Fenomenalne Seminarium “Umysł Milionera”

   
 

umysłmilionera

Zapraszam na szkolenia prowadzone przez  Harva Ekera – “mistrza” w dziedzinie finansowych zmian, który od lat odmienia ludzkie losy.  Prawdziwa droga do bogactwa Zobacz praktyków.  Największe w Europie show motywacyjno-rozwojowe. Seminaria zazwyczaj są prowadzona przez najlepszych co-trenerów Harva Ekera, Marcusa De Maria oraz Maca Attrama.

Kim jest T. Harv Eker?

 T. Harv Eker  jestem autorem bestsellera “Bogaty albo Biedny Po Prostu Różni Mentalnie”  i założycielem Peak Potentials, jednej z największych na świecie firm szkoleniowych uczących zasad sukcesu. Pozycja ta jest dostępna w wydawnictwie Studio Emka: KLIKNIJ TUTAJ. Zachęcam do zapoznania się.

Musisz zreorganizować swój sposób prowadzenia biznesu.

Musisz zacząć inaczej zarządzać swoimi pieniędzmi.

Jak w każdej sytuacji, jeśli wiesz CO i KIEDY robić, będziesz nie tylko „bezpieczny”… możesz z łatwością wystrzelić w górę.

Jeśli masz wiedzę odpowiednią na dzisiaj, pojazd ekonomiczny odpowiedni na dzisiaj, właściwe strategie na dzisiaj i, co najważniejsze, odpowiednie nastawienie i charakter na dzisiaj, możesz wygrać – i to bardzo wiele!

Zapraszam na polską stronę T. Harv Ekera

http://www.harveker.com.pl

 

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu Arbitrage Automat. Zbudowany na TECHNOLOGII BLOCKCHAIN. Pracuje na Smart Contract Protocol. Posiada dowód PŁYNNOŚCI tzw. BASEN. Start od 20 USDT TRC20!

 
STRZALKA
   
AAS
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex