×

Najważniejsze wydarzenia z ostatniego tygodnia w crypto – 6.05.2022

Najważniejsze wydarzenia z ostatniego tygodnia w crypto – 6.05.2022

   
 


Rynek kryptowalut doświadcza w tym tygodniu pewnych wahań, a dwie główne kryptowaluty notowane są na poziomie 39 000 USD za Bitcoin i 2,9 000 USD za Ethereum. Przyjrzyjmy się, co eksperci sądzą o obecnej sytuacji rynkowej.

 
REKLAMA, MARKETING, TWORZENIE!
 

Trader i analityk ds. kryptowalut Rekt Capital uważa, że ​​Bitcoin

„teraz testuje wielotygodniowy opór” i jeśli go przełamie, „wielotygodniowy trend spadkowy się skończy, a BTC będzie cieszyć się wzrostem”.

Analityk kryptograficzny Gert van Lagen jest dość optymistyczny w stosunku do Bitcoina, przypominając o tym, co wydarzyło się ostatnim razem, gdy

„FED wymyślił wiele kolejnych podwyżek stóp procentowych po tym, jak przez długi czas był zerowy”: wtedy „BTC wszedł w hossę w 2017 roku. ‘


Rzućmy okiem na inne wiadomości z zeszłego tygodnia:

✅ Senat Brazylii zatwierdza „prawo Bitcoin”, które przygotuje grunt pod stworzenie ram regulacyjnych dla branży kryptograficznej w tym kraju.

💰 Goldman Sachs dostarczył Coinbase pierwszą w historii pożyczkę opartą na Bitcoinie. Wartość pożyczki w dolarach nie została ujawniona, ale była ona zabezpieczona częścią całkowitych zasobów Coinbase w wysokości 4487 BTC, o wartości około 170 milionów dolarów.

🗼 Binance staje się legalne we Francji. Giełda została zarejestrowana przez Autorité des Marchés Financiers (AMF), to francuski regulator rynku finansowego który świadczy usługi związane z kryptowalutami we Francji.

 
 


..a także….

  1. Coinbase NFT nie jest popularne. Mniej niż 150 osób zapisało się, gdy długo oczekiwany rynek otworzył swoje podwoje dla publiczności w środę. Auć.
  2. Gucci zacznie akceptować krypto. Nie tylko pozwoli na używanie Bitcoina i Etheru do kupowania wysokiej klasy mody, ale także zaakceptuje Dogecoin i Shiba Inu.
  3. Elon Musk otrzymuje niewielką pomoc przy zakupie Twittera. Pozyskał 7 miliardów dolarów nowego finansowania — w tym 500 milionów dolarów od Binance, firmy macierzystej CoinMarketCap.
  4. Meta jest pozwana z powodu swojego logo. Fundacja blockchain, Dfinity, twierdzi, że logo Meta jest zbyt podobne do własnego… co może wprowadzać klientów w błąd.


………Ciekawostka………..😍😍😍

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu AI - Automat BOT!

 
STRZALKA
   
AlgosOne
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex