23 maja 2024

Giełdy, kryptowaluty, forex, Darmówki!

Wiadomości crypto online!

Wszystko czego potrzebujesz do zarabiania to pulpit Windows i połączenie z Internetem!

4 min read


Zarabiaj pasywny Dochód z Income Spider!

   
 

Wszystko czego potrzebujesz to pulpit Windows i połączenie z Internetem. Platforma zajmie się resztą! Jedną z rzeczy, które robi Spider, jest pomaganie firmom turystycznym w zarządzaniu macierzą ponad 100 000 000 taryf, które zmieniają się codziennie w setkach witryn. Twój komputer może im pomóc w zbieraniu opłat.


Jak twiedzi platforma – Możesz spodziewać się zarobków od 5 do 60 USD miesięcznie!

Łatwy sposób na zarabianie pasywnego dochodu

Po zainstalowaniu Income Spider możesz usiąść i zbierać dochody, nie robiąc nic. Dopóki Twój komputer jest włączony, a Internet działa, projekt zajmuje się wszystkimi, pozostałymi sprawami.


3 kroki do zarabiania

Pobierz aplikację

Zainstaluj aplikację na pulpicie komputera z systemem Windows.

Uruchom Dochód

Możesz oglądać na żywo jak “Twój ruch internetowy” – pracuje dla Ciebie

Powiedz znajomym

Wynagrodzą Ciebie w postaci 25% ich dożywotnich zarobków! Jeśli Twoi znajomi polecają innych znajomych, nadal zarabiasz i otrzymujesz 10%!


Czynniki wpływające na to, ile zyskasz z Income™

Twoja lokalizacja

Lokalizacja twojego pulpitu Windows ma znaczenie i robi różnicę. Nie płacą za komputery stacjonarne w Korei Północnej czy na Antarktydzie.

Ping/prędkość sieci

Mam szybkie połączenie sieciowe? Ich sztuczna inteligencja to wykryje i bardziej wykorzysta Twoje połączenie. Wtedy zarabiasz więcej!


Co to jest Dochód™? Jak to działa?

Pozwalają ludziom na udostępnianie swoich połączeń internetowych, ale bez informacji o prywatności. Spider przeszukuje Internet w poszukiwaniu codziennych danych. Dostawcy usług internetowych na ogół mają duże plany danych z ogromnymi limitami, które nigdy nie są w pełni wykorzystywane. Płacą 1,50 USD za 10 GB danych. Niewykorzystane dane są teraz warte pasywnego dochodu i oczywiście bez wysiłku! Najlepsze jest to, co się dzieje, gdy powiesz znajomym, że projekt płaci 25% tego, co zarobili Twoi znajomi!

Zasadniczo możesz zarobić pewien procent dochodu dożywotniego za polecanie znajomych, którzy zarabiają u nich.

Sieć Spider jest wykorzystywana przez badaczy z firm Travel, e-commerce, reklamy i analityki internetowej. Firmy te uzyskują informacje z sieci, aby umożliwić badania rynku, wgląd w tajne zakupy, zapobieganie oszustwom reklamowym, ochronę marki, analizę cen, agregację taryf podróżnych i usługi monitorowania SEO.

Posiadanie unikalnych adresów IP sprawia, że ​​sieć Spidera jest tak doskonała dla badaczy.


Ile zarobię na Poleconym?

Zarabiasz 25% dożywotnich zarobków znajomego! Ale jest jeszcze lepiej, każdy, kogo polecą, również dostanie 10% zarobków znajomych – znajomych! Oto krótkie zestawienie zarobków na podstawie tego, ile poziomów w drzewie poleceń od Ciebie się znajduje:

Pierwszy poziom to 25%.

Drugi poziom to 10%.

3 i 4 poziom to 5%

Poziom od 5 do 10 to 1%


Czy mój komputer osobisty jest bezpieczny?

Tak! Platforma nie gromadzi i nie udostępnia danych osobowych o Tobie ani o Twoim komputerze. Badania, które przeprowadzają, polegają wyłącznie na gromadzeniu informacji z otwartych, bezpłatnych stron internetowych, do których trudno jest uzyskać dostęp badaczom, którzy potrzebują dużej ilości danych.


Jak otrzymam zapłatę?

Podaj swoje konto PayPal w ustawieniach konta i wyślij żądanie wypłaty. Każdy może otrzymać wypłatę, jeśli zgromadził ponad 20,00 USD.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. e-pasywnezarabianie.pl 2024 | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex