22 maja 2024

Giełdy, kryptowaluty, forex, Darmówki!

Wiadomości crypto online!

Kurcze…weź się w końcu obudź.

3 min read
   
 

„Tak się składa” że żyjemy coraz dłużej , Nasza praca coraz bardziej Nas obciąża a od własnego kraju dostajemy… coraz mniej.

Niestety liczby oraz statystyki nie kłamią i mówią  jasno, że w kraju i na świecie nie jest dobrze. Z danych Głównego Urzędu Statystycznego wynika, że ponad 16% Polaków żyje dziś w biedzie. Nasz kraj jest „potężnie” zadłużony i ten dług rośnie w oczach i wynosi na dzień dzisiejszy… 950 miliardów złotych, zaś ukryty to 3 biliony. Ponad 2 miliony osób masowo wyjechało z kraju za „lepszym życiem”, a emeryci muszą dokonywać wyboru pomiędzy chlebem, a lekami. Wiele wskazuje na to, że będzie jeszcze gorzej…

Często dokonujemy mniej lub bardziej trafnych decyzji, jednak najlepsze, najprostsze oraz sprawdzone to te wykorzystywane są poprzez wiele pokoleń. Tak, ja też nie myślałem że będę kiedykolwiek inwestował w złoto. Koszt jednego kilograma 1000 g (1 kg) na dziś to 128504.50 zł, uncja złota to koszt ponad 3 tys zł.

Kosztowne? Oczywiście!

Jednak obecnie możesz już od 25 euro miesięcznie rozpocząć budowę swojego majątku.

– złoto jest AKTYWEM

– jego wartość WZRASTA

– jego ilość się ZMNIEJSZA, reasumując zawsze będzie drożeć pomimo pewnych SPADKÓW

– i ostateczny miażdżący argument >>> W ZŁOTO INWESTUJE I KUPUJE JUŻ KAŻDY.

 

 

kazdy ma powod aby gromadzic zloto

 

 

 

 

W Polsce swego czasu był przypadek jednokrotnego dziennego zakupu – bagatela …25-ciu kg złota. Jak myślisz po co kraje, banki, oraz inwestorzy kupują złoto? Bo lubią jak się świeci? Otóż nie. Kupują ponieważ na dziś, na jutro, na przyszłość to najlepsza forma inwestycji i zabezpieczenia na „te ciężkie czasy” które nadejdą – a w sumie już mamy ich przedsmak.  Z przekonania, przyzwyczajenia korzystamy z różnych form oszczędności: lokaty, konta oszczędnościowe obligacje czy też przysłowiowa „skarpeta”. Alternatywą dla nich może być więc gromadzenie złota w pewnym stosownym dla każdego “portfelu inwestycyjnym”. Dywersyfikuj swoje środki.  Posiadanie fizycznego kruszcu daje bowiem nie tylko wysoką stopę zwrotu (ostatnia dekada to wzrost 680% na złocie), ale przede wszystkim spokój i niezależność.

Chcesz być w przyszłości niezależny? Chcesz być wolny od podatków VAT i Belki?, od Inflacji?, od niespodziewanych Wydatków?  a także od wszelkich przyszłych Pomysłów Naszych Polityków?.  Zapraszam do kontaktu – lub KLIK poniżej 🙂

 

"Trzeba mieć wielkie cele, by nie poddać się przygnębieniu z powodu małych niepowodzeń" Buduj, oszczędzaj, zabezpieczaj, inwestuj! Osoby posiadające tylko jedno źródło dochodu, które nie robią dywersyfikacji powinny się liczyć z tym, że kiedyś: – mogą stracić pracę – ich firma może upaść – warunki zdrowotne mogą nie pozwolić na pracę. Sprawdź już teraz jak możesz rozpocząć swoją przygodę z inwestycjami w złoto już od ...15 zł miesięcznie!

 
 
 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. e-pasywnezarabianie.pl 2024 | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex