par handlowych, aby wybrać najlepsze ustawienia operacji.
Wypróbuj różne ustawienia, a bot pokaże, jak handlowałby w przeszłości z rzeczywistymi schematami zmienności cen z prawdziwym depozytem.
Pomoże to określić najlepsze ustawienia działania bota dla dokładnej pary handlowej. Wskaźniki zmienności i sygnały handlowe Ważne jest, aby wybrać odpowiednie pary handlowe z dobrą zmiennością, aby uzyskać większe przychody z handlu z RevenueBot.
W ten sposób obliczamy wskaźniki zmienności i sygnały transakcyjne w każdej parze treningowej obecnej na giełdzie. Automatyczne przełączanie par handlowych

1. Automatyczne przełączanie par handlowych zgodnie z wcześniej utworzoną listą.

Obecna para handlowa nie odpowiada filtrom początkowym?

Utwórz listę kryptowalut dla bota, aby automatycznie przełączył się na nową parę handlową, aby uniknąć opóźnień wpłaty.

2. Automatyczne przełączanie par handlowych w zależności od analizatora zmienności.

Czy potrzebujesz więcej ofert zysku? Użyj analizatora zmienności, aby automatycznie przełączyć się na parę handlową, która dobrze handluje tu i teraz. Zapisywanie różnych ustawień wstępnych działania bota Czy wybrałeś optymalne ustawienia działania bota?
Zapisz go jako ustawienie wstępne i używaj go z innymi botami.
Czy wybrałeś optymalne ustawienia analizatora zmienności?
Zapisz go jako ustawienie wstępne, aby automatycznie przełączać się między parami handlowymi. Powiadomienia i raporty z działania bota Bądź na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami związanymi z operacjami botów. Ustaw powiadomienia i bądź na bieżąco z przeprowadzonymi transakcjami i osiągniętym zyskiem.
Otrzymuj szczegółowe raporty z przeprowadzonych transakcji i osiągniętych zysków codziennie, co tydzień lub co miesiąc. Powiadomienia są dostępne za pośrednictwem wiadomości SMS, e-mail, telegramu i Internetu.


Procedura Działania:

– jeżeli nie masz konta na giełdzie Binance, link poniżej: (konieczna jest weryfikacja KYC)

https://www.binance.com/?ref=13532918

– następnie zarejestruj się z linku bota: https://app.revenuebot.io/external/r/33133 (wpisz podczas rejestracji kod: 33133)

– po rejestracji oraz aktywacji konta poprzez e-mail, otrzymasz na niego serie pomocnych samouczków

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu AI - Automat BOT!

 
STRZALKA
   
AlgosOne
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex