Najważniejsze wydarzenia crypto z ostatniego tygodnia – 26.04.2022

   
 


Rynek kryptowalut kontynuuje swój spadek w tym tygodniu, a dwie główne kryptowaluty notowane są na poziomie 38 000 USD za Bitcoin i 2,8 000 USD za Ethereum.

Zobaczmy, co różni eksperci mają do powiedzenia na temat tej sytuacji rynkowej.

Mark Newton, strateg techniczny w Fundstrat, spodziewa się, że początkowe wycofanie Bitcoina wyniesie 36 300 USD, dodając, że „przełamanie tego poziomu powinno doprowadzić do pełnego ponownego testu w wysokości 32 950 USD bez większych problemów”.

 
Krypto Bot
 

Zespół Nydiga donosi, że „ponieważ utrzymywanie dolarów staje się bardziej wartościowe, niektórzy inwestorzy mogą przenosić się z Bitcoina lub złota na dolara”, dodając, że Bitcoin będzie napędzany głównie „podstawowymi czynnikami, takimi jak wzrost liczby użytkowników i wykorzystanie sieci”.

Rzućmy okiem na inne wiadomości z zeszłego tygodnia:

✅ Kraken otrzymał licencję od Abu Dhabi Global Market (ADGM) na prowadzenie regulowanej platformy wymiany wirtualnych aktywów w finansowej strefie wolnocłowej. Kraken to pierwsza na świecie grupa zajmująca się wirtualnym wymianą aktywów, która uzyskała pełną licencję finansową od ADGM w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

💸 Stripe Connect obsługuje teraz wypłaty kryptowalut, według Twittera i Stripe. Wybrana liczba twórców Twittera wkrótce będzie mogła otrzymywać swoje zarobki w postaci stablecoina USDC. Płatności będą realizowane za pośrednictwem sieci MATIC (Polygon).

💰 Coinbase planuje zakup giełdy kryptograficznej BtcTurk, według tureckiego serwisu mediów Webrazzi. Szacunkowa wartość transakcji wynosi około 3,2 miliarda dolarów. Uruchomiona w 2013 r. BtcTurk jest jedną z największych i najstarszych giełd kryptowalut w Turcji.

 
AIOP
 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu Arbitrage Automat. Zbudowany na TECHNOLOGII BLOCKCHAIN. Pracuje na Smart Contract Protocol. Posiada dowód PŁYNNOŚCI tzw. BASEN. Start od 20 USDT TRC20!

 
STRZALKA
   
AAS
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex