×

Najważniejsze wydarzenia crypto z ostatniego tygodnia – 26.04.2022

Najważniejsze wydarzenia crypto z ostatniego tygodnia – 26.04.2022

   
 


Rynek kryptowalut kontynuuje swój spadek w tym tygodniu, a dwie główne kryptowaluty notowane są na poziomie 38 000 USD za Bitcoin i 2,8 000 USD za Ethereum.

Zobaczmy, co różni eksperci mają do powiedzenia na temat tej sytuacji rynkowej.

Mark Newton, strateg techniczny w Fundstrat, spodziewa się, że początkowe wycofanie Bitcoina wyniesie 36 300 USD, dodając, że „przełamanie tego poziomu powinno doprowadzić do pełnego ponownego testu w wysokości 32 950 USD bez większych problemów”.

 
Krypto Bot
 

Zespół Nydiga donosi, że „ponieważ utrzymywanie dolarów staje się bardziej wartościowe, niektórzy inwestorzy mogą przenosić się z Bitcoina lub złota na dolara”, dodając, że Bitcoin będzie napędzany głównie „podstawowymi czynnikami, takimi jak wzrost liczby użytkowników i wykorzystanie sieci”.

Rzućmy okiem na inne wiadomości z zeszłego tygodnia:

✅ Kraken otrzymał licencję od Abu Dhabi Global Market (ADGM) na prowadzenie regulowanej platformy wymiany wirtualnych aktywów w finansowej strefie wolnocłowej. Kraken to pierwsza na świecie grupa zajmująca się wirtualnym wymianą aktywów, która uzyskała pełną licencję finansową od ADGM w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

💸 Stripe Connect obsługuje teraz wypłaty kryptowalut, według Twittera i Stripe. Wybrana liczba twórców Twittera wkrótce będzie mogła otrzymywać swoje zarobki w postaci stablecoina USDC. Płatności będą realizowane za pośrednictwem sieci MATIC (Polygon).

💰 Coinbase planuje zakup giełdy kryptograficznej BtcTurk, według tureckiego serwisu mediów Webrazzi. Szacunkowa wartość transakcji wynosi około 3,2 miliarda dolarów. Uruchomiona w 2013 r. BtcTurk jest jedną z największych i najstarszych giełd kryptowalut w Turcji.

 
AIOP
 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu AI - Automat BOT!

 
STRZALKA
   
AlgosOne
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex