×

 Porównanie inwestycji w złoto i akcje Amazon

 Porównanie inwestycji w złoto i akcje Amazon

   
 

Przy dużej liczbie instrumentów finansowych, sprzecznych informacjach, złożoności technologii giełdowych i innych czynnikach często niemożliwe staje się podjęcie właściwej decyzji inwestycyjnej 🤔

GoldenWay, jak nikt inny, zna specyfikę rynku złota 🙌 Ostatnio przygotowali dla Nas porównanie kryptowalut i złota, dziś przeanalizują klasyczny aktyw inwestycyjny (złoto) oraz inwestycje w akcje dużych kompanów z 📊 Amazon.

Stabilność: Pomimo silnych i stale rosnących przychodów Amazon, jego dochód netto, szczególnie do 2018 roku, pozostał stosunkowo niski 🤷♂️. Jest to szczególnie widoczne w okresie od 2012 do 2014, kiedy to łączny przychód wyniósł około 225 miliardów, ale w tym samym okresie skumulowana strata wyniosła 6 $ miliardów. Złoto jest pod tym względem znacznie bardziej stabilne: w 2012 roku światowe banki centralne zwiększyły wielkość zakupu złota o 17% i osiągnęły 534,6 ton. Od początku 2016 r. i do dziś ceny złota wykazywały stały wzrost 🤩 Cena żółtego metalu była stabilna przez ostatnie cztery lata, poruszając się w przedziale mniej więcej 6% w stosunku do dolara 💵.

 

Poniżej firma do której mam pełne zaufanie odnośnie inwestycji w aktywa.

   
 
IbisInGold

Dywidendy/bonusy: Czy ma sens kupowanie akcji Amazon tylko po to, aby zarabiać na wzroście ich wartości ?🏷 Od 1994 roku Jeffrey Bezos nigdy nie wypłacił dywidend akcjonariusz. Nie planuje dalszej zmiany tej polityki. IBISINGOLD daje swoim partnerom możliwość stałego otrzymywania bonusów 💳. Aby to zrobić, należy skorzystać z jednej z trzech opcji, które oferuje firma.⚖️.

Trudność z zakupem: Aktualna cena akcji wynosi ponad 3000 USD, a inwestycja w Amazon nie jest tania. Jak widzimy, aby “”wejść”” do firmy, trzeba mieć dobry kapitał, dlatego szanse na rozpoczęcie wzrostu stają się mniejsze ⏬. Decydując, czy zainwestować w akcje Amazon, ważne jest nie tylko dokładne przestudiowanie jak najwięcej informacji o firmie, ale także ocena własnej sytuacji finansowej i czy inwestowanie w Amazon jest dla Ciebie właściwe 👌. Z kolei minimalna kwota inwestycji w złoto IBISINGOLD będzie równa kosztowi 1 grama sztabki 💫. Można nabyć sztabki złota o wadze: 1 grama, 2,5 grama, 5 gramów, 10 gramów, 20 gramów, 1 uncji, 50 gramów i 100 gram. Z tego możemy wywnioskować, że każdy może zacząć zarabiać z Golden Way, od dzisiaj, nawet będąc w trudnej sytuacji z powodu okoliczności.

Firma ta daje szansę każdemu, tylko najlepsi korzystają z tej szansy! 🤲. Stań się lepszy dzisiaj niż byłeś wczoraj

Inwestycja w złoto nazywana jest „bezpieczną przystanią”, ponieważ ten aktyw rośnie w cenie podczas kryzysów światowych i regionalnych. To pozwala inwestorom przeżyć „złe czasy” i oszczędzać kapitał przed amortyzacją 📈. W lipcu 2️⃣0️⃣2️⃣0️⃣, z powodu pandemii koronawirusa, cena złota osiągnęła swoje rekordowe wysokości a od 2️⃣0️⃣1️⃣1️⃣: cena sierpniowych futures wzrosła do 1807,35 USD 😍. 27 lipca 2020 roku cena złota ustanowiła nowy rekord — 1943,9275 USD. Od początku 2022 roku, w związku z wydarzeniami na Ukrainie, Iraku i ogólnie niestabilną sytuacją na świecie, cena złota wzrosła o 15% 📌Dokonaj wyboru, analizując rynek i polegając na twardych faktach💯 – Sprawdź – IBISINGOLD!

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex