×

Jeden z większych projektów na 2021 rok

Jeden z większych projektów na 2021 rok


Czym jest Student Coin?

https://www.youtube.com/watch?v=LnrEm9ZQ0WUProjekt oparty na blockchain

   
 

Aby wprowadzić powszechną tokenizację do głównego nurtu, Student Coin zbudował platformę do łatwego tworzenia i rozwijania tokenów osobistych, korporacyjnych, start-upowych i finansowych.

Wspierany przez studentów

Podobnie jak Facebook na początku swojej drogi, Student Coin łączy studentów i organizacje z ponad 500 najlepszych uniwersytetów na świecie.

Fundamentalny
wartości i dywidendy

Aby wesprzeć Student Coin dzięki swojej podstawowej wartości, token STC opiera się na najbardziej wydajnych zastosowaniach łańcucha bloków, takich jak przejrzystość, przechowywanie wartości, płatności i regularne dywidendy.

Narzędzia

Zmieniając świat dzięki tokenom osobistym, DeFi i NFT dla wszystkich, Student Coin umożliwia tworzenie tokenów i zarządzanie nimi tak łatwo, jak dzisiejszy profil w mediach społecznościowych.

STUDENTCOIN – polski projekt do świetnej grupy docelowej w krypto! $STC – video z kanału You Tube Przemek HuminieckiTransparentność
i legalność

Aby zapewnić długofalowy rozwój i legitymację, zespół Student Coin jest w pełni przejrzysty, a projekt działa zgodnie z przepisami Unii Europejskiej.

Skalowalna platforma
i wymiana

Aby umożliwić budowanie tokenów dla każdej osoby, korporacji i projektu, STC stworzyło swój ekosystem oparty na Ethereum i własnej wymianie tokenów, terminalu deweloperskim i aplikacji mobilnej.


Czym jest token Student Coin ?

STC to centralna waluta. STC jest walutą referencyjną dla wszystkich tokenów w sieci. Posiadając STC, inwestor przechowuje część każdego tokena, jaki kiedykolwiek został utworzony za pomocą Student Coin.

STC obsługuje własną giełdę. Wszystkie tokeny utworzone za pomocą Student Coin zostaną wymienione tylko na STC Token na jego własnej wymianie. Wymiana STC

STC zasila Terminal Tokenów. Token STC będzie używany do tworzenia tokenów i zarządzania nimi w terminalu STC.Celem projektu jest wprowadzenie tokenów i blockchain do mainstreamu – Student Coin to pierwsza platforma, która pozwala na przeprowadzenie tokenizacji na szeroką skalę dla ludzi, organizacji, korporacji, startupów i zdecentralizowanych finansów (DeFi). Tokenizacja na szeroką skalę to proces wymagający łatwego w użyciu i uniwersalnego ekosystemu, który jest konstruowany przez Student Coin. Dzięki ekosystemowi STC każdy będzie mógł łatwo stworzyć dowolny rodzaj tokena i rozwijać go w dłuższej perspektywie. Student Coin pozwoli tokenizować ludzi, firmy i organizacje, a także zarządzać narzędziami do obsługi tokenów, przeprowadzać crowdfunding i łatwo wystawiać nowe projekty.


TEAM

Student Coin Team składa się z 38 aktywnych członków, z których utworzono Core Team, General Team, Advisory Board i Ambassadors Team.

Podstawowy zespół składa się z 9 pełnoetatowych członków aktywnie rozwijających projekt.

Zespół Ogólny składa się z 12 członków, którzy w niepełnym wymiarze godzin pomagają w opracowaniu projektu, zwykle koncentrując się na szczegółowym zadaniu.


Cały Team sprawdzisz na ich stronieZespół Ambasadorów składa się z 11 osób reprezentujących projekty Student Coin na czołowych uczelniach i zazwyczaj utrzymuje nasze kontakty z organizacjami studenckimi i związkami zawodowymi.

Rada Programowa składa się z 6 doświadczonych członków, na co dzień zaangażowanych w projekt, nadzorujących kwestie strategiczne, technologiczne, prawne i biznesowe.

Student Coin Team to głównie ludzie z Polski, co odpowiada 27 z 38 członków. Reszta zespołu pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, Francji, Wietnamu, Australii, Rosji i Republiki Południowej Afryki.


Pełny RoadMap Student Coin sprawdzisz na ich stronie


Affiliacja w Student Coin

Udostępnij ICO STC Launchpad ICO znajomym. Wszystko, co musisz zrobić, to wysłać swój unikalny link refleksyjny za pośrednictwem prywatnej wiadomości, opublikować go w mediach społecznościowych, wideo lub artykuł w swojej społeczności. Nagrodzimy Cię za każdego inwestora wykonanego na podstawie Twojej rekomendacji.


Zarób 20%

ETH zainwestowane przez każdą poleconą osobę


Lub

Zarób 30%

STC zakupionych przez każdą poleconą osobę

Na przykład, jeśli poleciłeś dwie osoby, które zainwestowały w sumę 5 ETH i kupiły 450 000 STC, otrzymasz 1 ETH lub 135 000 STC.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu AI - Automat BOT!

 
STRZALKA
   
AlgosOne
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
2
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex