×

Najważniejsze wydarzenia crypto z ostatniego tygodnia – 13.05.2022

Najważniejsze wydarzenia crypto z ostatniego tygodnia – 13.05.2022

   
 


Rynek kryptowalut krwawi w tym tygodniu, a dwie główne kryptowaluty notowane są na poziomie 31 000 USD za Bitcoin i 2,3 000 USD za Ethereum. Zobaczmy, co różni eksperci mają do powiedzenia na temat obecnej sytuacji rynkowej.

Darshan Bathija, dyrektor naczelny singapurskiej giełdy kryptograficznej Vauld uważa, że ​​w świetle strachu przed rosnącą inflacją „większość inwestorów przyjęła podejście polegające na ograniczeniu ryzyka – sprzedając akcje i kryptowaluty w celu zmniejszenia ryzyka”.

 
 

Analityk kryptograficzny Nunya Bizniz opublikował wykres cen Bitcoina z możliwą strefą kapitulacji dla Bitcoina. Zgodnie z nim, bessa może wejść w życie z pełną mocą, a do 2023 r. możemy być świadkami spadku ceny BTC do 19 891 USD, jeśli taki scenariusz okaże się prawdziwy.

Rzućmy okiem na inne wiadomości z zeszłego tygodnia:

⚖️ Katastrofa UST skłoniła Strażników Fundacji Luna (LFG) do szukania wsparcia finansowego. Unpegged od USD, stablecoin gwałtownie spadł i jest obecnie notowany poniżej 0,5 USD. Aby zabezpieczyć stablecoin UST, LFG próbuje zebrać około 1,5 miliarda dolarów.

 
Zarabiaj ETH
 

💰 Binance było częścią transakcji na Twitterze Elona Muska o wartości 44 miliardów dolarów. Binance zainwestowało 500 milionów dolarów, zgodnie z danymi złożonymi w amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (USEC), co klasyfikuje ją w pierwszej piątce największych ofiarodawców.

✔️ Instagram planuje przeprowadzić integrację Ethereum, Polygon, Solana i Flow NFT. W pilotażu weźmie udział niewielka grupa miłośników NFT ze Stanów Zjednoczonych.

 
 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu AI - Automat BOT!

 
STRZALKA
   
AlgosOne
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex