CryptoJAMS – Nowoczesne połączenie reklamy z cyfrową monetą 
  
 

CryptoJAMS to międzynarodowa witryna reklamowa z innowacyjnym systemem nagród opartym na ich wewnętrznej wirtualnej walucie JAMS. W CryptoJAMS będziesz mógł zareklamować preferowany produkt lub stronę internetową w innowacyjny sposób, zupełnie za darmo.


Co możesz otrzymać w zamian za współpracę z CryptoJAMS?


Działalność na tej platformie wydobywczej, dla jej użytkowników jest bardzo atrakcyjna. Członkowie CryptoJAMS otrzymują:

– Darmowę reklamę przy rejestracji

– Darmowe monety JAMS w górnictwie

– Darmowe prezenty

– Możesz zarabiać pasywnie z Stake

– Możesz zarabiać do 40% prowizji od zakupów poleconych

– Możesz zarabiać do 10% prowizji od każdego zakupu Stake

– Możesz zarabiać do 40% prowizji od zakupów

– Możesz zarabiać do 7% JAMS na poleconych korzystających z Miningu

CryptoJAMS łączymy reklamę oraz wydobycie w celu uzyskania wyjątkowych możliwości marketingowych.Czy możesz otrzymać prowizję jako członek bezpłatny?

Tak, jako bezpłatny użytkownik platformy otrzymujesz do 10% prowizji od zakupów i 3% w JAMS od wydobycia dokonywanego przez twoich bezpośrednich poleconych. Członkowie z Upgrade zarabiają do 40% prowizji.

Co to jest JAMS?

JAMS jest wewnętrzną Wirtualną Monetą i może być używana na stronie CryptoJAMS. JAMS można zdobyć za wydobycie, można ją pomnażać (Stake) aby uzyskać więcej JAMS. JAMS może służyć do kupowania reklam. Są też one automatycznie wymieniane na wypłatę w preferowanej przez Ciebie krypto-walucie lub procesorze płatności.Bezpłatny pakiet reklamowy

Po rejestracji otrzymasz DARMOWY pakiet reklamowy jako prezent powitalny

Nie jest wymagana jakakolwiek inwestycja

Zacznij ZA DARMO, bez zobowiązań i żadnych wymagań dotyczących zakupu. Możesz zacząć zarabiać JAMS w ciągu kilku minut. Oglądaj reklamy w CryptoJAMS, aby otrzymywać codzienną “moc” JAMS i zarabiać ich więcej

Ile jest warta moneta JAMS?

JAMS jest wymieniany na stałą wartość 0,001 USD

Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
YouTube
YouTube
LinkedIn
Share
Instagram
0 0 vote
Article Rating