Obecnie nie zalecam rejestracji w tym projekcie. Czekamy na więcej informacji!

PROJEKT KTÓRY MOCNO SIĘ WYRÓŻNIA NA TLE INNYCH.
JEŻELI JESTEŚ GOTOWY, ABY STAĆ SIĘ CZĘŚCIĄ WSPÓLNEJ ZŁOTEJ DRUŻYNY? ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z PONIŻSZĄ STRONĄ
DOWIEDZ SIĘ JAK ZBUDOWAĆ OPŁACALNY ZŁOTY BIZNES W FORMIE.....ONLINE! JUŻ OD - KILKUDZIESIĘCIU ZŁOTYCH MIESIĘCZNIE!

Międzynarodowy sklep internetowy Golden Way Group. Sztabki złota są kupowane i sprzedawane za pośrednictwem sklepu internetowego w dowolnej ilości od 1 do 100 gramów. Sztabki złota przechowywane są w wyspecjalizowanych i certyfikowanych magazynach złota. Dostawa sztabek złota jest realizowana za pośrednictwem ubezpieczonej poczty na całym świecie i trwa od 5 do 14 dni.
PREZENTACJE GOLDEN WAY
CZYM JEST GOLDEN WAY?

 

Golden Way ma zamknięty cykl produkcyjny:
- wydobywanie złota;
- obróbka złota;
- dystrybucja wyrobów gotowych. Międzynarodowy sklep internetowy Golden Way prowadzi skup i sprzedaż złota inwestycyjnego w najwyższej próbie 999,9 czyli o najczystszej zawartości złota określanej jako złoto 24-karatowe. Produkty te pochodzą od światowych producentów certyfikowanych przez London Precious Metals Market (LMBA) oraz własną markę. Sztabki złota są kupowane i sprzedawane za pośrednictwem sklepu internetowego w dowolnej ilości o wadze od 1 do 100 gramów. Składowanie sztabek odbywa się w specjalistycznych i certyfikowanych skarbcach. Dostawa sztabek odbywa się za pośrednictwem ubezpieczonej poczty na całym świecie.

 

Rejestracja firmy: ADDRESS: Dubai, United Arab Emirates, Aspin Tower, 44 floor, office 3,  Sheikh Zayed Road, Tel: 04-3835136 / 04-3835137. Na rynku złota nie ma konkurencji między firmami... Innymi słowy. Można uznać, że producent, który wydobył złoto, już je praktycznie sprzedał.

 

 

 

 Stwórz postępową społeczność biznesową skupiającą odnoszących sukcesy przedsiębiorców z całego świata, zjednoczonych jedną misją i wiarą w złoto. Zostań światowym liderem w sprzedaży złota, pomagając swoim partnerom realizować ich marzenia. CZAS = PIENIĄDZE. Im dłużej myślisz, tym więcej czasu tracisz. Szybko podejmuj decyzje, nie przegap okazji!

 

 

Każdy klient Golden Way może uczestniczyć w programie marketingowym i otrzymywać określony dochód. Oprócz zakupu "złotych produktów" może także rozpocząć z nimi współpracę w trybie pasywnym od 50$. Biorąc pod uwagę wyżej wymienione możliwości, branża złota coraz częściej chce angażować specjalistów z branż niezwiązanych z podstawową działalnością, aby zdywersyfikować swój biznes.

 

DODATKOWE MOŻLIWOŚCI DO BUDOWANIA SKUTECZNYCH ZESPOŁÓW

GOLDEN WAY - WIĘCEJ INFORMACJI
golden way sprzedaz
W JAKI SPOSÓB ZARABIAMY NA PLATFORMIE

Golden Way prowadzi dystrybucję swoich produktów na całym świecie. Inwestorzy w firmie są nagradzani premiami od 3% do 5% tygodniowo. Premie są naliczane w ciągu całego roku. Kwota inwestycji wynosi od 50€ do 100 000€. Wycofanie tych środków może nastapić po zgłoszeniu w biurze online. Jest to prosty model biznesowy, w którym można zarabiać na inwestycjach w złoto, otrzymując dodatkowe bonusy za pośrednictwem programu affiliacyjnego. Jednym słowem - premie za polecenie w firmie są naliczane po dokonaniu zakupu. Partner może zlecić wypłatę gotówki kiedy tylko zechce.W ten sposób powstał model biznesowy, w którym zarabiasz na rzetelnych inwestycjach w złoto, a dodatkowo na zasadach programu partnerskiego.


PROCEDURA DZIAŁANIA W GOLDEN WAY

Po tym jak się już zarejestrujemy, musimy doładować swoje konto na wymaganą sumę. Start od 50 euro. Pokazany przykład, jest dla 100 euro.

 

 

Następnie klikamy po lewej stronie w zakładkę "Sklep", wybieramy "Katalog" tam znajdujemy opcję zmiany (o ile ktoś chce) z 50 euro na inną sumę i zatwierdzamy. Określamy czy naliczenia mają być tygodniowe, miesięczne lub też inne.

 


Następnie wchodzimy w "Sklep" oraz zakładkę "Zamówienia" i aktywujemy pakiet (o ile nie został aktywowany automatycznie) jak na obrazkach poniżej. Nasza "złota inwestycja" zaczyna pracować.

 

 

 

PROGRAM PARTNERSKI GOLDEN WAY

PREZENTY ORAZ BONUSY DLA PARTNERÓW GOLDEN WAY

PRODUKTY GOLDEN WAY. WIĘCEJ NA ICH STRONIE INTERNETOWEJ
DOŁĄCZ DO NASZEGO TEAMU GOLDEN & WAY

 REJESTRACJA GOLDEN WAY! - KLIKAM!

GOLDEN WAY- IDEALNY PROJEKT - NA POTRZEBY DZISIEJSZEGO RYNKU INWESTYCYJNEGO!
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.